Loading...
Kapat
Yaseminaşan
150₺ ONLİNE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Merhaba ben Yasemin. 2013 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun oldum. Üniversite dönemimde Farabi Değişim programı ile 1 dönem Eskişehir Anadolu Üniversitesinde eğitimime devam ettim.

Mezun olduğum günden bu yana aktif olarak dershanelerde görev aldım. 2 yıldır Bursa’da yer alan 2300 öğrenciye sahip köklü bir özel okulda Matematik Öğretmeni olarak çalışmaktayım.

Ortaokul ve lise gruplarında okula deste ve sınava hazırlık şeklinde özel ders vermekteyim.

Sınav grupları ağırlıklı çalışmalarım la birlikte ‘’Yeni Nesil Soru ‘’ mantığına uygun , ezberleme karşıtı daha çok sorgulayıcı ve öğretici ders anlatımı yapmaktayım.

TYT, AYT , LGS alanında 6 yıllık tecrübeye sahibim. Pandemi sonrası online sistemin hayatımızda daha fazla rol alması ile birlikte kendimi bu alanda da geliştirmiş bulunmaktayım. Hali hazırda 2 farklı platform üzerinden online ders vermekte ve soru çözümü yapmaktayım.

Derslerime başlamadan önce öğrencimiz ile genel bir tanışma yaptıktan sonra çalışılması planlanan konu dan küçük bir analiz yapılarak kaç derse ihtiyacımız olduğu , hangi kaynak kullanılması gerektiği kararlaştırılıp derslere başlamaktayım.

Her ders sonunda öğrencimize kazanımla bağlantılı pekiştirmeler verilmekte ve ilgili pekiştirmelerin takibi tarafımca yapılmaktadır.

Şunu çok iyi biliyorum ki  Matematik emek ister. Emek verdiğiniz sürece de sizi asla yarı yolda bırakmaz. Sadece pes etmeyin ve çabalamaktan vaz geçmeyin.

Ön yargılarınızı birlikte yıkacak ve size matematiği günlük hayatta nerelerde kullanıyoruzla anlatıp sevdireceğim konusunda şüpheniz olmasın.

Evrenin dili Matematiktir diyerek sizleri  de aynı dili konuşmaya davet ediyorum ?

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Hiç yorum bulunamadı

150₺ ONLİNE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri