Loading...
Kapat

Aksaray Türkçe Özel Ders

Türkçe dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 7Onaylı Öğretmen
  • 70₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Türkçe
AKSARAY / MERKEZ
Şule öğretmen
Türkçe ve Türk Edebiyatı dersleri 3 4 5 6 7 ve 8.sınıf Türkçe ve lise lgs yks,kpss düzeyi; ileri düzey
Osa 5 (0)
Türkçe
AKSARAY / MERKEZ
Osa
Türkçe Öğretmeni olarak Yalova'da, 2006 yılında MEB'e bağlı bir köy okulunda göreve başladım. Karabük, Bursa ve
Türkçe
AKSARAY / MERKEZ
Oğuz ÇAT
Adım Oğuz 2019 Şehit ali er Anadolu lisesi mezunuyum aksarayda yaşıyorum Lisemi 95.92 ortalama ile bitirdim 4 senenin ortalaması. 2019 yks sonucum sayısal 22k yaptı
Türkçe
AKSARAY / GÜLAĞAÇ
Buse Soy
Ortaokul ve ilkokul için tüm derslerde yardımcı olabilirim.
Türkçe
AKSARAY / MERKEZ
Başak Sönmez
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesinde Diş Hekimliği okuyorum. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine Türkçe, matematik veya ingilizce dersleri vererek onlara yardımcı
Dafni 5 (0)
Türkçe
AKSARAY / MERKEZ
Dafni
Ayrıca ortaokul seviyesi matematik ve İngilizce dersleride verebilirim
Türkçe
AKSARAY / MERKEZ
Tarık Oğuz
2 yıldır aktif olarak öğretmenlik yapıyorum. Ortaokul seviyesinde her türlü Türkçe ile alakalı yardımcı olabilirim. Lgs de 20 soru da 21
Loading...

Aksaray Türkçe ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Aksaray lokasyonunda özel ders veren 7 Türkçe öğretmeni senin için hazır. Aksaray Türkçe Özel ders fiyatları ortalama 70₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Türkçe Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Türkçe Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Aksaray şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Aksaray Türkçe özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Aksaray bölgesinde Türkçe özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Türkçe dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Aksaray bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Aksaray şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Aksaray bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.