Loading...
Kapat
asyauzun
140₺ ONLİNE
200₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Merhaba, ben Asya. YKS-SAY sıralamam 2438, AYT matematiğim 40/40. ODTÜ'de genetik öğrencisiyim. Matematik, biyoloji ve ingilizce özel ders tecrübem var. 

Koçluk: Çoğunuzun da bildiği üzerine YKS aynı zamanda psikolojik de bir savaştır. Bu sürecin en az zararla nasıl geçirilebileceğini, o süreçten taze çıkmış kişiler daha iyi anlayacaktır. Haftada bir kez görüşüp kısa, orta ve uzun vadede yapılacakları detaylı bir şekilde kararlaştıracağız. Üniversite ve sonrasının çizgisini de en yararlı olacak şekilde beraber çizeceğiz.

Biyoloji ve Matematik: Beraber yürüteceğimiz biyoloji/matematik dersleri için önce seviyene bakacağız ve önümüze sana uygun bir program hazırlayacağız. Düzenli olarak ilerlememizi kontrol edecek ve buna göre programımızı geliştirerek dinamik bir süreç sağlayacağız. Kullanacağımız kaynaklar tamamen kişiselleştirilmiş olacak. 

İngilizce: İngilizce dersinde speaking ve listening'in üzerine düşeceğiz. Grameri güncel konular ve tartışmalar üzerinden öğreneceğiz. Haftada en az 2 ders yapacağız, İngilizce çalışmadan gün geçmeyecek şekilde program hazırlayacağız.
Ders Verdiği Alanlar
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Hiç yorum bulunamadı

140₺ ONLİNE
200₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer İngilizce Eğitmenleri

Loading...