Loading...
Kapat

Denetim - Bilgi Teknolojileri Özel Ders

Denetim - Bilgi Teknolojileri dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 3Onaylı Öğretmen
  • 50₺Ortalama Fiyat
Nerede öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Filtreleme Yap
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
EN DÜŞÜK FİYAT
EN YÜKSEK FİYAT
TANITIM VİDEOSU
Denetim - Bilgi Teknolojileri
KIRIKKALE / MERKEZ
Gülay DÖNDER FARTLI
10 YIL SINIF ÖĞRETMENLİĞİ TECRÜBEM VAR OKUMA YAZMA VE MATEMATİK DERSİ VERMEK İSTERİM 4 FARKLI ALANDA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ ALADIM ÖĞRENME
EDA 5 (0)
Denetim - Bilgi Teknolojileri
UŞAK / MERKEZ
EDA
Merhabalar, ben çocuk gelişim mevzunu şuan da psikoloji öğrencisiyim. Aynı zamanda diksiyon, çağrı merkezi, dikkat, blog yazarlığı, yoga, meditasyon ve daha birçok
Denetim - Bilgi Teknolojileri
MERSİN / MEZİTLİ
Sinem TÜRKÖZ
Ben Doğu Akdeniz Ünversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunuyum deneyimim ve Formasyonum var bütün öğretim tekniklerini kullanabilecek kapasıtem var.
Denetim - Bilgi Teknolojileri özel ders almak artık çok kolay. Binlerce Denetim - Bilgi Teknolojileri özel ders veren öğretmenin bulunduğu Öğretmen Tercihim’e kayıt ol.
Denetim - Bilgi Teknolojileri özel ders veren öğretmenlerimizin profillerini incele. Bütçene en uygun olanı seç. Özel ders talebi oluştur.
İster online özel ders ister yüz yüze özel ders alarak Denetim - Bilgi Teknolojileri dersindeki eksiklerini gider.

İstanbul Denetim - Bilgi Teknolojileri Özel Ders

İstanbul’da aradığın Denetim - Bilgi Teknolojileri öğretmenini bulmak için doğru yerdesin. Denetim - Bilgi Teknolojileri dersinde bulunan eksiklerini gidermek için aradığın öğretmen İstanbul’da. İstanbul’da Denetim - Bilgi Teknolojileri özel ders veren 3 öğretmen bulunmaktadır. Hemen İstanbul Denetim - Bilgi Teknolojileri özel ders veren öğretmenlerin özel ders ilanlarını incele. Anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Ders almaya başla.

Online Denetim - Bilgi Teknolojileri Özel Ders

Denetim - Bilgi Teknolojileri özel ders veren öğretmenlerden dilediğin zaman online özel ders alabilirsin. Tüm Türkiye’de bulunan online Denetim - Bilgi Teknolojileri özel ders veren öğretmenlerden dilediğini seç. Hemen özel ders almaya başla.

Denetim - Bilgi Teknolojileri Özel Ders Vermek İsteyenler

Denetim - Bilgi Teknolojileri dersinde kendini yetenekli mi görüyorsun ? Denetim - Bilgi Teknolojileri özel ders vermek istiyorum mu diyorsun? O halde doğru yerdesin. Artık Denetim - Bilgi Teknolojileri özel ders vermek için son bir adımın kaldı. Hemen kaydolarak profilinde yer alan bilgileri eksiksiz doldur. Sana en uygun paketlerden dilediğini seç. Özel ders vermeye başla.

Sıkça Sorulan Sorular

Denetim - Bilgi Teknolojileri özel ders veren öğretmenlerimizin belirlediği ders ücreti ortalama 50₺'dir.
Denetim - Bilgi Teknolojileri özel ders vermek isteyen 3 öğretmen bulunmaktadır.
Denetim - Bilgi Teknolojileri dersinde bulunan eksiklerini gidermek için özel ders alarak kendini geliştirebilirsin.