ogrenci-ilani-nasil-olusturulur

Öğretmen Tercihim ile Türkiye’nin tüm şehir ve semtlerinde çeşitli konu ve alanlarda ders veren, konusunda uzman öğretmenlere kolayca ulaşın. Öğretmentercihim.com bire bir, grup ve canlı özel ders alanında en kapsamlı özel ders sitesidir.

Enstrüman çalmak, kodlama öğrenmek, matematik, sınavlara hazırlık, yabancı dil, spor, sanat, kişisel gelişim, direksiyon ve özel eğitim gibi yüzlerce farklı alanda ve her seviyede özel ders almak isteyenler ile özel ders vermek isteyen öğretmenlerli bir araya getiren eğitim platformudur. Özel ders alarak kendini geliştirmek isteyenlerin kaliteli, hesaplı özel öğretmeni kolay ve hızlı bir şekilde bulmalarını sağlar.

Aradığın Öğretmeni Bulmanın En Kolay Yolu

Öğretmen Tercihim Sayesinde aradığın özel ders veren öğretmeni bulmak çok kolay. Özel ders almak istediğin konuyu, ders alma şeklini, senin için uygun fiyatı belirle öğrenci ilanını oluştur. Öğretmenler seninle iletişime geçsin. Şimdi Öğrenci ilanı nasıl oluşturulur kolayca özel ders nasıl bulunur bunu anlatacağız.

Öğretmen Tercihim ile öğrenci ilanı nasıl oluşturur ?

Öğretmen Tercihim
  1. Adım olarak eğer üye değilseniz, kayıt ol kısmına tıklayıp öğrenci kısmından kaydınızı oluşturunuz. Eğer üye iseniz öğrenci girişi yapmanız yeterli olacaktır.
Öğretmen Tercihim

Yeni üye olacaksınız eğer şimdiden aramıza hoşgeldiniz! Kayıt ol kısmından öğrenci kayıt kısmında taktirde karşınıza çıkan sayfada gerekli adımları takip ederek bilgilerinizi doldurunuz.

Öğretmen Tercihim

Öğrenci bilgileri kısmını doldurduktan sonra karşınıza sms doğrulama kısmı çıkacaktır. Bu kısımda telefonunuza 1 dk içinde gelecek olan sms ile telefon doğrulama adımını tamamlamış olacaksınız. Ve artık Öğretmen Tercihim ailesinin katılmış olacaksın.

2. Adım Profil sayfanız kısmından sol tarafta bulunan yeni ilan oluştur butonuna tıklayınız. Karşınıza Online veya Yüz Yüze diye 2 seçenek bulunacaktır. Dilerseniz bölgenize yakın özel ders verenleri bulmak için yüz yüze seçeceğini seçip yüz yüze özel ders bulabilirsiniz. Dilerseniz de Online seçeceği ile Türkiye’nin dört bir yanından online özel ders vermekte olan eğitmenleri bulabilirsiniz.

3. Adım almak istediğiniz dersin kategorisini ve branşı seçiniz.Öğretmen Tercihimde 500den fazla branş ve her seviyeden öğretmen olduğunu unutma.Dilediğin ne varsa sana en uygun eğitmeni bulacağımızdan emin olabilirsin.

4. Adım almak istediğiniz özel ders seçimini yaptıktan sonra, özel ders bütçenizi, özel dersi nerede ve nasıl gerçekleştirmek istediğinizi belirtin. Öğrenci ilanınızda görünmesini istediğiniz ihtiyacınıza yönelik açıklamayı doldurmayı unutmatın.

Artık ilanınızı oluşturdunuz. Öğrenci ilanınız incelenip yayına alındıktan sonra ilanınıza başvuran eğitmenler Öğretmen Tercihim profilinizden görebilirsiniz. Sitede bulunan mesajlaşma özelliği ile ders hakkında daha detaylı bilgi ya da fiyat hakkında anlaşmayı sağlayabilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken öğrenci ilanınıza başvuru yapmış olan özel ders veren eğitmenlerden size en uygun olanı seçmek ve özel derse başlamak olacak.

Öğretmen Tercihim ‘ de İlan Oluşturmanın Avantajları Nelerdir ?

Öğretmen Tercihim’de oluşturacağınız öğrenci ilanı size internette veya dışarıda eğitmen aramakla uğraşmaktan kurtaracaktır. Sitemizde alanında uzman binlerce eğitmen bulunmaktadır. Bir gün içerisinde ilanınıza başvuran bir çok eğitmen olacaktır. Sizde başvuran eğitmenlerin profillerini inceleyerek, eğitim bilgisi, tecrübesi ve daha birçok konuda bilgi sahibi olacaksınız. Özel ders hakkında daha detaylı bilgi almak için mesajlaşma özelliği ile eğitmeninizden bilgi alabilirsiniz. Sitede bulunan canlı sınıf sistemi ile online özel ders gerçekleştirebilirsin.

Ders bitiminde eğitmeni yorumlayarak senden sonra eğitmenden ders alacak olan öğrencilere bilgi verebilir, onlara yardımcı olabilirsin. Hemen sende www.ogretmentercihim.com ‘dan profilini oluştur yüzlerce branş arasından öğrenci ilanını oluşturarak özel derse başla!

Merak ettiğin konu hakkında veya öğrenci ilanı hakkında aklına takılan bir soru olduğu taktirde yorum atman yeterli en kısa sürede cevap vereceğiz.

Öğretmen Tercihim 'de Öğrenci İlanı Nasıl Oluşturulur ? Öğretmen Tercihim 'de Öğrenci İlanı Nasıl Oluşturulur ?

Öğretmen Tercihim ile Türkiye’nin tüm şehir ve semtlerinde çeşitli konu ve alanlarda ders veren, konusunda uzman öğretmenlere kolayca ulaşın. Öğretmentercihim.com bire bir, grup ve canlı özel ders alanında en kapsamlı özel ders sitesidir.

Enstrüman çalmak, kodlama öğrenmek, matematik, sınavlara hazırlık, yabancı dil, spor, sanat, kişisel gelişim, direksiyon ve özel eğitim gibi yüzlerce farklı alanda ve her seviyede özel ders almak isteyenler ile özel ders vermek isteyen öğre Öğretmen Tercihim