Loading...
Kapat
BAY MATEMATİK
180₺ ONLİNE
250₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

☞ Öncelikle, 2021- 2022 Eğitim yılında gösterdikleri yoğun ilgi için: Velilerime ve tabi ki bu süreçte, azim ve kararlılıkla çalışıp, sonucunda hakettikleri başarıları için ise: TÜM ÖĞRENCİLERİME AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM..! (Başarılarınızın yeni lise ve üniversitelerinizde de devamını dilerim...) Malum, birçok kişi özel ders vermeye taliptir. Ama özel derste en önemli nokta, bilgiyi bir başkasına aktarabilme yetisine ve farklı yöntemlerle konuyu ezberletmeden karşıdakine özümsetme kabiliyetine sahip olması, bilgisi ve deneyimiyle de güven vermesidir. Velilere önerim, öğrenciye en çok yararı olacak eğitmeni seçilebilmek için (deneyimi, öğrenci portföyü, kalibresi, ek iş mi yoksa tek iş olarak mı ders verildiği) noktalarında araştırmacı olmalarıdır. Beni de hakkınız olan diğer eğitimci arkadaşlarımla kıyaslayıp değerlendirip doğru seçim yapabilmeniz açınızdan, hem velilerin hem de öğrencilerin ihtiyaç duyacağı bir takım bilgileri sunmaya çalışacağım. --------------------------------------------- ✦ 18 yıldır her yaş ve her düzeyde aktif olarak TYT - AYT - LGS - KPSS - DGS - YÖS - ALES sınavlarının yanı sıra İLK ÖĞRETİM TAKVİYE öğrencilerine de özel dersler veriyorum. ✦ Ana branşımın MATEMATİK olmasının yanında, yan dal olarak GEOMETRİ dersleri de vermekteyim. ✦ Tüm öğrencilerimi sınavlarına, ders anlatımım yanında "EĞİTİM KOÇLUĞU" yaparak da hazırlamaya çalışıyorum. ✦ Her sınavın kendine göre bir zorluk derecesi ve soru tarzı olduğu için öğrencilerimi özellikle bu yönde bilinçlendiriyor, kendi kaynak ve metaryellerimi kullanarak daha kısa ve pratik çözümler ile test teknikleri kazandırıyorum. ✦ Zaman / Mekan / Ulaşım problemi yaşayan veya Şehir dışı ders talepleri için, internet üzerinden de dersler vermekteyim. ✦ Bir çok öğrenci profili ile karşılaştığım için hangi öğrenciye nasıl yaklaşmam gerektiği konusunda çok daha net fikirlere sahibim.

Ders Verdiği Alanlar
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Elif SANCAR
5 25-08-2021
Kendine has anlatış tarzını, akıcı üslubuyla birleştirilen ve Matematik gibi zorlu bir dersi dinlettirerek sevdirmeyi başarabilen değerli Mustafa hocam : Seviliyorsunuz :)
Havva Ç.
5 25-08-2021
Farklı bir şehirde olmama rağmen hocamla online ders için iletişime geçtim. 2 ay kadar yoğun bir çalışma programı sonrasında netlerim gözle görülür biçimde arttı ve Hukuk fakültesini kazandım :) Çok ama çook teşekkür ederim hocamm
Sedat Egemen
5 30-08-2021
Gerçekten çok deneyimli ve en önemlisi yeni nesil soru tekniklerinde kendini geliştirmiş bir eğitimci. Özellikle problemler benim için tam bir problemdi ama artık problem olmaktan çıktı :) sınavda da bu çalışmalarımızın meyvelerini topladım. Emeği çok, değerli katkılarından dolayı minnettarım.
Elif Rana TINAZ
5 02-10-2021
Çiçeği burnunda 1. sınıf Psikoloji öğrencisi olarak bu yorumumu yapmaktayım :) 7.5 ay gibi bir süre çalıştım hocamla. İzlenimlerimi 5 madde ile özetlemeye çalışacağım. 1-Kesinlikle son derece pozitif. O gün için durgun olsanız bile kendinizi iyi hissettirebiliyor. 2-Dersinde canınız asla sıkılmaz. Dikkatinizi bir şekilde derse çekebiliyor. 3-Hazır kalıp bilgiler vermekle kalmıyor kaynağına inip mantığını da vermeye çalışıyor 4- Dersi tek başına anlatmak yerine dersin her bir anında sizinle etkileşim halinde olarak işliyor 5- İşler yolunda gitmediğinde ihtiyaç duyduğunuzda ders dışı zamanlarda olsa bile sizi çok iyi motive edebiliyor :)

180₺ ONLİNE
250₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...