Loading...
Kapat

Bursa Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
 • 1330Onaylı Öğretmen
 • 100₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Fizik
BURSA / MUSTAFAKEMALPAŞA
Nazım Ünalan
"Birinin Tanrı dediğine,diğeri fizik prensipi der."Nikola Tesla
Matematik
BURSA / NİLÜFER
hava durna
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Keman
BURSA / NİLÜFER
Gülin Özgü
Merhaba. Keman dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
BURSA / NİLÜFER
ENDER HOCA
"%100 ÖĞRENME GARANTİLİ" MATEMATİK /Geometri her seviyede özel ders *Kişiye özel program *koçluk sistemi *sınırsız kaynak *yeni nesil teknikler
İngilizce
BURSA / OSMANGAZİ
Sude Görkem
Merhaba , ihtiyaçlariniz ve eksikleriniz doğrultusunda sizlere Ingizlce dersi vermek için burdayım.
Emlnl 0 (0)
İngilizce
BURSA / NİLÜFER
Emlnl
Merhaba Odtü mezunu tecrübeli öğretmenden ders almaya ne dersin.Her seviye uygun ders verilir .Özellikle speaking ve grammer konusunda iddialıyım.
Matematik
BURSA / YILDIRIM
ELİF KANYILMAZ
Merhaba. Matematik dersini korkulacak dersler listesinden çıkarman için buradayım. Aynı zamanda eğitim danışmanlığı ve rehberliği de yapmaktayım.
İngilizce
BURSA / YILDIRIM
onur öğretmen
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Fransızca
BURSA / NİLÜFER
Fransızca öğretmeni Atife Yıkılmaz
Merhaba en doğal Fransızcayı 4 beceri eşliğinde size en uygun metotla naitif bir öğretmenle Fransızcayı konuşmaya hazırmısın..
Okuma-Yazma
BURSA / NİLÜFER
Ferhat Yılmaz
Merhaba. Birlikte program yaparak başarılı olamayacağımız ders yok. Bana mesaj atabilirsin ve ya arayabilirsin..
Matematik
BURSA / İNEGÖL
Hfz.krtl
Sıkıcı formüllerle dolu bir ders değil de daha etkin olduğun bi derse hazır mısın?
Okuma Yazma Güçlüğü
BURSA / KESTEL
Nilay YILDIRAN
Merhaba. Okuma Yazma Güçlüğü dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Matematik
BURSA / OSMANGAZİ
Yağmur öğretmen
Merhaba. Matematik dersi vermek için burdayım
Biyoloji
BURSA / OSMANGAZİ
Serpil Çabuk
Biyoloji hayatımızın bir parçasıdır ve bende öğrencilerime günlük hayatta gerçekleşen olayları, biyoloji bilgileri ile kalı
İşaret Dili
BURSA / GEMLİK
müge1034
Merhaba , işaret dili dersi vermek için buradayım . Belirli programda ilerleyerek işaret dili seviyenizi arttırmak için ders veriyorum .
Bursa özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Bursa özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Bursa özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Bursa özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Bursa konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Bursa özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
100
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
1330

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 100₺’dir.
Bursa lokasyonunda özel ders vermek üzere 1330 öğretmen bulunmaktadır.
Bursa'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.
Bursa lokasyonunda Matematik özel ders veren öğretmenlerin ortalama özel ders ücretleri 100₺’dir.
Bursa lokasyonunda Biyoloji Özel Ders veren öğretmenlerin ortalama özel ders ücretleri 103₺’dir.

Bursa Özel Ders Veren Öğretmenleri Keşfet

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden olan Bursa, oldukça geçmişe dayanan tarihi ile eski medeniyet şehirlerindendir. Tarihi bölgeleri, eğitim olanakları, kültürel etkinlikleri ve doğasıyla her insanın yaşamak istediği şehirlerden bir tanesidir. Birçok büyükşehire oldukça yakın olan ve Türkiye’nin en büyük sanayi şehirlerinden olan Bursa, iş olanakları yönüyle de oldukça gelişmiştir. Birçok sektörde özellikle öğrencilere iş imkanı sağlayan Bursa’da öğrenci nüfusu oldukça fazladır. Gelişmiş iş imkanları, mükemmel doğası ve eğitim olanakları insanların Bursa’da kalmasına sebep oluşturmaktadır.

Bursa’da Lise Öğrenciliği

Çoğumuz için öğrencilik yıllarının belkide en güzel zamanları lisede geçti. Öğrencinin eğitim hayatında okuduğu lise oldukça önemli bir etkiye sahip. Bursa’da iyi bir lisede eğitim hayatını sürdürmek için LGS ’de oldukça iyi sonuçlar elde etmek gerekiyor. LGS ’de iyi bir sonuç almak için ihtiyaç olan derslerden özel ders almak oldukça yararlı olur. Bursa’da yer alan en iyi liselere şimdi beraber göz atalım.

 • Bursa Nilüfer Tofaş Fen Lisesi

 • Bursa Nilüfer İMKB Fen Lisesi

 • Bursa Anadolu Lisesi

 • Ahmet Erdem Anadolu Lisesi

 • Ahmet Hamdi Gökbayrak Fen Lisesi

 • Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi

 • İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi

Bursa’da Üniversite Eğitimi

Lise eğitimi gibi üniversite eğitimi konusunda da sayılı şehirlerden biri olan Bursa’da iki devlet üniversitesi bulunuyor. Bu üniversiteler; Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi’dir. On binlerce öğrenciye ev sahipliği yapan bu üniversitelerin Bursa’nın belirli ilçelerinde kampüsleri bulunuyor. Nilüfer, Gemlik, İnegöl ve Mudanya gibi ilçelerde bulunan kampüslerden her yıl binlerce öğrenci mezun olmaktadır. Öğrencilere sunulan kaliteli eğitim ve iş imkanları sayesinde Bursa’da üniversite kazanmak için YKS’den yüksek puanlar almak gerekli. YKS’den yüksek puan almak için ihtiyacın olan özel dersi Öğretmen Tercihim’den alabilirsin. :)

Bursa Ders Çalışılabilecek Mekanlar

Bursa’da öğrencilerin ders çalışabilmesi birçok kütüphane ve kitap kafe bulunuyor. Ders çalışmak için oldukça verimli yerler olan bu kurumlar özellikle sınav dönemlerinde oldukça yoğun olabiliyor.

Bursa Şehir Kütüphaneleri

Birçok kütüphane bulunan Bursa’daki tüm kütüphaneleri listeledik.

 • Şehir Kütüphanesi
 • İnebey Yazma Eser Kütüphanesi
 • Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Merkez Kütüphanesi
 • Erikli Kütüphanesi
 • Bursa Araştırma Kütüphanesi
 • Hüsniye Bilşen Halk Kütüphanesi

Bursa Kitap Kafeleri

Bursa’da bulunan tüm kitap kafeleri ve kitap evlerini listeledik.

 • Mavi Ada Kitabevi & Kafe
 • Milena Kitap Kafe
 • Kika Kitap Kafe
 • Kitap Evi
 • Vuslat Kitap Kafe

Bursa Özel Ders Almak İsteyenler

Bursa lokasyonunda özel ders almak isteyen öğrencileri esnek çözümler ve fırsat dolu eğitim seçenekleri beklemektedir. Öğrenciler, özellikle iyi bir lise ya da iyi bir üniversite kazanmak adına özel ders almayı tercih etmektedir. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek için 1330 öğretmen ders vermek için seni bekliyor. Öğretmen Tercihim kadrosu alanlarında uzman, tecrübeli ve bilgi birikimi yüksek insanlardan oluşmaktadır.

Bursa özel ders almak isteyen öğrenciler için adım adım nasıl özel ders alınır anlatalım.

Özel ders almak için öncelikle Öğretmen Tercihim’de öğrenci kaydı oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra Bursa özel ders araması yaparak öğretmenlerin listelendiği sayfada size ve bütçenize uygun olan öğretmenleri belirleyin. Öğretmen seçiminizi tamamlamada sorun yaşıyorsanız burada sizlere tavsiye verelim.

Öğretmenlerin profillerini incelerken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Bunları aşağıda maddeler halinde sizlerle paylaşıyoruz.

 • Öğretmen Profil Resmi
 • Öğretmen Tanıtım Videosu
 • Öğretmen Hakkımızda Kısmı
 • Öğretmen Bursa’da yüz yüze özel ders veriyor mu?
 • Bursa Özel Ders Fiyatları
 • Öğretmen ile özel ders gerçekleştirmiş öğrencilerin yorumları
 • İlk ders ücretsiz olarak veriyor mu?

Yukarıda vermiş olduğumuz adımları takip ederek ders almak istediğiniz öğretmen hakkında daha fazla bilgi edinmiş olursunuz. Öğretmen ile alakalı detaylı bilgi sahibi olduktan sonra anlık mesajlaşma özelliği ile öğretmene mesaj gönderebilirsiniz.

Öğretmen ile mesajlaşmada özel ders içeriği hakkında, ders dökümanları hakkında, özel ders randevu saati ile ilgili detaylı konuşarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Öğretmen ile özel ders randevu saatini belirledikten sonra özel ders saatinizi beklemeniz gerekiyor.

Öğretmen Tercihim başka bir uygulama kullanmadan site üzerinden canlı sınıf özelliği ile ders randevunuzu tamamlayabilirsiniz. Site üzerinden yapılan online özel ders işlemleri sizler için her zaman güvenli olacaktır. Zaman öğrenciler için oldukça değerlidir.

Bursa Özel Ders Matematik

Bursa lokasyonunda matematik özel ders almak isteyen öğrenciler genel olarak; trigonometri özel ders, Limit özel ders gibi branşlara yönelmektedirler. Öğretmen Tercihim’de bulunan öğretmenler bu konu ile alakalı öğrencilerine çalışma programı veya hedefleme programı oluşturarak öğrencilerin konu eksiklerini en hızlı şekilde tamamlamasını istemektedir.

Bursa matematik özel ders almak isteyen öğrenciler olarak öğretmenlerinizden çalışma programı isteyerek çalışmalarınızı hızlandırın.

Bursa Yıldırım Matematik Özel Ders

Yıldırım ilçesinde matematik özel ders veren birçok öğretmen bulunmaktadır. Öğretmen Tercihim’de bulunan 241 matematik öğretmeninden kolaylıkla özel ders alabilirsin.

Bursa Özel Ders İngilizce

İngilizce öğrenmek kadar keyifli bir iş yoktur. Yabancı dil hayatımızda çok önemli konuma geldi. İş alım süreçlerinde, okul derslerinde, yeni kültürler vb. konularda yeniliklere açık olmak sizlere geliştirecek en önemli unsurlardan biridir. Bursa İngilizce özel ders almak isteyen öğrenciler için Bursa İngilizce Öğretmeni 200 eğitimci aktif olarak siz değerli öğrencilerimizi beklemektedir.

Bursa Özel Ders Fizik

Sayısal derslerden birisi olan ve öğrencileri oldukça zorlayan derslerden birisi de Fizik‘tir.

Mühendislik gibi teknik mesleklere etkisi fazla olan Fizik dersi hayatımızın birçok evresinde karşımıza çıkmaktadır. Bursa Fizik özel ders almak isteyenler, Öğretmen Tercihim’den kolaylıkla özel ders alabilir.

Bursa Özel Ders Kursları

Bursa’da birçok özel ders kursu bulunmaktadır. Öğretmenlerin bireysel ya da bir araya gelerek açtıkları özel ders kursları, tüm dersleri kapsayabildiği gibi sadece belirli dersleri de kapsayabilmektedir.

Bursa Özel Ders Vermek İstiyorum

Öğrenci potansiyeli oldukça yüksek olan Bursa’da özel ders vermek isteyenler kolaylıkla ders verebilir. Birçok branşta ders talebi olan Bursa şehrinde yüz yüze özel ders vermek oldukça basittir. Alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerin yanı sıra Bursa’da üniversite okuyan öğrencilerde özel ders vererek ek gelir elde edebilir. Matematikten İngilizceye, Fizikten Piyanoya birçok branşta özel ders verebileceğin Öğretmen Tercihim’e sende hemen kayıt ol. Özel ders ver, ek gelir elde et.

Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Bursa şehrinde özel ders almak isteyenler arasında sende varsan yapman gereken çok basit. Öğretmenlerimizi incele sana ve bütçene uygun olan öğretmenden özel ders talebinde bulun. Aşağıda adım adım özel ders almanın senaryosunu anlatalım.

Öğretmen Tercihim’e Kayıt Oluştur 

Okul derslerinde eksik konuların mı var? Sınavlara mı hazırlanıyorsun? Öğretmen Tercihim olarak senin yanındayız, yapman gereken özel ders almak istiyorum diyerek kayıt oluşturman yeterli olacaktır.

Bursa İlçelerinde Özel Ders Veren Öğretmenleri İncele

Bursa lokasyonunda yüz yüze özel ders verecek olan öğretmenlerin profillerini incele. Sana uygun olan öğretmenlerin profillerine girerek tanıtım videosunu, hakkımızda yazısını, özel ders gerçekleştirdiği öğrencilerin yorumlarını referans alarak öğretmen hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Bursa Nilüfer Matematik Özel Ders Veren Öğretmeni Bul

Bursa, Nilüfer ilçesinde özel ders veren öğretmenlerden veya diğer ilçelerinden özel ders talebinde bulunabilirsiniz. Bursa Nilüfer Matematik özel ders almak isteyen kişiler Öğretmen Tercihim sitesine öğrenci kaydı oluşturması yeterli olacaktır.

Matematik Öğretmenin İle Özel Derse Başla 

Bursa Nilüfer özel ders veren öğretmeni bulduktan sonra öğretmen ile mesajlaşarak ders hakkında konuş. Özel ders işlenecek konumu belirleyin. Ve özel derse başlayın.