Loading...
Kapat
Alex R.Motlagh
75₺ ONLİNE
125₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında
Cambridge üniversitesinden onaylı ingilizce öğretmenim 11 yıl iş tecrübesi Yüksek lisans ingilizce dil eğitim mezunu DELTA ( Cmbridge üniversitesinden en ust diploma) ve CELTA onaylı , ve Öğretmen eğıtım diploması londra dan kazanan, TKT (Teaching Knowledge Test) diplomarana Cambridge unıversıtedan kazanan
Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Öğretmen Tercihim Misafiri
5 30-03-2021
Alex Hoca; her zaman derse hazırlıklı gelen , ders aralarında okumalar ve araştırmalar yapan, akademik anlamda her an kendini hazır tutan öğretmen profiline sahip. Akademik yönünü güler yüzüyle birleştirerek öğrencilerinin kalbine dokunan bir insan. Kisisel olarak da Ingilizce öğrenme sürecinde yaşadığım zorlukları gidermemde bana büyük faydalar sağladı ve başlangıç düzeyinde Ingilizce bilgisine sahip olmama rağmen kısa bir sürede bana baraj puanını aldıracak bilgi ve yöntemleri kazandırdı. Eşimin TESSOL sertifikası eğitim sürecine de akademik anlamda başarılı katkılarda bulundu. Amir Hocama emeklerinden ötürü teşekkür ederim.
Sonya farivar
5 31-07-2021
Alex hoca cok bilgili ve deneyimli bir ogretmen. Farkli yontemlerle kisa zamanda ingilizcemi gelistirdi. Baska ingilizce ogretmenlerden farki, ogrencilerin istegi ve ihtiyaclarina gore materiyal hazirlamasi.Ayni zaman da dersleri okadar keyifliki zaman nasil geciyor anlamiyorum. Tum emekleri icin tesekkur ederim.
Nil
5 19-08-2021
Bilgi ve tecrübesini rahatça aktarabilen , iş disiplini olan bir öğretmen.Derse hazırlıklı geldiği gibi , karşıdakinin de hazırlıklı gelmesini isteyen bir öğretmen.

75₺ ONLİNE
125₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer İngilizce Eğitmenleri

Loading...