Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ogretmentercihim/jetcms/_web/cities/Controller.php on line 182
Ankara - Özel Ders - Öğretmen Tercihim
Mesaj Gönder

Ankara Özel Ders
Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.

1

Ankara özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Ankara özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Ankara özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.

2

Ankara özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Ankara konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.

3

Ankara özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.

4

Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.

Özel Ders Almak İsteyenler

Ankara özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Ankara lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Ankara konumunda özel ders vermeye hazır 667 öğretmenimiz sizleri bekliyor.

HAKAN ÜLKER | Öğretmen Tercihim
Sınav Hazırlık Özel Ders
HAKAN ÜLKER
ANKARA / ETİMESGUT
  • Öğretmen Tanıtımı Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümünden 1992 yılında mezun oldum.Lisans öğrenciliğimin son yılından itibaren değişik dershanelerde çalışmaya ve özel ders vermeye başladım. Mezun olduğum 1992 yılından şu ana kadar değişik Anadolu Liselerinde çalıştım.Halen Ankara'nın sayılı Anadolu Liselerinden birinde Fizik öğretmeni olarak görev yapmaktayım. 2007 yılında 9 .sınıf Fizik konu anlatımlı yardımcı ders kitabı çıkardım.Şu anda piyasada satılmaktadır.2018-2019 Eğitim yılında 9.sınıf ,10.sınıf ve 11.sınıf ödev kitaplarım PALME Yayıncılıka çıkmıştır. Tübitak Fizik Ulusal Olimpiyatları için Fizik öğretmenleri yetiştiren Marmaris Fizik ITAP okulunda üç kademeli(her bir kademe 15 gün) eğitim aldım.Bu kademelerde başarı ile sertifakalar aldım. 27 yıllık öğretmenlik geçmişimde gerek dershanede gerekse özel ders verirken her tür seviyede öğrencilerle çalıştım.Öğrencilerime Fiziğin en anlaşılır , en sade ve pratik yöntemlerinin kavranması konusunda yeterince deneyim sahibi olduğumdan hiç sorun yaşamadım. Konu ile ilgili doğru hazırlanmış ,farklı ve çeşitli soruları birlikte çözüyoruz.Sonra çözebileceğiniz mantıklı sayıdaki soru miktarı üzerinde sözleşiyoruz.İstediğiniz her yayından(benimde önereceğim yayınlardan da) soru çözebilirsiniz.Çeşitlilik üzerinde çok durduğumuz için bu,konuyu hükmedebiliyor olduğunuzu görmeniz açısından özgüveninizi artırıp daha fazla motive olmanızı sağlar.Olur da üstesinden gelemediğiniz sorularla karşılaşırsanız bir sonraki derse onları çözerek başlıyoruz.Böylelikle ,geride hiçbir açık kapı bırakmadan sağlam adımlarla ilerlemiş oluyoruz. Özel Ders Verirken Önem Verdiğim İlkelerim 1) Öğrenci ile beraber hazırlanacak proğram dahilinde çalışılır.Olağan dışı olmadığı sürece proğram aksatılmaz. 2) Ders süresi bitse dahi o günkü proğram tamamlanmadan ders bitirilemez.Fazladan harcanan zaman için ekstra ücret talep edilemez. 3) Yapilan proğram dahilinde düzenli aralıklarla sınavlar yapılır ve sonuçlar veli ile paylaşılır. 4)Ödevler öğrencinin seviyesi ve yoğunluğu göz önünde tutularak verilir ve titizlikle kontrol edilir.Ayrıca her geçen konularla( genel tekrar amacıyla) ödevler verilir. 5) Öğrenci istediği zaman dersle ilgili (konu için) öğretmenine telefon veya mail adresi ile ulaşabilir.
Sınav Hazırlık
Online
75₺
Yüzyüze
100₺
Cavit GÖKALP | Öğretmen Tercihim
İlköğretim Takviye Özel Ders
Cavit GÖKALP
ANKARA / ÇANKAYA
  • Merhaba, ben Cavit GÖKALP 26 yaşında genç bir dil aşığıyım. Lisans eğitimime Yalova Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (%100 ingilizce) bölümünde başladım. Lisans 3'üncü sınıf Almanya Chemnitz Teknoloji Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İliskiler bölümünde İngililzce eğitim dili ile devam ettirdim ve bu okulda aynı zamanda Almanca eğitimimi tamamlayıp belgemi aldım. Lisans 4'üncü sınıf Gürcistan Batum Devlet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde İngilizce eğitim dili ile tamamladım.İki yıl yurt dışı tecrübem ile dil bilgimi her yönüyle ileri seviyeye taşıdım ve hem İngilizce hem Almanca özel dersler vermekteyim.Konuşma- yazma-anlama- çeviri ve grammer konularında siz değerli öğrencilerimize önemli katkılar sağlamak için buradayım. İngilizce de tüm kurlar, ilkögretim takviye, lise takviye, Yds, Tyt, Ayt, soru çözümleri, konu anlatımları, kelime bilgisi geliştirme, çeviri teknikleri ve konuşma, Almanca ise A1-A2 ve B1 düzeyinde eğitimleri ve İngilizce direksiyon eğitimi (M.E.B. onaylı sertifika sahibiyim ve tecrübeliyim) vermekteyim. Özgün, sade, ezberci sistemden uzak ve anlama-konuşmaya dayalı eğitimler vermekteyim. Saygılar sunar, sağlıklı günler dilerim.
İlköğretim Takviye
Online
55₺
Yüzyüze
70₺

Ankara Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Ankara Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Ankara matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Ankara İngilizce Özel Ders

Ankara Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Ankara İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Ankara lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Ankara müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Sık Sorulan Sorular

Ankara özel ders fiyatları ortalama kaç ₺’dir?
Ankara lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 72.89 ₺’dir.
Ankara lokasyonunda özel ders vermek üzere 667 öğretmen bulunmaktadır.
Ankara her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.