Loading...
Kapat

Aydın Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
  • 298Onaylı Öğretmen
  • 90₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Matematik
AYDIN / EFELER
Ayşenur S
Matematik öğretmeni ve öğrenci koçu
Coğrafya
AYDIN / İNCİRLİOVA
Semra SELMAN
Karadeniz Teknik Üniversitesi'16 Sosyal Bilgiler öğretmenliği mezunuyum. Meslek hayatımda 4.yılımdayım. Özel bir kurumda hem sınıf öğretmeni ve hem
Matematik
AYDIN / SÖKE
Sinem Geldegül
Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum.Yaklasik 2 yıldır öğrencilere özel ders vermekteyim.Pandemi süreci ile birlikte
Matematik
AYDIN / NAZİLLİ
Esra Özdoğan
Alanında 10 yıllık deneyimli öğretmenim. Her düzeyde öğrenci ile çalışabilirim. Lgs hazırlık kapsamında aktif olarak ders vermekteyim. Çocukları
Matematik
AYDIN / EFELER
Yunus küçük
Merhabalar 7 yıldır Amerikan kültür kolejinde matematik öğretmenliği ve eğitim koçluğu yapmaktayım, Lisansımı Selçuk üniversitesinde
İngilizce
AYDIN / EFELER
Musa Hoca
İngilizce öğretmeniyim ilkokul ortaokul lise üniversite herseviyede ingilizce dersi konusunda yardımcı olabilirim.ozellikle LGS ogrencikeri için.
İngilizce
AYDIN / EFELER
Buse Tatlıç
İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim.Başlangıç ve orta seviyedeki öğrencilere seve seve yardımcı olmak isterim.Altı aylık, bir dil kursunda öğretmenlik deneyimim
Matematik
AYDIN / SÖKE
Ecem Öğretmen
Birlikte daima başarıya.
Tarih
AYDIN / NAZİLLİ
Yüce Yılmaz
Dokuz Eylül Üniversitesi Tarih Öğretmenliği mezunuyum, bu alanda yedi yıldır çalışmaktayım, tarihin her zaman görsel ile birlikte öğrenilmesi
Matematik
AYDIN / SÖKE
Kamile Tufan
2015 yılında Ankara üniversitesi matematik bölümünden mezun oldum.2016 yılında Eskişehir Anadolu üniversitesi formasyon aldım . 2015 -2017 yılları
Matematik
AYDIN / EFELER
Elif Uguz
Merhaba Eskisehir Anadolu Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. Ayni zamanda yurtdisinda dil egitimi aldigim icin ingilizce ve matematik derslerinde sizlere yardimci olabilecegimi dusunuyorum.
İngilizce
AYDIN / EFELER
damla120
İngilizce Özel Ders
Aydın özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Aydın özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Aydın özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Aydın özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Aydın konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aydın özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Aydın özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Aydın lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Aydın Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Aydın Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Aydın matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Aydın İngilizce Özel Ders

Aydın Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Aydın İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Aydın lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Aydın müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 90₺’dir.
Aydın lokasyonunda özel ders vermek üzere 298 öğretmen bulunmaktadır.
Aydın'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.