Loading...
Kapat

Burdur Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
  • 33Onaylı Öğretmen
  • 86₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Hüdayi 5 (0)
Matematik
BURDUR / MERKEZ
Hüdayi
Merhaba Matematik dersi vermek için buradayım.Ortaokul ve Lise tüm gruplarda matematik dersi anlatıyorum.Severek ve anlayarak bir dinleyeceğiniz ders
Fen ve Teknoloji
BURDUR / GÖLHİSAR
Ayşe Kebapçı
* 33 yıldır görev yapmaktayım. Yıllardır KİMYA ve Fen Bilimleri derslerini okuttum. *Yeni emekli oldum. *Son 16 yıldır ara
Sosyal Bilgiler
BURDUR / MERKEZ
Betül Tutak
İlkokul, ortaokul sosyal bilgiler, türkçe ve LGS sınavı için inkılap tarihi, türkçe dersleri verebilirim. Burdur Mehmet Akif Ersoy Ü
İngilizce
BURDUR / MERKEZ
Hatice Nur Ataseven
Hello, my name is Nur and I'm from Turkey. I was born in Burdur and live in Burdur. I'm studying at university in Aydın
Biyoloji
BURDUR / GÖLHİSAR
Engin Aysel
NOT: İNSTAGRAM VE TWİTTERDAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ (Bazen buradaki mesajları göremiyorum) Yıldız Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon
Uğur 5 (0)
Okuma-Yazma
BURDUR / MERKEZ
Uğur
Her çocuk özeldir ve kendine has bir öğrenme şekli vardır. Amacım çocuklara en uygun öğrenme stilini bulmak ve ona göre ilerlemektir.
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
BURDUR / ÇELTİKÇİ
Harun Sancı
2020 Mehmet Akif ERSOY Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunuyum. Aöf ilahiyat dersleri, kpss öabt dersleri, dhbt ve mbsts dersleri verebilirim.
Tarih
BURDUR / MERKEZ
merve öncül
Tarih alanında akademik kariyerine devam etmekteyim. Yüksek lisans yapıyorum. Aynı zamanda atama yapılmasını bekleyen Tarih öğretmeniyim.
Türkçe
BURDUR / MERKEZ
Şengül Öğretmen
Ortaokul düzeyi Türkçe öğretmeniyim. Eksiklerinizi tamamlamak, kitap okuma alışkanlığı kazanmak ve birçok beceriyi kısa sürede, uygun fiyata edinmek
Merve 5 (0)
Matematik
BURDUR / AĞLASUN
Merve
.
Matematik
BURDUR / MERKEZ
Ali alp Uygun
Ben lise öğrencisiyim ve bu sene 10. sınıfa geçtim. Lgs de matemarikten 1 boşum kalmıştı süre yetmediği için. Daha ö
Matematik
BURDUR / MERKEZ
Mehmet KILIÇ
11 yıllık öğretmenim Yüksek Lisans yaptım çeşitli dersanelerde çalıştım hala aktif olarak dersanede çalışmaktayım.
Burdur özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Burdur özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Burdur özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Burdur özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Burdur konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Burdur özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Burdur özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Burdur lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Burdur Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Burdur Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Burdur matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Burdur İngilizce Özel Ders

Burdur Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Burdur İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Burdur lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Burdur müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Sıkça Sorulan Sorular

Burdur lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 86₺’dir.
Burdur lokasyonunda özel ders vermek üzere 33 öğretmen bulunmaktadır.
Burdur'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.