Loading...
Kapat
Melis Kurnaz
150₺ ONLİNE
200₺ YÜZ YÜZE
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Ana branşım Fen bilimleridir. Şuanda İzmir Ataşehir fen bilimleri dershanesinde ortaokul düzeyinin matematik, lise düzeyinin ise Kimya derslerine girmekteyim.
KimyaFen bilimleri, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji dersleri vermekteyim. Üniversite öğrencilerine deney raporu ve ödevlerine yardımcı olmaktayım. Pratik bilgiler eşliğinde eğlenceli dersler işleyen bir öğretmenim. Çağdaş eğitim anlayışına sahibim. Ezberci eğitime karşıyım. Tecrübeliyim ve konuların akılda kalıcılığını sağlayacak öğretim yöntem ve teknikleri kullanıyorum. Konu bitiminde soru çözümü ve etkinlikler yaparak konuyu pekiştiriyorum. Öğrencilerim için güvenilir öğrenme ortamı oluşturmaya çok özen gösteren bir öğretmenim. Eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesinde tamamladım. Yüz yüze ve online birçok dalda özel dersler verdim. Derslerimi materyal kullanarak ve deneyler yaparak işlemeyi seviyorum. Öğrenci ne kadar aktif olursa o kadar etkin öğretim sağlanır buna inanıyorum. Bir öğretmen olarak benim amacım öğrencilerime en iyi şekilde konuları öğretmek, niyetim ise her bir öğrencimin kalbine dokunabilmek.

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Ecrin sena
5 22-07-2021
Pandemiden önce öğretmenimin evinde özel ders alıyordum. Pandemi dönemindeyse zoomdan online dersler yaptık. Dersler çok eğlenceli geçiyordu. Fen dersleri ve matematik derslerini sevdirdi bana Melis öğretmenim onu çok seviyorum
Melis Kurnaz
22-07-2021
Canımsın Ecrinim teşekkür ederim
MEHMET VATANSEVER
5 16-08-2021
Güncel konulara hakim ders anlatış biçimi ezberci öğretmenlerden ziyade daha akıcı sürekli akılda kalıcı bir sistemi var çok güzel anlatıyor nokta atışı tespitleri ile öğrenimi daha yukarıları taşıyor fen bilgisi ve diğer alan konularında da çok başarılı ben memnun kaldım sizinde memnun kalacağınıza inanıyorum Şiddetle Tavsiye Ederim. Teşekkürler Melis Hocam
Handan Toprak
5 06-11-2021
Melisa hocam ile kaçırdığım bütün fizik derslerimi iki ders ile çok güzel anlamamı sağladı.ders işleyişi ve yaklaşımı mukemmel.kesinlikle tavsiye ederim.çok tesekkür ederiz.

150₺ ONLİNE
200₺ YÜZ YÜZE

Diğer Fen ve Teknoloji Eğitmenleri

Loading...