Loading...
Kapat

Bayburt Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
  • 5Onaylı Öğretmen
  • 116₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Görsel Sanatlar
BAYBURT / MERKEZ
İ.Akın KALAFATOĞLU
Merhabalar..33 yaşımdayım Malatya İnönü üniversitesi resim iş öğretmenliği programından mezunum.2006 yılında 1.lik ile yerleştim programa.Şu zaman
Türkçe
BAYBURT / MERKEZ
Sınıfogretmeni61
8 yıllık sınıf öğretmeniyim. İlkokul Türkçe, İlkokuma ve Yazma ve ortaokul Türkçe özel derslerini rahatlıkla emanet edebilirsiniz.
Zihinsel Engelliler
BAYBURT / MERKEZ
Özel Çocukların Öğretmeni
Eğitim-öğretim hayatım derecelerle geçti. Lisans mezuniyetim sonrasında her çeşit yetersizliği olan çocukla çalıştım. Özel çocuklarla 5 yı
Coğrafya
BAYBURT / MERKEZ
Ceylan Kurt
Gümüşhane Üniversitesi Çoğrafi Bilgi Sistemleri bölümü mezunuyum. Kendi bilgi ve birikimlerimi öğrencilerime aktarmak isterim.
Matematik
BAYBURT / MERKEZ
Ahmet Keleş
Merhaba. Matematik dersi verkmek için buradayım. Birlikte ders işlemeye ne dersiniz?
Bayburt özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Bayburt özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Bayburt özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Bayburt özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Bayburt konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Bayburt özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Bayburt özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Bayburt lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Bayburt Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Bayburt Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Bayburt matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Bayburt İngilizce Özel Ders

Bayburt Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Bayburt İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Bayburt lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Bayburt müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Sıkça Sorulan Sorular

Bayburt lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 116₺’dir.
Bayburt lokasyonunda özel ders vermek üzere 5 öğretmen bulunmaktadır.
Bayburt'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.