Loading...
Kapat

Bolu İngilizce Özel Ders

İngilizce dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 13Onaylı Öğretmen
  • 76₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
İngilizce
BOLU / MERKEZ
English Teacher14
21 yıllik İngilizce ogretmeniyim.Ataturk unv.İngiliz dili ve edebiyati bolumu mezunuyum.milli egitimde calisiyorum.Halk egt.merkezinde ozel sirkette muhendislere yuzyuze ozel dersler verdim.
İngilizce
BOLU / MUDURNU
Ceylan Çakır
Merhaba arkadaslar b1 seviyesine kadar ingilizce dersi vermekteyim Size ozel ders planlari hazirlayip butun çalışmalar kisiye ozel olmaktadir
İngilizce
BOLU / MERKEZ
Yusuf AYDIN
MEB'de A.B.D. deneyimli İngilizce Öğretmeniyim. 10 yıldır her seviyede İlkokul,ortaokul,lise ara sınıf öğrencilerim için okula takviye dersleri
İngilizce
BOLU / MERKEZ
Nur Bolat
Ankara Atatürk ortaokulundan mezun olduktan sonra Nahit Menteşe Anadolu Lisesi'ni ikincilikle bitirdim. Abant İzzet Baysal Üniversitesi İngilizce Sosyoloji bölümünde son
İngilizce
BOLU / MERKEZ
Esra Çınar
Özel eğitim öğretmeni, gelişim takibi, gelişim ve zeka testleri, otizm, down sendromu, okul öncesi
İngilizce
BOLU / MERKEZ
Mücahit Bodur
16 senelik İngilizce öğretmeniyim. Gramer, four skills ve sınav İngilizcesi üzerine çalışmalar yapıyorum.
İngilizce
BOLU / MERKEZ
Uğur Ersöz
Merhaba, Abant İzzet Baysal Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Bolu merkezde bir ingilizce kursunda çalışıyorum.
İngilizce
BOLU / MERKEZ
ilyaskahveci
Ben İngiliz Dili ve Edebiyatı 3. sınıf öğrencisiyim. Edebiyat derslerinin yanı sıra Akademik Yazı, Dilbilim, Eleştirel Düşünme, Çeviri, İkinci Dil Öğreniminde
İngilizce
BOLU / MERKEZ
Mısra Akoğlu
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğini bitirdim, şu anda ise aynı üniversitede İngiliz Dili Eğitimi üzerine yüksek lisans yapmaktayım. 2 yı
İngilizce
BOLU / MERKEZ
Özge Yalçınöz
İngilizce Türkçe Çevirmenlik mezunuyum. Ege Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık Staj eğitimi aldım. İzzet Baysal Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık öğrencisiyim. İ
İngilizce
BOLU / MERKEZ
Nurayelt
Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Hali hazırda bir ortaokulda görev yapmaktayım. Eşim yabancı olduğu için aktif olarak her
İngilizce
BOLU / MERKEZ
Hilal Okumuş
12.sınıf dil öğrencisiyim kendimi geliştirmek ve tecrübe edinmek ve daha fazla dil alanında öğrenci görmek alanımı geliştirmek
Loading...

Bolu İngilizce ÖZEL DERS

Yabancı dil özel ders almak istiyorsan onlarca farklı dilde binlerce yabancı dil özel ders veren eğitmenlerimiz ile tanış. Yabancı dil konusunda ister pratik yaparak kendini ileri seviyelere taşı, istersen yepyeni bir başlangıç yaparak yeni bir dil öğren.

Öğretmen Tercihim ’de 3 öğretmen Bolu İngilizce  özel ders ilanı var. Bolu İngilizce  özel ders fiyatlarını karşılaştır, yorum ve tavsiyeleri incele, hemen kendini İngilizce  konusunda geliştirmeye başla. İngilizce  özel ders ile dinleme, konuşma, yazma becerilerini geliştir. Her seviyeye uygun eğitmenlerden kendi seviyene uygun olan eğitmenleri seç.

Bolu İngilizce  özel ders fiyatları ortalama 76₺'dir. Bütçene uygun ders ilanına başvuruda bulun. Özel ders detaylarını öğretmenin ile görüş. Yüz yüze ya da online olarak derslere başla. Dersler tamamlandıktan sonra mesajlaşma özelliği ile öğretmenine eksik kaldığın konularda sorular sorabilirsin. Uzaktan eğitim sayesinde dilediğin yerden İngilizce  öğretmenin ile ders yap. Eğitime ara verme.

Online dersleri gerçekleştirmek için ekstra bir programa ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Bolu İngilizce  özel ders veren eğitmenler arasından kendine uygun eğitmeni bulamadın mı? Senin için bir çözümümüz var üstelik çok kolay. Hemen öğrenci olarak kayıt ol ve aradığın özel ders için öğrenci ilanı oluştur. Kriterlerini ve beklentilerini belirt. Eğitmenler sana ulaşsınlar. Bolu İngilizce  konusunda öğrenci ilanı oluşturarak aradığın İngilizce  özel ders veren eğitmeni kolayca bul.

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Bolu bölgesinde İngilizce  özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur.

Özel ders vererek, İngilizce  konusundaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Bolu bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Bolu şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Bolu bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.