Okul Malzemeleri nin Temizlenmesi

Geçen yılki okul malzemeleri bazılarının yeni gibi görünmesini ve iyi hissetmesini sağlamanın kolay yolları.

Bir sonraki adam kadar yeni bir kalem paketini seviyoruz, ancak her yıl aynı okul malzemeleri için bir araba ödemesini düşürmek? Çok değil.

Bu nedenle, yıllık çöpçü avınıza başlamadan önce (cidden, her zaman tuhaf bir şekilde şehrin her yerinde arayacağınız bir şey vardır), geçen yılki bazı eşyaları yenilemek ve yeniden kullanmak için şu fikirleri deneyin:

Öğle Yemeği Çantaları
Şafak Bulaşık Sabunu , ılık su ve biraz dirsek yağı kumaş veya plastik öğle yemeği çantalarında harikalar yaratır. Jöle lekeleri? Meyve suyu dökülüyor mu? Bırakın gelsin.

Kendini özellikle hırslı hissediyorsan, bu işlemi haftada bir ya da daha fazla tekrarlarsan, bundan daha da fazla hayat sıkıştırabilirsin.Sırt çantaları
Sırt çantaları oldukça iyi dayak atıyor, ancak lekeleri çıkarmak onları daha parlak, daha iyi ve yeni (ish) göstermede uzun bir yol kat ediyor. Herhangi bir yüzey lekesine bir Tide To Go kalemi sürün ve işte! Nemli bir Bounty kağıt havlu , günlük kir ve yapışkanların bir kısmını çıkarmak için de uzun bir yol kat edebilir.

Her ikisi de yepyeni sırt çantaları için yalvaran iki çocuğunuz varsa, bir takas önermeyi deneyin. Turuncu puantiyeli yeşil kadife için mi yoksa tersi mi? Hey, denemeye değer!

Plastik Cetveller ve Kalem Kutuları


Mum boya izleri, kurumuş tutkal, kurşun kalem – aman tanrım! Çocuğunuzun işaretlenmiş plastik eşyalarının çoğu Mr. Clean Magic Eraser ile temizlenebilir . Evet,% 98 emin olduğunuz iletki bile asla kullanılmaz ama her zaman listede biter.

Ayakkabılar
Magic Eraser’ınızı çıkarırken, çocuk spor ayakkabılarına bir veya iki kaydırma yapın (nadir bir mucizeyle aynı çifte bir aydan fazla sığabiliyorsa). Ekstra inatçı kir ve çim lekeleri için, onları bir miktar Tide PODS ile yıkayıcıya atın .

Gülünç derecede hızlı büyüyen ayaklara gelince… size yardımcı olamaz.

Dokular ve Kağıt Havlular
Tamam, tabii ki temiz olamaz ve bunlar yeniden, ancak tasarruf edebilirsiniz Puff’lara ve Bounty ile bizim kupon . Woohoo!

Okul malzemeleri listenizle uğraşmak için püf noktalarınız ve ipuçlarınız nelerdir? Yorumlarda bize anlatın.