Kapat
Öğretmen Tercihim 'de Öğrenci İlanı Oluşturma Öğretmen Tercihim 'de Öğrenci İlanı Oluşturma Öğretmen Tercihim ile öğrenci ilanı oluşturma nasıl yapılır, ogretmentercihim.com' da öğrenci ilanı oluşturmanın avantajı nedir ? Öğretmen Tercihim
Öğretmen Tercihim / Blog / Öğretmen Tercihim 'de Öğrenci İlanı Oluşturma

Öğretmen Tercihim 'de Öğrenci İlanı Oluşturma

Öğretmen Tercihim 'de Öğrenci İlanı Oluşturma

Öğretmen Tercihim ile Türkiye'nin tüm şehir ve semtlerinde çeşitli konu ve alanlarda ders veren, konusunda uzman öğretmenlere kolayca ulaşın. Öğretmentercihim.com bire bir, grup ve canlı özel ders alanında en kapsamlı özel ders sitesidir.

Enstrüman çalmak, kodlama öğrenmek, matematik, sınavlara hazırlık, yabancı dil, spor, sanat, kişisel gelişim, direksiyon ve özel eğitim gibi yüzlerce farklı alanda ve her seviyede özel ders almak isteyenler ile özel ders vermek isteyen öğretmenlerli bir araya getiren eğitim platformudur. Özel ders alarak kendini geliştirmek isteyenlerin kaliteli, hesaplı özel öğretmeni kolay ve hızlı bir şekilde bulmalarını sağlar.

Aradığın Öğretmeni Bulmanın En Kolay Yolu

Öğretmen Tercihim Sayesinde aradığın özel ders veren öğretmeni bulmak çok kolay. Özel ders almak istediğin konuyu, ders alma şeklini, senin için uygun fiyatı belirle öğrenci ilanını oluştur. Öğretmenler seninle iletişime geçsin. Şimdi Öğrenci ilanı nasıl oluşturulur kolayca özel ders nasıl bulunur bunu anlatacağız.

Öğretmen Tercihim ile öğrenci ilanı nasıl oluşturur ?

Öğretmen Tercihim

  1. Adım olarak eğer üye değilseniz, kayıt ol kısmına tıklayıp öğrenci kısmından kaydınızı oluşturunuz. Eğer üye iseniz öğrenci girişi yapmanız yeterli olacaktır.

Öğretmen Tercihim

Yeni üye olacaksınız eğer şimdiden aramıza hoşgeldiniz! Kayıt ol kısmından öğrenci kayıt kısmında taktirde karşınıza çıkan sayfada gerekli adımları takip ederek bilgilerinizi doldurunuz.

Öğretmen Tercihim

Öğrenci bilgileri kısmını doldurduktan sonra karşınıza sms doğrulama kısmı çıkacaktır. Bu kısımda telefonunuza 1 dk içinde gelecek olan sms ile telefon doğrulama adımını tamamlamış olacaksınız. Ve artık Öğretmen Tercihim ailesinin katılmış olacaksın.

2. Adım Profilinizin alt kısmında bulunan online ya da yüz yüze ders talebinden size uygun olanı seçin.

3. Adım: Ders almak istediğiniz branşı seçin.

4. Adım: Ders almak istediğiniz kategoriyi seçtikten itibaren yan sekmede bulunan ders adını seçin.

Ders ilanında kategoriyi ve ders adını doldurduktan itibaren ders karşılığında vermek istediğiniz ücreti giriniz.

Gereken adımları doldurduktan itibaren eğitmeninize vermek istediğiniz not kısmına ders içeriği hakkında bilgiler konunuzun yoğunluğu hakkında bilgiler verebilirsiniz.

Online ders talebini yanı sıra yüz yüze özel ders talebinde bulunmak isterseniz eğer yukarıda anlattığımız adımların hepsinin uyguladıktan sonra ders yerinin nerde yapılacağı seçilmesi gerekmektedir. Öğretmen evi, öğrenci evi veya dış mekan olarak seçebilirsiniz.

Öğretmen Tercihim ' de İlan Oluşturmanın Avantajları Nelerdir ?

Öğretmen Tercihim'de oluşturacağınız öğrenci ilanı size internette veya dışarıda eğitmen aramakla uğraşmaktan kurtaracaktır. Sitemizde alanında uzman binlerce eğitmen bulunmaktadır. Bir gün içerisinde ilanınıza başvuran bir çok eğitmen olacaktır. Sizde başvuran eğitmenlerin profillerini inceleyerek, eğitim bilgisi, tecrübesi ve daha birçok konuda bilgi sahibi olacaksınız. Özel ders hakkında daha detaylı bilgi almak için mesajlaşma özelliği ile eğitmeninizden bilgi alabilirsiniz. Sitede bulunan canlı sınıf sistemi ile online özel ders gerçekleştirebilirsin.

Ders bitiminde eğitmeni yorumlayarak senden sonra eğitmenden ders alacak olan öğrencilere bilgi verebilir, onlara yardımcı olabilirsin. Hemen sende www.ogretmentercihim.com 'dan profilini oluştur yüzlerce branş arasından öğrenci ilanını oluşturarak özel derse başla!

Merak ettiğin konu hakkında veya öğrenci ilanı hakkında aklına takılan bir soru olduğu taktirde yorum atman yeterli en kısa sürede cevap vereceğiz.

Yazıyı Paylaş
Yorumlar
Ali Veli 05-11-2020 09:34:55

Güzel bir makale

Cevapla
ÖğretmenTercihim 09-06-2021 11:28:35

Teşekkürler Ali Bey

Zeki Can 05-11-2020 22:16:10

Özel ders alabilmek için hoca arayışına girmek zamanı alacaktı özel ders ilanı verme arayışındayken buraya denk geldim güzel bir uygulama bekliyoruz :)

Cevapla

Matematik Eğitmenleri

İlan Detayları