Loading...
Kapat

Ankara Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
  • 1771Onaylı Öğretmen
  • 92₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
RANDEVU GÜNÜ
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
Aradığınız kriterde öğretmen bulunamadı.
Ankara özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Ankara özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Ankara özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Ankara özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Ankara konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Ankara özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Ankara özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Ankara lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Ankara Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Ankara Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Ankara matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Ankara İngilizce Özel Ders

Ankara Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Ankara İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Ankara lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Ankara müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Ankara Özel Ders İle Sınavlara En İyi Şekilde Hazırlanın

Sürekli değişen sınav sistemi, pek çok öğrencinin uyum sürecini zor bir hale getirmektedir. Özellikle YKS gibi zorlu sınavlarda sistemi anlamayarak başarı elde etmek oldukça zor. İşte tam da bunun önüne geçmek için Ankara özel ders seçenekleri sizi bekliyor.

Sizinle iyi iletişim kurarak tecrübelerini aktarmak için can atan kadromuz ile mutlaka tanışın!

Uzaktan eğitim veya yüz yüze eğitim seçenekleri sayesinde istediğiniz ortamda özel ders alma şansını yakalayın. Öğretmeninizle belirlediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yerde eksiklerinizi kapatabilirsiniz.

Ayrıca sınav sistemini birebir uzmanından öğrenerek bir plan dahilinde ilerleyin.

Ankara

Anıtkabir, Ankara Kalesi, Etnografya Müzesi gibi yüzlerce farklı kültürel olgunun ev sahibidir, Ankara. Böyle çeşitliliği bünyesinde barındıran şehir, eğitim alanındaki başarısıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Keçiören özel ders, Çankaya özel ders, Mamak özel ders ve Yenimahalle özel ders veren binlerce öğretmen bulunan Ankara, Türkiye’nin başkentidir.

Şehir, sahip olduğu ODTÜ, Hacettepe, Gazi gibi üniversiteler ile bu başarısını göstermektedir. Ayrıca bu üniversitelerden mezun olmuş Cahit Arf, Feza Gürsey gibi bilim insanlarıyla başarısını bir kez daha gösterir.

Böyle başarılı bir şehrin öğretmenleri de branşlarında uzmanlıklara sahiptirler. Ankara özel ders öğretmenlerimiz ile tanışın siz de hedeflediğiniz başarıya ulaşın.

Ankara’da Özel Ders Almak

Özel ders almaya karar verdikten sonra yapmanız gereken sadece birkaç adım var.

İlk olarak Öğretmen Tercihim‘ e kaydolarak kendiniz için bir profil oluşturun. Ardından ders almayı istediğiniz şehri seçerek hangi alanda eğitim alacaksanız onu işaretleyin. Son olarak sizin için listelediğimiz yüzlerce farklı öğretmen ile iletişim kurmanız yeterli. Eğitmenlerimiz en kısa zamanda size geri dönüş yaparak ders planı oluşturabileceksiniz.

Eğer aradığınız kritere uygun bir öğretmen bulamadıysanız yapmanız gereken şey, özel ders ilanı oluşturmak. İlan oluştururken aradığınız kriterlere uygun öğretmeni tanımlamanız gerekmektedir. İlanı vererek özel ders öğretmeninin seni bulmasını beklemen yeterli olacaktır.

İngilizce özel ders, Ankara matematik özel ders, Türkçe özel ders… Bunlar gibi tüm branşlarda uzaktan veya yüz yüze eğitim veren hocalarımız mevcuttur.

Ebeveynlere Öneriler

“Çocuğuma neden özel ders aldırmalıyım?” diye soruyor olabilirsiniz. Size bunu, özel ders aldırmanın faydaları hakkında bahsederek açıklayalım.

  • Çoğu zaman okul, dershane gibi kurumların kalabalık sınıfları çocuğunuzun dersleri anlamasını engelleyebilir.
  • Çocuğunuz, sınıfın kalabalık ortamında anlamadığı konuları veya yapamadığı soruları sormaya çekiniyor olabilir.
  • Öğretmenler, yetiştirmeye çalıştıkları için dersleri hızlı bir şekilde anlatıyor olabilirler.
  • Çocuğunuz çok çalışsa da çoğu zaman derslerin zorluğundan anlamadığı konular olabilir.

İşte bu gibi durumlar, çocuğunuzun ders başarısını düşürerek hedeflerine ulaşmasını engellemektedir. Bu gibi olumsuzlukların önüne geçmek için online veya yüz yüze özel ders eğitim seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Ankara’da Özel Ders İle Nasıl Bir Yol İzlenir

Özel ders alırken eğitmenlerimiz ilk olarak seviyenizi belirlerler. Ardından size uygun bir çalışma planı ile istediğiniz zaman ve günden özel ders talebinde bulunmanız beklenir.

Tamamen sizin seviyenize göre anlatılan konular ve soru çözümleri ile kısa zamanda netlerinizin artması amaçlanır.

Hadi siz de özel ders alarak hem okul başarınızı hem de AYT, TYT, YDT, YDS KPSS, LGS ve daha nice sınavda başarınızı artırın!

Ankara’da Özel Ders Vermek

Matematik, Türkçe, Biyoloji, Fizik, Kimya, İngilizce…

Hangi branş öğretmeni olursanız olun Ankara özel ders verenler arasına katılın! Bu sayede hem ek gelir sağlayın hem de öğrencilere branşınızı sevdirin.
Ankara özel ders vermeye karar verdiniz. Peki bundan sonra ne yapmalısınız?

Yapmanız gereken ilk şey, Öğretmen Tercihim’ e kaydolmak. Daha sonra kendinize güçlü bir öğretmen profili oluşturmalısınız. Bu sayede öğrencileriniz sizi seçerken aradıkları kritere uygun olup olmadığınızı görebilirler.

Her şey tamamsa yapmanız gereken öğrencilerinizin sizi bulmasını beklemek.

Eğer beklemek istemiyorsanız “Öğrenci İlanları” kısmına göz atabilirsiniz. Bu sayede kriterlerini sağladığınız öğrenci ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Her öğretmenin belirlediği özel ders ücreti farklılık göstermektedir. Online veya yüz yüze seçeneklere göre de farklı ücretlendirme mevcuttur. Ayrıca fiyat aralıkları belirlenirken öğretmenlerin tecrübeli olmasına dikkat edilir. Yine de Ankara özel ders için ortalama ders ücreti 92₺’dir.
Öğretmen Tercihim’ de sadece belli bir yaşı almış öğretmenler ders vermemektedir. Aynı zamanda üniversite öğrencileri de uzman oldukları branşta ders verebilmektedirler.
İstediğiniz kademeye ders verebilme fırsatınız vardır. İster ilkokul olsun ister lise… Kendinizi o alanda yetkin hissetmeniz yeterli.
Uzaktan eğitim veya yüz yüze metoduyla ders alabilmeniz mümkündür. Öğretmeniniz ile birlikte belirlediğiniz zamanda online veya uzaktan özel ders alabilirsiniz.
Daha önce özel ders vermediyseniz korkmayın! İzlemeniz gereken adımlar şunlar: Öğretmen Tercihim’ e kaydolun. Sağlam bir profil oluşturun. Öğrencileri bekleyin. İsterseniz öğrenci ilanları kısmına da bir uğrayabilirsiniz.
Ortalama bir ders süresi 1 saat olarak sürse de bu sayı kimi zaman dersin ilerleyişine göre artış gösterebilir. Kafanıza takılan her türlü soruyu yorum olarak aşağıya yazabilirsiniz. Ekibimiz en kısa zamanda size geri dönüş yaparak sorularınızı cevaplandıracaktır.