Loading...
Kapat

Adıyaman Fen ve Teknoloji Özel Ders

Fen ve Teknoloji dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 10Onaylı Öğretmen
  • 70₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Fen ve Teknoloji
ADIYAMAN / MERKEZ
Zelalzngll
Daha önce kurumlarda ders verdim. Tecrübeliyim. LGS, YKS, KPSS yeni nesil matematik ders ve soru çözümü yapabilirim. Her öğrenciye ayrı program ve uygulama
Fen ve Teknoloji
ADIYAMAN / MERKEZ
taner turun
İstanbul yeni yüzyıl üniversitesinde 1.sınıf eczacılık tam burslu öğrencisiyim. 1 senedir özel ders veriyorum. Lisede okul birincisiydim ama sağlı
Fen ve Teknoloji
ADIYAMAN / MERKEZ
mevltciftci
Merhabalar, Dünyaya Öğrenmek ve Öğretmek İçin Geldiğime İnanıyorum...
Fen ve Teknoloji
ADIYAMAN / MERKEZ
Emine kızıl
Fen bilimleri matematik okul derslerine yardımcı
Fen ve Teknoloji
ADIYAMAN / MERKEZ
Cemre Erbah
Sınıf öğretmeyim. Alanında başarılı ve yaşarak yaparak öğrenme modeli benimsemiş bir öğretmen.
Fen ve Teknoloji
ADIYAMAN / MERKEZ
Sümeyya Kılınç
İlköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum. Daha önce özel ders deneyimlerim oldu.
Cesur 5 (0)
Fen ve Teknoloji
ADIYAMAN / KAHTA
Cesur
Erzincan üniversite fen Bilimleri Öğretmenliği bölümden mezun oldum
Fen ve Teknoloji
ADIYAMAN / MERKEZ
Muhammed Çetinçakmak
İlköğretim ortaöğretim ve lise düzeyinde öğrencilere ders verdim. Sürekli olarak matematik özel dersi de vermekteyim. Gerekli donanım ve tecrübeye
Fen ve Teknoloji
ADIYAMAN / MERKEZ
Gamze Korkmaz
Daha önce deneyimim var
Fen ve Teknoloji
ADIYAMAN / MERKEZ
nursell02
Adıyaman Üniversitesi Fen bilgisi öğretmenliği mezunuyum. Akademik anlamda kendimi sürekli geliştiren biriyim. Fen eğitimi alanında akademik çalışmalarım
Loading...

Adıyaman Fen ve Teknoloji ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Adıyaman lokasyonunda özel ders veren 10 Fen ve Teknoloji öğretmeni senin için hazır. Adıyaman Fen ve Teknoloji Özel ders fiyatları ortalama 70₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Fen ve Teknoloji Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Fen ve Teknoloji Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Adıyaman şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Adıyaman Fen ve Teknoloji özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Adıyaman bölgesinde Fen ve Teknoloji özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Fen ve Teknoloji dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Adıyaman bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Adıyaman şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Adıyaman bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.