Loading...
Kapat
esradincer
200₺ ONLİNE
250₺ YÜZ YÜZE
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Herkese merhabalar İlköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum. Uzun yıllardır özel ders vermekteyim. Milli eğitimde görev yapıyorum. 

Biliyorum büyük küçük demeden hemen hemen herkesin matematik korkusu var. Ancak doğru çalışma yöntem ve taktikleri ile bu korkuyu birlikte yeneceğiz.Yeter ki siz bu korkuyu yenmeyi ve matematik yapabilmeyi isteyin.

Sınav hazırlığı-disiplini uygulanan planlar çok önemlidir bu hususta da size destek olabilirim.

Ara dönem öğrencilerini yeni döneme hazırlıyorum.

Yeni nesil sorular için emek harcamak gerekiyor. Gelin bu emeği birlikte verelim. Size destek olmaya hazırım. 

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Zehra Zehra
5 27-12-2021
Hoca çok cana yakın, çok güzel ilgileniyor ben çok memnun kaldım.
esradincer
28-12-2021
Teşekkür ederim zehracım sende çok sıcak kanlı başarılı bir öğrencimsin inşallah emeklerimizin karşılığını alacağız :)
Valentina Acar
5 09-03-2022
Esra hocamıza çok teşekkür etmek istiyorum,ondan çok memnun kaldık,üstelik oğlum başta çok tedirgin oldu ek ders almak istemedi ama Esra hocamızla çalışmaya başlıyınca çok severek dersine katılmaya başladı, iyi ki tanıdık ,daha başındayiz ama mükemmel sonuç almaya başladık . Çok teşekkür ederiz hocam, daima varoğlun
esradincer
18-03-2022
çok tesekkur ederım Valentina Hanım bu kıymetli yorumunuz benim için çok önemli Arda çok başarılı ve azimli bir öğrenci şimdiden çok güzel sonuçlar alıyoruz umarım çok daha güzel başarılara imza atacağız :)
andrea
5 15-03-2022
Yabancı olmama rağmen Esra Hoca'yı çok iyi anlayabiliyorum. Matematiği çok iyi ve çok kolay bir şekilde anlatıyor. Çok teşekkür ederim Esra Hocam ❤️
esradincer
18-03-2022
Andreacım çok teşekkür ederim canım. ilk etapta bende iletişim konusunda sıkıntı yaşar mıyız acaba diye endişe duyuyordum ancak senin de gayretinle gayet verimli bir şekilde ilerliyoruz. İnşallah birlikte zorlukların üstesinden geleceğiz ve sende istediğin başarıyı elde edeceksin buna inancım sonsuz iyi çalışmalar dilerim :)
Azra Yaman
5 26-04-2022
Selamlar öncelikle Esra hocama kizima ders vermeyi kabul ettiği icin teşekkürlerimi sunuyorum gerçekten kendisi gerek ders anlatımı ile olsun gerek ılımlı yaklaşımıyla pratik çözümleri ile olsun matematiği bı o kadarda eğlenceli hale getiriyor çocuğuma çok sevdirdi matematiğe olan ilgisi günden güne artı çok teşekkür ediyorum
esradincer
09-05-2022
bende sizlere çok teşekkür ediyorum. Azra başarılı bir öğrenci sizlerde çok bilinçli ve ilgisiniz Azra bu konuda çok şanslı. Başarıya ulaşmak için erken müdahale çok önemli ve siz çok zamanında müdahale ettiniz. Azra ile çalışmalarımız çok verimli geçiyor inşallah ilerleyen zamanlarda çok güzel başarılara imza atıp Vatanımıza milletmize hayırlı bir vatandaş olacak :)
Ali Coşkun
5 08-05-2022
Sene başın da matematik çözemekten ümidi kesmişken şuan daha iyi bir şekilde ilerlememi sağladınız. Hem Güler yüzünüz hemde bilgi birikimiznle matematiği sevdirdiniz.Sizi tanıdığım için kendimi şanslı hisediyorum.İyiki varsınız
esradincer
09-05-2022
Alicim yorumun benim için çok kıymetli çok teşekkür ederim. sende gayet başarılı bir öğrencisin bende seninle tanıştığıma cok memnunum. insallah bu sene seni hukuk a gönderiyoruz amin :)

200₺ ONLİNE
250₺ YÜZ YÜZE

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...