Loading...
Kapat
YASEMİN TIKNAZ
60₺ ONLİNE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında
İstanbul'da Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde okuyorum. 1 yıllık bir özel ders tecrübem var. Derslere verdiğim emek çok, öğrenciden beklediğim emek de çoktur. YKS'de 490 puan yaptım. Öğrencinin çalışma sistemine ve öğrenme biçimine uygun ders anlatıyorum. Bazı öğrenciler tekrarla bazıları daha çok test pratiğiyle vb. öğrenir. Öncelikle öğrenci profilini anlayıp ona göre ders veriyorum. Sayısal konularda her seviyede öğrenci ile çalışabilirim. İlerlediğimiz bir test kitabımız mutlaka oluyor ve öğrenci istediği zaman whatsapp üzeriden bana soru atabiliyor kağıda çözerek (biyolojide genellikle ses kaydıyla) açıklıyorum. Ders aldığınızda aynı zamanda öğrenci koçluğu da yapıyorum. Yakın zamanda YKS'den geçmiş biri olarak yıl boyu yaşayacağınız zorluklara ve çözümlerine karşı epey tecrübem var. Azim ve istikrarla başarabileceğiniz bir yıldasınız.
Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Döndü Rabia Akçay
5 01-12-2021
Yasemin ablam,hem öğretmenim hem de ablam oldu. Dersleri zevkli , eğlenceli geçiyor. Size rehberlik te yapabilir. Tavsiye ediyorum.
Oguzhan Yıldırım
5 13-12-2021
Her yaş çocukla iletişim kurabilen hem abla hemde Harika bir öğretmen ... TAVSiYE EDERİM iyiki karşılaşmışız. Mükemmelletçi anneler kesinlikle tanışmalı

60₺ ONLİNE
İlk ders ücretsiz

Diğer Biyoloji Eğitmenleri