Loading...
Kapat

Aydın Türk Dili ve Edebiyatı Özel Ders

Türk Dili ve Edebiyatı dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 13Onaylı Öğretmen
  • 79₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Türk Dili ve Edebiyatı
AYDIN / EFELER
Hanif Tunç
Merhaba. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI DERSİ VERMEK İÇİN Buradayım ihtiyaçlarını belirlemek için hemen mesaj at, sana özel ders ç
Türk Dili ve Edebiyatı
AYDIN / NAZİLLİ
Hakan Yaz
LGS Türkçe ve Üniversite sınavına hazırlananlar için Türkçe ve Edebiyat dersi veriyorum. Püf noktalarıyla öğrenmek,
Türk Dili ve Edebiyatı
AYDIN / SÖKE
Büşra Üstün
Dumlupınar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Altı ay kadar TÖMER bünyesinde yabancılara Türkçe eğ
Ali 5 (0)
Türk Dili ve Edebiyatı
AYDIN / BOZDOĞAN
Ali
..
Türk Dili ve Edebiyatı
AYDIN / EFELER
Şule Öztürk
Türkçe Öğretmenliği okuyorum
Türk Dili ve Edebiyatı
AYDIN / EFELER
İrem Dervişoğlu
Türk dili ve edebiyatı mezunuyum aynı zamanda Kamu yönetimi okudum Osmanlı Türkçesi, Diksiyon, aile danışmanlığı, insan kaynakları uzmanlığı gibi farklı
Türk Dili ve Edebiyatı
AYDIN / EFELER
Zeynep Güzel
Aydın doğumluyum. Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.
Türk Dili ve Edebiyatı
AYDIN / NAZİLLİ
Nermin35
Kazım Karabekir Eğitim Fakültesinden mezunum Yabancılara Türkçe Eğitimi verdim 2 yıl artık şuan İKÇÜ de Yüksek
Türk Dili ve Edebiyatı
AYDIN / EFELER
Sevda Güleç
Birlikte istikrarlı ilerlemeye başarmaya.
Türk Dili ve Edebiyatı
AYDIN / EFELER
ebru daşdemir
türk dili ve edebiyatı öğretmenliği mezunuyum.Formasyon eğitimi almış bulunmaktayım.Tüm seviyelerde Türkçe ve edebiyat dersi tecrübem
Türk Dili ve Edebiyatı
AYDIN / EFELER
Burcu Durmuş
Türk Dili ve edebiyatı bölümü öğrencisiyim.Son senemdeyim.Turk Dili Edebiyatı, Türkçe, Matematik ve Tarih konularında iyiyimdir.Ve ayrı
Türk Dili ve Edebiyatı
AYDIN / NAZİLLİ
Ayşenurhoca
Tyt ayt LGS grupları için özel ders veriyorum.
Loading...

Aydın Türk Dili ve Edebiyatı ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Aydın lokasyonunda özel ders veren 13 Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni senin için hazır. Aydın Türk Dili ve Edebiyatı Özel ders fiyatları ortalama 79₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Türk Dili ve Edebiyatı Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Türk Dili ve Edebiyatı Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Aydın şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Aydın Türk Dili ve Edebiyatı özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Aydın bölgesinde Türk Dili ve Edebiyatı özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Türk Dili ve Edebiyatı dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Aydın bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Aydın şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Aydın bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.