Loading...
Kapat

Afyonkarahisar Fen ve Teknoloji Özel Ders

Fen ve Teknoloji dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 14Onaylı Öğretmen
  • 67₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Fen ve Teknoloji
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ
Kurban hoca
15 yillik fen bilimleri ögretmeniyim alanimda şu surecte ozel ders vermek istiyorum
Fen ve Teknoloji
AFYONKARAHİSAR / İSCEHİSAR
Ali Nazik
2014 fen bilimleri Erciyes üniversitesi mezunuyum. MEB görev yapmaktayım. Her öğrencilerimizle yeni nesil soru ağırlıklı sorular çözerek derslerdeki başarıları daha ü
Fen ve Teknoloji
AFYONKARAHİSAR / İSCEHİSAR
Zeynep HOCA
Yks derslerine yardımcı oluyorum. Bireysel koçluk yapıyorum. haftalık aylık öze ders çalışma programı yapıyorum. Dersler anlatımı Sö
Fen ve Teknoloji
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ
Sevda çalık
2018 fen bilgisi öğretmenliği mezunuyum.
Fen ve Teknoloji
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ
Münevvere ÇALIŞKAN
2010 Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Fen Bilimleri Öğretmenliği mezunuyum. 10yıllık dershane ve özel ders tecrübesiyle eğlenceli dersler için öğ
Fen ve Teknoloji
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ
burcu efe
Üniversite öğrencisiyim, beslenme ve diyetetik okuyorum. matematik alanında iyi olduğum için ilkokul ortaokul ve lise düzeyinde ders verebilirim.
Fen ve Teknoloji
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ
nursena bozkır
Özellikle sayısal alanda başarılı bir mühendislik öğrencisiyim.
Fen ve Teknoloji
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ
Ece Türer
Afyon Kocatepe Üniversitesinde öğrencisiyim. Fen Bilgisi Öğretmenliği 3. Sınıfım. Mersin'de doğup büyüdüm. Daha önceden 5. Sınıf ve 7.
Fen ve Teknoloji
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ
Nida Kaptan
Afyon Kocatepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Üç senedir ilköğretim ve ortaokul öğrencilerine okula odevlerle yardı
Fen ve Teknoloji
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ
Muhammedarslan
Fen bilimleri öğretmeniyim , özel ders alan öğrencilerimin dersi derste öğrenmesini ve fen bilimlerini sevdirmek en büyük amacımdır.
Fen ve Teknoloji
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ
afyonfenbilgisiozelders
KOLEJDE ÇALIŞIYORUM. PROFESYONEL OLARAK 7 YILDIR ÖZEL DERS VERİYORUM. LGS'DE FULL ÇEKEN ÖĞRENCİLERİM VAR. ÖSYM'NİN LGS YENİ TARZ SORULARINA YÖNELİ
Fenolog 5 (0)
Fen ve Teknoloji
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ
Fenolog
LGS sınavına yönelik öğrencilerimle hazırlık çalışmaları ve 5.6.ve 7. sınıf öğrencilerimle yazılıya hazırlık çalış
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Fen ve Teknoloji
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ
mervehocaa
Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen Bilimleri öğretmenliğinden mezun oldum 3 senedir öğretmenlik yapıyorum Lgs tarzı eğitim veriyorum
Fen ve Teknoloji
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ
Özge çalık
Merhaba. Ben fen bilgisi öğretmeniyim özel ders vermek istiyorum.
Loading...

Afyonkarahisar Fen ve Teknoloji ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Afyonkarahisar lokasyonunda özel ders veren 14 Fen ve Teknoloji öğretmeni senin için hazır. Afyonkarahisar Fen ve Teknoloji Özel ders fiyatları ortalama 67₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Fen ve Teknoloji Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Fen ve Teknoloji Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Afyonkarahisar şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Afyonkarahisar Fen ve Teknoloji özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Afyonkarahisar bölgesinde Fen ve Teknoloji özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Fen ve Teknoloji dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Afyonkarahisar bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Afyonkarahisar şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Afyonkarahisar bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.