Mesaj Gönder

Adana Özel Ders
Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.

1

Adana özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Adana özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Adana özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.

2

Adana özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Adana konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.

3

Adana özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.

4

Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.

Özel Ders Almak İsteyenler

Adana özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Adana lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Adana konumunda özel ders vermeye hazır 190 öğretmenimiz sizleri bekliyor.

Onur Hoca | Öğretmen Tercihim
Lise Takviye Özel Ders
Onur Hoca
ADANA / SEYHAN
  • Ben Onur, fizik öğretmeniyim özel okul, etüt ve özel derslerim ile öğrencilerime önce fiziği sevdirmeyi, ön yargılarını kırmayı ve fiziğin hayatımızın her yerinde olduğunu öğretmeye çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum. Referans olması açısından videolarıma bakabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=xqIclxFnk6A&t=302s https://www.youtube.com/watch?v=0AhmGq8D_UY&t=4113s Benimle neler yapabilirsiniz onlardan bahsedelim. ~ Pandemi nedeniyle sadece internet üzerinden (online) ders veriyorum. ~ İlk dersimiz ücretsizdir. (Öğrenci-Öğretmen frekansının uyuşmasının veririmi artıracağına inanıyorum.) ~ İlk üç öğrenci için geçerli online ders ücreti 50 TL bu fiyat kontenjan dolduktan sonra artacaktır. ~ Eğitim koçluğu ile beraber fiziği dönem boyunca baştan sona işleyebiliriz. (Bu öğrenciler için WhatsApp üzerinden soru çözümü desteği vereceğim) ~ Anlamadığınız bir konuyu tekrar edip, soru çözerek tekrar edebiliriz. ~ Konuyu anlayıp soru çözmekte zorlanıyorsanız "soru çözümü" ile konu tekrarı yapabiliriz. ~ Bazı konular için kendi hazırladığım PDF dökümanları size dersten önce yollayacağım ve böylelikle her şeyi not almak yerine önemli yerlerin notunu alarak daha hızlı ve sıkılmadan ders işleyebiliriz. ~ Sadece çözemediğiniz sorular için ise önceden bana iletmeniz şartı ile sizin sorularınızı çözeceğimiz canlı dersler yapabiliriz. Fiziği severek öğretmeye çalışan bir öğretmenin, severek öğrenmek isteyen bir öğrencisi olmak istiyorsanız buyrun bekliyorum. :)
Lise Takviye
Online
60₺
Ufuk Değirmenci | Öğretmen Tercihim
İlköğretim Takviye Özel Ders
Ufuk Değirmenci
ADANA / ÇUKUROVA
  • 18 yıldır özel ders veriyorum.Tecrübemle öğrencime matematik dersinin mantigini vererek dersi anlamasini sağlıyor,matematik sorularinin nasil çözülmesi gerektigini pratik ve akilda kalici bir şekilde ögretiyorum.Yine ders sonunda ogrendikleri konularla ilgili testler veriyor ve haftalik kontrollerini duzenli olarak yapiyorum. Matematik dersinin iyi ogretilmesi ve öğrencinin bu manada matematik deneyimi kazanmasi son derece önemlidir.Nitekim son yıllardaki sınavlarda cikan matematik sorularını incelediğimizde,geçmişte olduğu gibi belli soru kalıplarının olmadığıni ve tecrübe isteyen bir matematik gerçeğinin olduğunu gözlemliyoruz.Maalesef öğrenciler ne kadar dershaneye giderse gitsin,bilgileri derinlemesine öğrenemiyor ve konuyu tam kavrayamiyor.Yine ozel ders aldigi ogretmen tecrübeli degilse ozel dersin de bir katkısı olmuyor.Dolayısıyla sonuçlar da verimli olamamakla beraber öğrenciyi de başaramıyacağım psikolojisine sürüklüyor. Unutulmamalidir ki bir öğrenci ancak ve ancak matematik deneyimi edindikten sonra sorularını kendi çözüp,bunu bir davranış haline getirdiği zaman başarılı olur.Bu da ancak ve ancak tecrübeli bir ozel ders öğretmeni ile mümkündür. Dolayisiyla ben de bu deneyimime dayanarak dersi bol soru örnekleri ile pekiştirir,öğrencimin sıkılmadan ve kalıcı bir şekilde öğrenmesini sağlarım.Ayrıca sinavlarda çıkabilecek soru tarzlarını çözüp,nihayetinde tecrübeli bir matematik bilgisine ulaştırıp onun başarılı olmasını sağlarım. Yerleştirdiğim öğrenci fakülte ve liseleri : Odtü Elektrik Elektronik müh,İtü Endustri müh Ankara Tip,Eskişehir Tip,Ankara Hukuk,Gazi Hukuk, Tofas Fen Lisesi,İmkb Fen Lisesi vs.. ve diğerleri. Gazi Eğitim Fakültesi Matematik Anabilim dalını (2002),Odtü Eğitim fakültesi Matematik ve Fen alanında master programını bitirdim. 18 yıllık meslek hayatımda kamu haric çeşitli dersanelerde ANKARA FİNAL,BURSA SETBAŞI SINAV, BÜYÜK FEN,KAVRAM DERSANESİ ve ŞAHİNKAYA'da matematik öğretmenliği yaptim.En son Bursa'da arkadaşlarımızla kendi kurumumuz olan FKM'de görev yapıyordum.Şimdi ise Adanaya yerleştim ve Adana'da derslere devam ediyorum. Not:2018 yılı üniversite sınavında Bursa sayısal birincisi,2020 Msü sınavı Türkiye 1.si bizim kurumumuzdan çıkmıştır.Tel:05053943086
İlköğretim Takviye
Online
-
Yüzyüze
100₺

Adana Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Adana Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Adana matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Adana İngilizce Özel Ders

Adana Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Adana İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Adana lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Adana müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Sık Sorulan Sorular

Adana özel ders fiyatları ortalama kaç ₺’dir?
Adana lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 63.76 ₺’dir.
Adana lokasyonunda özel ders vermek üzere 190 öğretmen bulunmaktadır.
Adana her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.