Loading...
Kapat

Çorum İngilizce Özel Ders

İngilizce dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 12Onaylı Öğretmen
  • 67₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
İngilizce
ÇORUM / MERKEZ
Recep Ufuk Zengin
Öncelikle herkese selamlar. Ben Recep Ufuk Zengin. Bartın Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü mezunuyum ve halihazırda yabancılara
İngilizce
ÇORUM / MERKEZ
Ömer Bahadır Gürbüz
Siyaset Bilimi ve Uluslararası Ilişkiler Yüksek Lisans mezunuyum. Ileri Seviye İngilizce bilgim var. Sadece dil desteği değil aynı zamanda çocukların
İngilizce
ÇORUM / MERKEZ
Arzu Dinç
Ilk, orta ve lise dengi öğrencilere ingilizce okuma, yazma,dinleme ,ve konuşma becerileri kazandırmakla birlikte okula yardımcı ingilizce dersi veriyorum
İngilizce
ÇORUM / MERKEZ
tuğba  yılmaz
üniversitede öğrenciyim. ilkokul ve ortaokul düzeyinde öğrenciye ders verebilirim
İngilizce
ÇORUM / MERKEZ
Can Keser
Başkent Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Tam burs mezunum, İngilizce öğrenmek isteyenlere yardımcı olmak isterim.
İngilizce
ÇORUM / MERKEZ
Tunzala Muradova
İsmim Tunzala Yiğen. İngilisce dersi veriyorum
İngilizce
ÇORUM / MERKEZ
Fatma güzel
Özel ders benim için Bi hayat felsefesi öğrencilere yardımcı olmak Biz öğretmenlerin temel görevidir. Ek olarak din kültürü ve ahlak
Heyzir 5 (0)
İngilizce
ÇORUM / MERKEZ
Heyzir
Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunuyum 34 yaşındayım 5 yıldır öğretmenlik yapıyorum lise,ortaokul ve ilkokul her kademe de ç
İngilizce
ÇORUM / MERKEZ
Özge Kabalak
İngilizce ve Fransızca öğretmenliği mezunuyum. Öğrencilik hayatımda öğrencilere bir çok defa ders verdim.
Pınars 5 (0)
İngilizce
ÇORUM / MERKEZ
Pınars
İngiliz edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Başlangıç seviyesinde özel ders veriyorum
İngilizce
ÇORUM / MERKEZ
Şeyma Uslu Yeğen
+Ortaokul öğrencilerine yüz yüze ve online ingilizce dersi +Her yaş için Kur'an eğitimi ve tecvid +Ortaokul ve Lise Arapçası
gamze.a 5 (0)
İngilizce
ÇORUM / MERKEZ
gamze.a
İngilizce çevirmenlik bölümü mezunuyum. Özel bir eğitim kurumunda öğretmenlik yapıyorum.
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Loading...

Çorum İngilizce ÖZEL DERS

Yabancı dil özel ders almak istiyorsan onlarca farklı dilde binlerce yabancı dil özel ders veren eğitmenlerimiz ile tanış. Yabancı dil konusunda ister pratik yaparak kendini ileri seviyelere taşı, istersen yepyeni bir başlangıç yaparak yeni bir dil öğren.

Öğretmen Tercihim ’de 3 öğretmen Çorum İngilizce  özel ders ilanı var. Çorum İngilizce  özel ders fiyatlarını karşılaştır, yorum ve tavsiyeleri incele, hemen kendini İngilizce  konusunda geliştirmeye başla. İngilizce  özel ders ile dinleme, konuşma, yazma becerilerini geliştir. Her seviyeye uygun eğitmenlerden kendi seviyene uygun olan eğitmenleri seç.

Çorum İngilizce  özel ders fiyatları ortalama 67₺'dir. Bütçene uygun ders ilanına başvuruda bulun. Özel ders detaylarını öğretmenin ile görüş. Yüz yüze ya da online olarak derslere başla. Dersler tamamlandıktan sonra mesajlaşma özelliği ile öğretmenine eksik kaldığın konularda sorular sorabilirsin. Uzaktan eğitim sayesinde dilediğin yerden İngilizce  öğretmenin ile ders yap. Eğitime ara verme.

Online dersleri gerçekleştirmek için ekstra bir programa ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Çorum İngilizce  özel ders veren eğitmenler arasından kendine uygun eğitmeni bulamadın mı? Senin için bir çözümümüz var üstelik çok kolay. Hemen öğrenci olarak kayıt ol ve aradığın özel ders için öğrenci ilanı oluştur. Kriterlerini ve beklentilerini belirt. Eğitmenler sana ulaşsınlar. Çorum İngilizce  konusunda öğrenci ilanı oluşturarak aradığın İngilizce  özel ders veren eğitmeni kolayca bul.

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Çorum bölgesinde İngilizce  özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur.

Özel ders vererek, İngilizce  konusundaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Çorum bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Çorum şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Çorum bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.