Kapat
Öğretmen Tercihim ile Daha Çok Öğrenciye Nasıl Ulaşılır Maddeleri Öğretmen Tercihim ile Daha Çok Öğrenciye Nasıl Ulaşılır Maddeleri Öğretmen Tercihim de daha fazla öğrenciye ulaşmak için neler yapmanız gerektiğini adım adım anlatıyoruz. Online Özel Ders Öğretmen Tercihim
Öğretmen Tercihim / Blog / Öğretmen Tercihim ile Daha Çok Öğrenciye Nasıl Ulaşılır Maddeleri

Öğretmen Tercihim ile Daha Çok Öğrenciye Nasıl Ulaşılır Maddeleri

Öğretmen Tercihim ile Daha Çok Öğrenciye Nasıl Ulaşılır Maddeleri

Öğretmen Tercihim’ de bulunan binlerce öğretmenin arasına sende katılabilirsin. Yüzlerce branş arasında uzmanlık alanını seçerek Özel Ders vermeye başla.

Öğretmen Tercihim özel ders vermek isteyen öğretmenler için bir platformdur. Öğretmenler öğrencilerin oluşturduğu özel ders ilanlarına başvuruda bulunabilir. Ayrıca profil kısmını tam anlamıyla doldurup öğrencilerin ders talep etmesini isteyebilir.

https://www.ogretmentercihim.com/ kayıt olan öğretmenlerin daha çok öğrenci çekebilmesi için sizlere ipucu verelim;

İçeriklerimiz:

  • Profil Fotoğrafı
  • Hakkımızda Kısmı
  • Branş Seçimi
  • Çalışma Saatlerini Eksiksiz Doldurma
  • Online ve Yüz Yüze Ders Seçimi
  • Online ve Yüz Yüze ders Ücretleri
  • Kendinizi Anlatan Kısa Video
  • İlk Ders Ücretsiz
  • Yorum Alma
  • Mesajlaşma

Profil Fotoğrafı

İlk adım olarak profil fotoğrafı eklemek zorundadır. Profil fotoğrafı boyut ve içerik bakımından fotoğraf kaliteli olmalıdır. İçerik ise Öğretmenin yüz kısmının fotoğrafın tam ortasında yer alması gerekmektedir.

Hakkımızda Kısmı

Öğretmen genel olarak bu kısmı detaylı olarak doldurmalıdır. Geçmişte aldığı eğitimler ve kaç yıllık tecrübesi olduğunu ya da geçmişte hangi kurumlarda özel ders verdiğini detaylı olarak yazması gerekmektedir.

Daha fazla bilgi vermek için hobilerin hakkında bilgi verebilirsin.

Branş Seçimi

Öğretmenler bir ana branş ve alt dallarını seçmektedir. Ana branş bölümünde birden fazla seçim yapmak öğrencilerin öğrencilerde iyi bir intiba bırakmayacaktır. Özel ders vermek için bu tedirginliği ortadan kaldırmak gerekmektedir. Özel ders almak isteyen öğrencilerin güvenini kazanın. Bundan dolayı bir ana branş ve alt dallarını seçin. Branş seçimi özel ders vermek için en önemli unsurlardan biridir.

Çalışma Saatlerini eksiksiz Doldurma

Herhangi bir kurumda veya bir şirkette çalışıyorsan o saatleri kaldır. Kalan zamanı profil kısmında bulunan çalışma saatleri kısmından eksiksiz olarak doldurman gerekmektedir. Öğrencilerin senden ders alabilmesi için çalışma saatlerinin seçilmiş olması gerekmektedir. Özel ders vermen için gerekli olan bilgilerin arasında önemli olan kısımlardan bir tanesi çalışma saatleridir.

 Öğretmen Tercihim

Öğretmen Tercihim

Online ve Yüz Yüze Ders Seçimi

Ders vermek için online ders veya yüz yüze özel ders kısımlarından birini seçmen gerekmektedir. Daha çok özel ders vermek ve öğrenci çekmek için online özel ders kısmını seçmenizi tavsiye ederiz.

Online özel ders kısmını seçtiğiniz taktirde Türkiye’ nin dört bir yanından öğrenci alarak ders verebilirsiniz. Yüz yüze özel ders ve Online Özel ders kısmını beraber seçerek öğrenciye özel ders verme olasılığınızı 2 katına çıkartabilirsiniz.

Online ve Yüz Yüze Özel Ders Ücreti

Online, Yüz Yüze özel ders ücretlerini belirle. Özel ders ücretinizi kayıtlı diğer öğretmenlerimizin profillerini inceleyerek belirleyebilirsiniz. Fiyatları normal özel ders fiyatlarından yüksek yaparsanız özel ders arayan öğrencilere özel ders verme olasılığınız bir hayli düşer.

Kendinizi Anlatan Kısa Video

Profil kısmınızda bulunan video ekleme kısmından kendinizi tanıtabilirsiniz. Öğrencilere özel ders hakkında bir ön izleme sunmuş olursunuz. Öğrencilerin sizden özel ders alma oranını arttırmak için etkili bir yöntemdir. Video içeriğinde branşınız hakkında kısa bir ders örneği sunabilirsiniz.

Bir Şan öğretmeniyseniz kısa bir parçanızı video halinde yükleyebilirsiniz. Matematik öğretmeniyseniz ders işleyişi hakkında kısa bir videoyu öğrencilere sunabilirsiniz.

İlk Ders Ücretsiz

İlk ders ücretsiz ile öğrencilere örnek bir ders verebilirsiniz. Bu durum öğrenciler ile özel ders verme olasılığınızı arttıracaktır. İlk derste öğrencilere ders işleyişinizi gösterebilir ve almak istediği ders hakkında kısa bir özel ders anlatımı yapabilirsiniz.

 Öğretmen Tercihim

özel ders

Yorum Alma

Öğrencilerinizden Online özel ders bitimi yorum almayı unutmayın. Aldığınız yorumlar profilinizde gösterilecektir. Bu yorumlar öğrencilerin sizi tercih etmesini kolaylaştıracaktır. Her online özel ders bitiminde öğrencilerinden yorum istemeyi asla unutmayın.

Mesajlaşma

Öğrenciler özel ders almak için öğretmenler ile mesajlaşmak isteyecektir. Profilinizde bulunan mesajlaşma kısmından gelen mesajlara cevap vermeye özen gösterin. Bu mesajlaşma sizin özel ders verme ihtimalinizi yükseltecektir.

Daha fazla bilgi için https://www.ogretmentercihim.com/ozel-ders-verenler/ ziyaret edebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş
Yorumlar

Matematik Eğitmenleri

İlan Detayları