Kapat

Osman Berat ÇAKICI

Türkçe

175 Profil Görüntülenmesi ANTALYA / MURATPAŞA Favorilerime Ekle
Ders Talep Et Mesaj Gönder
İlk Ders Ücretsiz
Online Ücreti: 20₺
Yüzyüze Ücreti: 50₺
Eğitmen / Öğretmen Hakkında
*Yüksek öğretimini Yusuf Balasagun Üniversitesi Fen edebiyat Bölümü Türkoloji Fakültesinde tamamlamıştır. * 2007 Aralık ayında yıllık olarak çıkmaya başlayan Altın Yürek adlı, milli birlik ve beraberlik, otak dil konuları işleyen derginin kuruluşunda rol oynayıp yine bu derginin redaktörlüğünü yapmıştır. *2008 yılında kaleme aldığı Kınalı Koç adlı makalesiyle Kırgızistan İlimler Akademisi’nce düzenlenen Coomart Bökönbayev makale yarışmasında birinci olup, ödüllendirilmiştir. *Kırgız Ata Sözleri, XX. yy. Kırgız Edebiyatı, Kırgız Sözlü Edebiyatı, Cengiz Aytmatov ve Eserlerinin Tahlili , Ağlatan Türkülerin Hikayesi adlı dört (4) adet eserleri kaleme almıştır. *2015 yilinda Moskovada gerceklestirilen" Türkiyede Egitim ve turizm" adli sempozyuma" Türk egitimi ve turizmi" adli makaleyle katilim gostererek odullendirilmistir. ** Genç Türkologlar Araştırma Birliği’nin üyesidir. *2010-2011 yıllarında Amasya ANADOLU TURIZM VE OTELCİLİK LİSESİNDE Türkçe öğretmenliği * 2011 yılından uluslararası rus okulu mdr yrd görevini yine aynı kuruma bağlı ınternetıonal college of tourısm de türkçe öğretmenliği yaparak bir cok basari belgesi ve ödül ile odullendirilmistir. *2014 martta Antalya milli egitim mudurlugu Asya uluslararasi rus turizm meslek lisesinde okul muduru plarak gorev yaptı. * 2015 -2019 Antalya Boğaziçi Anadolu Lisesi Müdürü ve Edebiyat Öğretmeni görevinde bulundu *2019 yılı itibariyle Hedef Okullarında Okul müdürü ve Edebiyat öğretmeni olarak halen görevini yürütmektedir. 7 yabancı dil bilmekte .
Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
  • fatma özbek

    Berat hocamdan ıkı aydır özellikle pandemi süresince Antalyada yüzyüze bazen de sosyal programlar eşliğinde online olarak ders alıyorum.Alanında çok iyi bir öğretmen.Berat hocama kendinizi emanet edin konuyu çiğner sizin sadece yutmanızı ister.özellikle AYT de soru zor kaçırırsınız.dil bilgisi yada edebiyatta sıkıntısı olanlara şiddetle tavsiye ederim.Ders Talep Et Mesaj Gönder
İlk Ders Ücretsiz
Online Ücreti: 20₺
Yüzyüze Ücreti: 50₺
Yorumlar
  • fatma özbek

    Berat hocamdan ıkı aydır özellikle pandemi süresince Antalyada yüzyüze bazen de sosyal programlar eşliğinde online olarak ders alıyorum.Alanında çok iyi bir öğretmen.Berat hocama kendinizi emanet edin konuyu çiğner sizin sadece yutmanızı ister.özellikle AYT de soru zor kaçırırsınız.dil bilgisi yada edebiyatta sıkıntısı olanlara şiddetle tavsiye ederim.


Diğer Türkçe Eğitmenleri

İlan Detayları