Loading...
Kapat
Ali Boyacı
75₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Merhabalar, Hacettepe makina mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Geçen yıldan itibaren kardeşim ve arkadaşlarına matematik, geometri ve fizik dersleri vermekteyim. Öğrencilerle samimi bir arkadaş gibi soru çözüp verimli bir ciddiyetle ders anlatıyorum. Öğrencinin anlama kabiliyetine uygun çalışma programları ve prensipleriyle ilerliyorum. Kendimde tecrübe ettiğim bu sınav sürecinde öğrenci arkadaşlarıma zorlandığı derslerde keyifli anlatım sağlıyorum. Ders dışında telefonla, Wp ve diğer platformlar üzerinden soru çözüm desteği de sağlıyorum. Bu zorlu sınav sürecinde öğrenciye hem mentorluk hem de öğretmenlik yapıyorum. Öğrenciye konuyu anlattıktan sonra düzenli ve tatiksel soru çözerek bir süre sonra orta ve ileri düzeyde karşılaşılan sorularda rahatlıkla çözebilmesini hedefliyorum.

Ders Verdiği Alanlar
 • Matematik
  Başlangıç - Orta - İleri
 • Fizik
  Başlangıç - Orta - İleri
 • Geometri
  Başlangıç - Orta - İleri
 • YKS
  Başlangıç - Orta - İleri
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Selin
5 13-07-2022
Ali Hocam ilginiz, kibarlığınız ve başarınız bizim için göz ardı edilemez. Oğlumun bu zorlu sürecinde matematik ve fizikten aldığı yardım sınavdaki başarımızda önemli bir adımdı. Sıkılmadan, eğlenceyle güzel dersleri geride bıraktınız.Her şey için teşekkür ederiz.
Zeynep
5 13-07-2022
Uzun zamandır özellikle geometri ve matematik için öğretmen arayışındaydım gözüm kapalı ali hocadan ders alsam yine kapasitemin üzerinde performans gösteririm... Şimdiden başarılar dilerim öğrencilerine :)
Sena
5 13-07-2022
Ali Bey çok profesyonel ve destekleyici bir şekilde derslerini anlatıyor.Çok ilgili aynı zamanda işini severek yaptığı çok aşikar.Kesinlikle öneririm
deha
5 13-07-2022
çok memnunum herkese tavsiye ederim.

75₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri