İlk Ders Ücretsiz

Banu Çoban

Türk Dili ve Edebiyatı

68 Profil Görüntülenmesi
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Online Ücreti: 70₺
Yüzyüze Ücreti: 80₺

Pamukkale Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezunum. 20 yıllık deneyimimle sınav yolculuğunuzda el ele verelim. Ayrıca eğitim koçluğu, yaratıcı yazarlık sertifikalarına da sahibim. Yazmayı seven ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen siz öğrencilerimizle yeteneklerimizi geliştirmek adına yine birlikte çalışalım. Ayrıca üniversite seviyesinde ödev / proje yapma desteği de sağlanır.
Yorumlar

  • Aşkın özen

    Banu hocam son bir kaç gün kala sınavlarıma ve ödevlerime kısacık zamanda bilgi birikim deneyimiyle bize çok yardımcı oldu sayesinde ödevlerimden yüksek notlar aldım çok fazla kişiyle iletişime geçmeme rağmen gerekli özeni Banu hocam gösterdi bundan sonraki süreçte de Banu hocamla birlikteyiz :)Yorumlar

  • Aşkın özen

    Banu hocam son bir kaç gün kala sınavlarıma ve ödevlerime kısacık zamanda bilgi birikim deneyimiyle bize çok yardımcı oldu sayesinde ödevlerimden yüksek notlar aldım çok fazla kişiyle iletişime geçmeme rağmen gerekli özeni Banu hocam gösterdi bundan sonraki süreçte de Banu hocamla birlikteyiz :)


Diğer Türk Dili ve Edebiyatı Eğitmenleri