Loading...
Kapat

Ankara Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
  • 2067Onaylı Öğretmen
  • 95₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Matematik
ANKARA / ÇANKAYA
ahmet yarangüme
Online ve yüz yüze her seviyede Matematik ve Geometri dersleri. Anlama ve başarı garantisi...
Matematik
ANKARA / KEÇİÖREN
Yeşim Sayar
Yarı yıl tatiline özel fiyatları düşürdüm. Yarı yıl tatilinde özel paketlerden yararlanmak ve kamp programı için bana ulaşınızz.
AYT
ANKARA / SİNCAN
Sadece Matematikçi
Adım Mustafa Atasavun ve 45 yaşındayım. Hacettepe Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum aynı zamanda Pedagojik formasyonu Hacettepe Üniversitesinden aldım. Yaklaşık 1998
Zihinsel Engelliler
ANKARA / YENİMAHALLE
ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ
4 yıldır bu işin içindeyim. Hayatın hangi alanında çalışırsam çalışayım hiç bir iş hiç bir meslek ya
SbL TEK 4 (6)
Türkçe
ANKARA / SİNCAN
SbL TEK
Sınıf öğretmenliği, Türkçe, matematik, fen ve biyoloji ders anlatımı ve sınavlara hazırlama ile 18 yıllık eğ
szmat 5 (1)
Matematik
ANKARA / YENİMAHALLE
szmat
BİRÇOK ÖĞRENCİ İLE ÇOK GÜZEL BAŞARILARA İMZA ATTIK VE ATMAYA DA DEVAM EDİYORUZ...
Türk Dili ve Edebiyatı
ANKARA / ÇANKAYA
sibel kayışlı
Merhabalar öncelikle kendimi size tanıtmak isterim. Ben Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Okul yıllarımda
Öğrenci Koçluğu
ANKARA / YENİMAHALLE
aylin özdemir
Başkent Üniversitesinden aile danışmanlığı ve eğitim öğrenci koçluğu aldım. Kırıkkale Üniversitesi Sosyal Hizmet mezunuyum. Anadolu Üniversitesi sosyoloji öğ
Matematik
ANKARA / ÇANKAYA
Emirdoktor
Merhaba ben Emirhan hoca. Kızılayda bulunan Fen Bilimleri Vip dershanesinde matematik öğretmeniyim. Aynı zamanda Ankara üniversitesi tıp fakültesi dönem 2 öğrencisiyim. 2
Çince
ANKARA / YENİMAHALLE
BerfinChina-贝福
Merhaba. Eğer Çin’de 5 yıl yaşamış, oranın dili ve kültürüne hakim birinden Çince öğrenmek istiyorsan benimle hemen iletiş
Matematik
ANKARA / ÇANKAYA
Ebru Yaman
Hacettepe Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunu , mesleğini çok severek yapan bir matematik öğretmeniyim. 12 yıldır Ankara'nın çeşitli semtlerinde özel ders vermekte
Matematik
ANKARA / ETİMESGUT
ozgecıgdem
Bilgi ve birikimimi, ihtiyaç duyan öğrencilerle uzaktan da olsa paylaşabilmek ve onlara yardımcı olabilmek için burdayım.Hemen bana mesaj at ve ç
Ankara özel ders kategorisinde ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Ankara özel ders kategorisinde ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Ankara özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Ankara özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Ankara konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Ankara özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.

Ankara Matematik Özel Ders Kategorisinde Ders Almak İsteyenler

Ankara özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla. Ankara özel ders kategorisinde ders veren öğretmen arasında sana ve bütçene uygun olan öğretmeni bul. Bulduğun öğretmen ile mesajlaşma özelliği ile iletişime geç. Öğretmen ile ders işlenişi, ders dökümanları, ders saati hakkında detaylı olarak konuşun.

Ankara lokasyonunda özel ders veren öğretmenler arasında sana uygun olanı bulamadın mı? Öğretmen Tercihim müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek en kısa sürede sana uygun öğretmeni bulabilirsin. Öğretmenin ile mesajlaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsin. Öğretmenin ile kişisel eğitim planı oluşturarak düzenli ve planlı şekilde çalışmalarına devam edebilirsin. Öğretmenin sana vereceği eğitim ile okul derslerinde yüksek not alarak çalışmalarının meyvesini alabilirsin.

Online özel ders almak için ankara lokasyonunda özel ders veren öğretmenlerin dışına çıkabilirsin. Türkiye’nin 81 ilinden öğretmen bulabilirsin. Öğretmen Tercihim’de toplamda 34,000’den fazla eğitmen vardır.

Matematikten Programlamaya, Yogadan Yan Flüte kadar 500’den fazla branş seçeneği bulunmakta. Sende istediğin her branşta kolayca öğretmen bulabilirsin.

Ebeveynlere Öneriler 

“Çocuğuma neden özel ders aldırmalıyım?” diye soruyor olabilirsin. Sana bunu, özel ders aldırmanın faydaları hakkında bahsederek açıklayalım. Çoğu zaman okul, dershane gibi kurumların kalabalık sınıfları çocuğunun dersleri anlamasını engelleyebilir. Çocuğun, sınıfın kalabalık ortamında anlamadığı konuları veya yapamadığı soruları sormaya çekiniyor olabilir.

Çocuğun çok çalışsa da çoğu zaman derslerin zorluğundan anlamadığı konular olabilir. İşte bu gibi durumlar, çocuğunun ders başarısını düşürerek hedeflerine ulaşmasını engellemekte. Bu gibi olumsuzlukların önüne geçmek için online veya yüz yüze özel ders eğitim seçeneklerine göz atabilirsin.

Ankara’da Özel Ders İle Nasıl Bir Yol İzlenir?

Özel ders alırken eğitmenlerin ilk olarak seviyeni belirler. Ardından sana uygun bir çalışma planı ile istediğin zaman ve günden özel ders talebinde bulunman beklenir. Tamamen senin seviyene göre anlatılan konular ve soru çözümleri ile kısa zamanda netlerinin artması amaçlanır. Hadi sen de özel ders alarak hem okul başarını hem de AYT, TYT, YDT, YDS KPSS, LGS ve daha nice sınavda başarına başarı kat!

 

Ankara’da Özel Ders Vermek

Matematik, Türkçe, Biyoloji, Fizik, Kimya, İngilizce… Hangi branş öğretmeni olursan ol. Ankara özel ders kategorisinde ders verenler arasına katıl!

 

Ankara özel ders kategorisinde ders vermeye karar verdin. Peki bundan sonra ne yapmalısın?

Yapman gereken ilk şey, Öğretmen Tercihim’ e kaydolmak. Daha sonra kendine güçlü bir öğretmen profili oluşturmalısın. Bu sayede öğrencilerin seni seçerken aradıkları kritere uygun olup olmadığını görebilirler. Her şey tamamsa yapman gereken öğrencilerin seni bulmasını beklemek.

Ankara Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Ankara Matematik özel ders kategorisinde ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bul. Matematik branşında bulunan eksiklerini Ankara matematik özel ders kategorisinde ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Ankara İngilizce Özel Ders

“Anlıyorum ama konuşamıyorum” diyenlerden misin? Öğretmen Tercihim ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsin. Ankara İngilizce özel ders veren yüzlerce öğretmen arasından sana ve bütçene uygun olan öğretmeni bulabilirsin.

 

Ankara, yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol, Ankara İngilizce özel ders kategorisinde ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Ankara lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

 

Ankara Müzik, Dans, Programlama ve Daha Bir Çok Konularda Özel Ders

 

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilirsin. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

 

Ankara Özel Ders İle Sınavlara En İyi Şekilde Hazırlan

 

Sürekli değişen sınav sistemi, pek çok öğrencinin uyum sürecini zor bir hale getirmekte. Özellikle YKS gibi zorlu sınavlarda sistemi anlamayarak başarı elde etmek oldukça zor. İşte tam da bunun önüne geçmek için Ankara özel ders seçenekleri seni bekliyor. Seninle iyi iletişim kurarak tecrübelerini aktarmak için can atan kadromuz ile mutlaka tanış!

 

Uzaktan eğitim veya yüz yüze eğitim seçenekleri sayesinde istediğin ortamda özel ders alma şansını yakala. Öğretmeninle belirlediğin gün ve saatte, istediğin yerde eksiklerini kapatabilirsin. Ayrıca sınav sistemini birebir uzmanından öğrenerek bir plan dahilinde ilerle.

Ankara

Anıtkabir, Ankara Kalesi, Etnografya Müzesi gibi yüzlerce farklı kültürel olgunun ev sahibidir Ankara. Çeşitliliği bünyesinde barındıran şehir, eğitim alanındaki başarısıyla da dikkatleri üzerine çekmekte. Keçiören özel ders, Çankaya özel ders, Mamak özel ders ve Yenimahalle özel ders kategorisinde ders veren binlerce öğretmen bulunan Ankara, Türkiye’nin başkentidir.

 

Şehir, sahip olduğu ODTÜ, Hacettepe, Gazi gibi üniversiteler ile bu başarısını göstermekte. Ayrıca bu üniversitelerden mezun olmuş Cahit Arf, Feza Gürsey gibi bilim insanlarıyla başarısını bir kez daha gösterir. Böyle başarılı bir şehrin öğretmenleri de branşlarında uzmanlıklara sahiptir. Ankara özel ders öğretmenlerimiz ile tanış. Sen de hedeflediğin başarıya ulaş.

Ankara’da Özel Ders Almak

 

Özel ders almaya karar verdikten sonra yapman gereken sadece birkaç adım var. İlk olarak Öğretmen Tercihim‘ e kaydolarak kendin için bir profil oluştur. Ardından ders almayı istediğin şehri seçerek hangi alanda eğitim alacaksan onu işaretle. Son olarak senin için listelediğimiz yüzlerce farklı öğretmen ile iletişim kurman yeterli. Eğitmenlerimiz en kısa zamanda sana geri dönüş yaparak birlikte ders planı oluşturabileceksin.

 

Eğer aradığın kritere uygun bir öğretmen bulamadıysan yapman gereken şey, özel ders ilanı oluşturmak. İlan oluştururken aradığınız kriterlere uygun öğretmeni tanımlaman gerekmekte. İlanı vererek özel ders öğretmeninin seni bulmasını beklemen yeterli olacak. İngilizce özel ders, Ankara matematik özel ders, Türkçe özel ders… Bunlar gibi tüm branşlarda uzaktan veya yüz yüze eğitim veren hocalarımız mevcuttur.

Ankara Matematik Özel Ders Hakkında Merak Edilen Sorular

Ankara matematik kategorisinde özel ders hakkında kullanıcıların sorduğu en çok soruları maddeler halinde bir araya getirdik. Ankara matematik özel ders vermek isteyen ve Ankara matematik özel ders almak isteyen öğrencilerin için aklına takılan tüm sorulara cevap bulduk.

Sıkça Sorulan Sorular

Her öğretmenin belirlediği özel ders ücreti farklılık göstermekte. Online veya yüz yüze seçeneklere göre de farklı ücretlendirmeler mevcuttur. Ayrıca fiyat aralıkları belirlenirken öğretmenlerin tecrübeli olmasına dikkat edilir. Yine de Ankara özel ders kategorisi için ortalama ders ücreti 95₺’dir.
Öğretmen Tercihim’ de sadece belli bir yaşı almış öğretmenler ders vermemekte. Aynı zamanda üniversite öğrencileri de uzman oldukları branşta ders verebilmekte.
İstediğin kademeye ders verebilme fırsatın var. İster ilkokul olsun ister lise… Kendini o alanda yetkin hissetmen yeterli.
Uzaktan eğitim veya yüz yüze eğitim metoduyla ders alabilmen mümkün. Öğretmenin ile birlikte belirlediğin zamanda online veya uzaktan özel ders alabilirsin.
Daha önce özel ders vermediysen korkma! İzlemen gereken adımlar şunlar: Öğretmen Tercihim’ e kaydol. Sağlam bir profil oluştur. Öğrencileri bekle.
Ortalama bir ders süresi 1 saat olarak sürse de bu sayı kimi zaman dersin ilerleyişine göre artış gösterebilir. Kafana takılan her türlü soruyu yorum olarak aşağıya yazabilirsin. Ekibimiz en kısa zamanda sana geri dönüş yaparak sorularını cevaplayacaktır.
Özel ders vermek isteyenler olarak yapman gerekenlerden biri Öğretmen Tercihim üzerinden kayıt işlemini tamamlamak. Uzman olduğun branşta özel ders vermeye başlayabilirsin. Özel ders vermek için öğretmen olmak gibi bir şart aranmamakta. Tecrübenin ve uzmanlığının olduğu alanda özel ders verebilirsin.
Ankara İngilizce özel ders fiyatları ortalama olarak –89₺‘dir. Sende özel ders vermek için ortalama fiyatı baz alarak ders ücretini belirleyebilirsin. Özel ders almak için ise ortalama İngilizce özel ders fiyatları olarak alabilirsin.
Ankara matematik özel ders kategorisinde ders veren öğretmen sayısı 582 kişidir. Sende matematik özel ders kategorisinde ders vermek isteyen öğretmenler arasında yer almak için Öğretmen Tercihim üzerinden kayıt işlemini tamamlayabilirsin. Türkiye’nin 81 ilindeki öğrencilere özel ders vermeye başlayabilirsin.
Öğretmen Tercihim üzerinde ders veren öğretmenler saatlik özel ders ücretlerini kendileri belirlemekte. Saatlik özel ders ücretlerinde Öğretmen Tercihim herhangi bir kısıtlama yapmamakta. Herhangi bir komisyon ücreti kesilmemekte.