Loading...
Kapat

Amasya Türkçe Özel Ders

Türkçe dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 11Onaylı Öğretmen
  • 72₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Türkçe
AMASYA / MERZİFON
Kübrahoca
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum.4 yıldır özel ders vermekteyim, özel okullarda çalışmaktayım.
Türkçe
AMASYA / MERKEZ
Gamze Bolat
Türkçe öğretmenliği ve sosyal hizmetler okuyorum. Daha önce pek çok öğrenciye ders verdim. Oyun ablalığı da yapıyorum. Ücrette anlaşabiliriz derslerde
Türkçe
AMASYA / GÖYNÜCEK
Bekskdmndldkd
Sınıf öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim , bir çok ilk öğretim dersini en modern ve en kaliteli şekilde öğrencilerime aktarmak için
Türkçe
AMASYA / MERKEZ
FERHAT SAĞLAM
Türk Dili ve Edebiyatı Eğitimi mezunuyum, Türk Dili Tezli Yüksek Lisans ve Türkçe Eğitimi Doktora Yeterliğe sahibim.
Türkçe
AMASYA / MERZİFON
Fatma Töre
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Özel okul deneyimim bulunmaktadır.
Türkçe
AMASYA / TAŞOVA
Kardelen Hanedar
Süleyman Demirel Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim.Eğlenceli aynı zamanda öğrenmeye ve öğretmeye açık bir insanı
Türkçe
AMASYA / MERZİFON
Eda Sağır
Türkçe ve Dil Anlatım derslerinde kişiye özgü öğretim metodları ile ders işlemekteyim. Özel ders tecrübem bulunmaktadır.
Türkçe
AMASYA / MERKEZ
İbrahim öğretmen
20 yıllık öğretmenim. Başarıyı benimle yakalayabilirsin
Türkçe
AMASYA / MERKEZ
Eda Sirke
Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi
Türkçe
AMASYA / MERZİFON
Özge Çalışkan
Türkçe dersi için ister yüzyüze ister online olarak ders verilir. ☺
Türkçe
AMASYA / MERKEZ
Mine Tokmak
Amasya Egitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği mezunuyum. İlk orta ve liseler için Türkçe dersi verebilirim. Seviyenizi ilk derste gö
Loading...

Amasya Türkçe ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Amasya lokasyonunda özel ders veren 11 Türkçe öğretmeni senin için hazır. Amasya Türkçe Özel ders fiyatları ortalama 72₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Türkçe Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Türkçe Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Amasya şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Amasya Türkçe özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Amasya bölgesinde Türkçe özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Türkçe dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Amasya bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Amasya şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Amasya bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.