Loading...
Kapat

Ağrı Türkçe Özel Ders

Türkçe dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 8Onaylı Öğretmen
  • 70₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Türkçe
AĞRI / TAŞLIÇAY
Burak Akbaş
Merhabalar. Türkçe öğretmeniyim ve sana Türkçe dersinde yardımcı olmak için buradayım.
Türkçe
AĞRI / MERKEZ
Elif Öğretmenn
Selçuk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliğinden mezunum 3 yıldır Bahçeşehir Kolejinde Türkçe Öğretmenliği yapıyorum. Öğ
Türkçe
AĞRI / MERKEZ
Siyabent İsmetoğlu
Sınıf öğretmeniyim. Alanımda olan tecrübemle yeni nesile göre çağdaş eğitimde prensipliyim.
Türkçe
AĞRI / PATNOS
Ebru Ege
İk okul orta okul liseye ders verilir
Türkçe
AĞRI / MERKEZ
Sevda Eryılmaz
Kocaeli üniversitesi/ Türk dili ve edebiyatı mezunu. Hepimizin öğrenecek ve öğretecek bir şeyleri vardır. Ben de almış olduğum eğitim gereği
Türkçe
AĞRI / MERKEZ
Zeynep Musul
Herkes ile iyi anlaşan özellikle çocukları seven ve yaptığım bütün işleri severek yapan biriyim.
Türkçe
AĞRI / DİYADİN
Enes Yılmaz
Altı yıllık öğretmenlik tecrübesine sahibim. Sekizinci sınıftan lise ikinci sınıfa kadar her düzeyde ders verdim. Diksiyonu dü
Türkçe
AĞRI / MERKEZ
Fırat Keklik
Ağrı merkezde Pegem Akademî, Açı Özel Öğretim Kurslarında ve Teknokent Koleji gibi kurumlar dört yıldır aralıksız Türkç
Loading...

Ağrı Türkçe ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Ağrı lokasyonunda özel ders veren 8 Türkçe öğretmeni senin için hazır. Ağrı Türkçe Özel ders fiyatları ortalama 70₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Türkçe Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Türkçe Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Ağrı şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Ağrı Türkçe özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Ağrı bölgesinde Türkçe özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Türkçe dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Ağrı bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Ağrı şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Ağrı bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.