Loading...
Kapat
eftal demirtaş
100₺ ONLİNE
120₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında
Gazi Üniversitesinde Makine Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Matematik günlük hayatımda benim için bir ders olmakla beraber hobi olarak yer alıyor. Fizik de haliyle matematik ile içli dışlı olduğu için ilgi alanıma girmekten geri kalmıyor. Matematik ve Fizik dersi gibi diğer sayısal dersler mantığı kavranınca eğlence, ezber yapılınca öğrenciler için çile haline geliyor. Matematik ve Fizik derslerini kesinlikle ezber yapmadan, mantığını çözerek anlamaya çalışacağız. Bu da beni diğer birçok eğitmenden ayıran bir özellik. Özellikle Limit-Türev-İntegral konularında lise ve üniversite düzeyinde araştırmalar yapıyor, özel dersler veriyorum. Daha önce yaptığım bazi özel dersler ve kapsamları şöyle: Matematik Ortaokul Düzeyi Konu Anlatımı ve Soru Çözümü (TEOG, Bursluluk)- 100 tl (Online = 75 tl) Lise Düzeyi Konu Anlatımı ve Soru Çözümü (TYT, AYT, KPSS)- 120 tl (Online = 100 tl) Üniversite Düzeyi Konu Anlatımı ve Soru Çözümü (Calculus-1, Calculus-2, Calculus-3)-160 tl (Online-140 tl) Fizik Ortaokul Düzeyi Konu Anlatımı ve Soru Çözümü (TEOG, Bursluluk) (Fen Bilimleri)-100 tl (Online = 75 tl) Lise Düzeyi Konu Anlatımı ve Soru Çözüm (TYT, AYT, KPSS)-120 tl (Online = 100 tl) Online ya da yüzyüze ders verebilirim. Detaylı bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz..
Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Fatih
5 02-03-2022
Eftal hocam ile yüz yüze birçok ders işledik. Fizikle beraber özellikle Matematik konusunda çok bilgili. Olayların ezberinden çok mantığını kavramakta çok yardımcı oluyor. Teşekkürler.
Bahattin Aksoy
5 02-03-2022
Eftal hocadan üniversitede birebir matematik ve fizik için özel dersler aldım. Hem konuyu mantığıyla öğretti hem de gercek hayattaki örnekleriyle anlatarak konuyu sevdirmeyi de başardı. Emeğiniz için çok teşekkürler, Allah razı olsun hocam :)
Muhammed Y
5 02-03-2022
Liseden üniversite hazırlığıma kadar eftal hoca ile birçok kez yüz yüze ders yaptık dersi mantık ile anlattığı için formülü unutsanız bile anlattığı mantık ile kendiniz formülü çıkartabilirsiniz şu zamana kadar verdiği destekten dolayı teşekkür ederim
Taha Yılmaz
5 03-03-2022
Matematikte türev, integrali bi türlü anlayamıyordum. Formüllerin nerden geldiğini mantığını filan öğrenince aydınlanma yaşamış gibi oldum. Kendisine ait özgün materyal, nokta atışı sorular var. Çok faydalı oldu benim için, birçok arkadaşıma da öneriyorum. Fiyat da şuan bedava nerdeyse çok ucuz, ilerde buralar değerlenir şimdiden söylemesi :)

100₺ ONLİNE
120₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...