Loading...
Kapat
Mirza Hoca
125₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

ÖSYM 2000 Üniversite yerleştirme sıralamasında Türkiye 641. liği ve 679. luğu derecelerini elde ettim. Matematikte yüksek lisans ve doktora yaptım. Ankara'da Sınav, Birey, Karacan, Kültür, Zafer gibi önde gelen Eğitim Kurumlarında 10 yıldan fazla matematik dersleri ve özel dersler verdim. Matematiğin her seviyesinde öğrencilerime yıllarca dersler verdiğimden seviyenize en uygun yaklaşımla matematiği öğreneceğinizden emin olabilirsiniz. Öğrencilerimizin seviyesini belirledikten sonra seviyesine göre en uygun programı seçerek adım adım matematiği öğrencilerime sürekli konu tekrarı ve soru çözümleri yaparak öğretiyorum. Online dersler için özel grafik tablet sayesinde yüzyüze eğitim tadında derslerimizi işleyebiliyoruz. Ayrıca sınav koçluğu konusunda da öğrencilerime moral ve motivasyon sağlayarak hem bilgi olarak hem de psikolojik olarak hazır hale getiriyorum. Öğrencilerime matematiği sevdirerek öğretmek önceliğimdir. Sınavlara hazırlanan tüm öğrencilere sonsuz başarılar dilerim...

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
NAZİRE OTYAKMAZ
5 03-01-2022
Mirza hocamızı uzun araçtırmalarım sonucu buldum.Oğlum için online ders alıyoruz.Hocamız daha ilk derste oğlumla çok iyi bir ileşitim kurduki oğlum derslerini heyecanla bekler oldu.Sürekli derslere motive ederek ilerlememize katkıda bulundu.Öğrenciyi sıkmadan ve en ince ayrıntıları bile atlamadan dersi anlatıp ders dışında da verdiği ödevleri düzenli bir şekilde takip etmesini çok iyi yapmaktadır.Alanında uzman olduğunu ve aile ile iletişiminin kuvvetli olduğunu daha ilk konuşmada anlayacaksınız. Oğlumun dersane denemelerinde çok verimli ve çok hızlı bir şekilde netlerinde artış oldu. .En sevdiğimiz özelliği öğrenciyi sıkmadan ders anlatması oldu.Bu şekilde oğlum çok düzenli ve disiplinli bir şekilde sınavlara hazırlanıyor.Kendisine emekleri için çok teşekkür ederiz.
Sevgi Çiçek
5 07-01-2022
Öncelikle Mirza hocam gibi değerli bir insanı tanıdığım için çok memnun oldum. Alanında uzman bir hoca, Sadece ders odaklı değil öğrenci ile bağ kurması ve bu bağ üzerinden öğrenciyi sıkmadan keyifli bir şekilde matematik öğretmesi benim için muhteşem oldu. Ders takibim, deneme sonuçlarım ve ailem ile iletişimi bizi çok memnun ediyor. Kısa sürede netlerim çok hızlı bir şekilde arttı hocama minnettarım.

125₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...