Mesaj Gönder

Antalya Özel Ders
Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.

1

Antalya özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Antalya özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Antalya özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.

2

Antalya özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Antalya konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.

3

Antalya özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.

4

Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.

Özel Ders Almak İsteyenler

Antalya özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Antalya lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Antalya konumunda özel ders vermeye hazır 265 öğretmenimiz sizleri bekliyor.

Cansu Soydinç | Öğretmen Tercihim
Yabancı Dil Özel Ders
Cansu Soydinç
ANTALYA / MURATPAŞA
  • TÜRKÇE TED üniversitesi İngiliz Dili ve Eğitimi bölümü mezunuyum. İngilizce üzerine aldığım üniversite eğitiminin yanı sıra iki farklı ülkede dil üzerine eğitim aldım ve iletişim becerilerimi geliştirdim. Üniversite hayatım boyunca bölüm ve eğitimimle ilgili birçok farklı seminere katılarak kendimi geliştirmeyi hedefledim. İngilizcenin yanı sıra İspanyolca da biliyorum. 1 yıllık Amerika ve 1 yıllık Kanada'daki seyahat deneyimim bana birçok farklı kültürü keşfetme şansı verdi. Dinler, diller ve birçok farklı ırktan insanla tanışma fırsatı yakaladım. Farklı iletişim becerileri ve girişken olmayı öğrendim. Özel ders ve online eğitim vermenin yanında yıllardır belirli kurumlara çevirmenlik yapmaktayım. ENGLISH 4-year university graduate (TED University). In addition to the university education I received on English, I got educational language training in two different countries and improved my communication skills. I aimed to improve myself by attending many different seminars about my department and education throughout my university life. In addition to the English language, I also know Spanish. My travelling experience in 1 year America and in 1 year Canada, gave me a chance to discover a lot of different cultures, religions, languages and races. I learned different communication skills and being sociable. Furthermore, I have been working as a translator for many years for different companies.
Yabancı Dil
Online
100₺
Yüzyüze
100₺

Antalya Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Antalya Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Antalya matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Antalya İngilizce Özel Ders

Antalya Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Antalya İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Antalya lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Antalya müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Sık Sorulan Sorular

Antalya özel ders fiyatları ortalama kaç ₺’dir?
Antalya lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 82.00 ₺’dir.
Antalya lokasyonunda özel ders vermek üzere 265 öğretmen bulunmaktadır.
Antalya her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.