Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
İngilizce
BALIKESİR / KARESİ
Serpil G.
Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği ve Bahçeşehir Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi Yüksek Lisans mezunu, özel kolej tecrübeli öğretmeninden
Fen ve Teknoloji
BALIKESİR / KARESİ
FenciSevket
Merhaba. Fen ve Teknoloji dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Onurkss 0 (0)
Matematik
BALIKESİR / SUSURLUK
Onurkss
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
BALIKESİR / ALTIEYLÜL
Kübra Alkan
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte
Sosyal Bilgiler
BALIKESİR / BİGADİÇ
Hande YILMAZ
Merhaba. Sosyal Bilgiler dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
BALIKESİR / BANDIRMA
Emineakdmn
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Müzik
BALIKESİR / ALTIEYLÜL
Dicleckr
Merhaba. Müzik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Fransızca
BALIKESİR / EDREMİT
Büşra Güleli
Merhaba. Fransızca dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Merve10 0 (0)
Matematik
BALIKESİR / ALTIEYLÜL
Merve10
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
BALIKESİR / EDREMİT
Miray Çiçek
Merhaba matematik dersi vermek için buradayım.BÜTÜN SEVİYE ÖĞRENCİLERE DERS VERİLİR.LGS,AYT,TYT... YENİ NESİL
idil 0 (0)
Matematik
BALIKESİR / ALTIEYLÜL
idil
Basariya goturen en hizli hazirlayan dersler burada verilir.
Matematik
BALIKESİR / BANDIRMA
Muammer Mecid
Merhaba. Size matematiğin eğlenceli tarafını göstermek üzere buradayım
Loading...
Matematik
BALIKESİR / ALTIEYLÜL
havvashn
İdealist Öğretmen.
Matematik
BALIKESİR / ALTIEYLÜL
Gülben123
Matematik canavarı olmaya var mısın?
Loading...
Balıkesir özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Balıkesir özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Balıkesir özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Balıkesir özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Balıkesir konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Balıkesir özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
105
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
521

Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 105₺’dir.
Balıkesir lokasyonunda özel ders vermek üzere 521 öğretmen bulunmaktadır.
Balıkesir'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Balıkesir özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Balıkesir lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Balıkesir Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Balıkesir Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Balıkesir matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Balıkesir İngilizce Özel Ders

Balıkesir Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Balıkesir İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Balıkesir lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Balıkesir müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Loading...