Loading...
Kapat
Alper Aslantaş
200₺ ONLİNE
200₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Merhaba ,

Gazi Üniversitesi Business Administration Bölümünden mezun oldum.Öğrencilik yıllarımda 4 yıllık dershane tecrübem oldu. Anlık olarak yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim.

Öncelikle dersini anlatıp giden bir eğitimci değilim beni bir eğitim koçu olarak görebilirsiniz. Özel ders vereceğim öğrenciyle yaptığım tanıtım dersi ve görüşme sonucunda derslerimize başlıyoruz. Sadece matematik derslerini birlikte götürüyorum ancak eğitim koçu olarak öğrenciye çalışma disiplini kazandırma, motivasyon, başarabilme güdüsünü aşılıyorum.

Online eğitime sıcak bakan biri değilim online eğitimle öğrenci kazanımının yarı yarıya düştüğünü düşünüyorum. Bu sebeple eğitimlerimizi Covid19 tedbirleri kapsamında birebir yapmayı tercih ediyorum.

Özel ders konusunda tecrübeliyim 6 yılı aşkın süredir onlarca öğrenciyle çalıştım. Öğrencilerim arasında Hacettepe,Gazi,Ankara,Marmara gibi prestijli üniversitelere yerleşenler oldu.Ayrıca LGS,TYT,AYT,DGS gibi sınavlarda birçok başarı gösteren öğrencim oldu.

İlkokul, Ortaokul , LGS , Lise ara sınıf öğrenciler , TYT , AYT Gruplarına aktif olarak ders vermekteyim.

Herkese iyi çalışmalar dilerim.

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Alp Bugra
5 26-08-2022
Alper hocamla bir sene boyunca çalıştık zamanında motivasyonumu kaybettiğim zamanlarda hep yanımda oldu ve en nihayetinde sayesinde üniversiteye yerleştim.Herşey gönlünüze göre olsun hocam seviliyorsunuz :)
Nur
5 26-08-2022
Alper hocamız hem pozitif güleryüzü ile motivasyonunuzu arttıran hem de samimi ve içten yaklaşımıyla matematiği sevmenizi kısa sürede mantığını kavramanızı sağlayacak bir eğitimcidir.

200₺ ONLİNE
200₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...