Loading...
Kapat

Denizli Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
  • 372Onaylı Öğretmen
  • 86₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Htcsrgn 5 (0)
Türkçe
DENİZLİ / PAMUKKALE
Htcsrgn
Merhaba Edebiyat ve Türkçe dersi vermek için buradayım. Ihtiyaclarini planlayıp sana özel ders programı yapabilmemiz için hemen mesaj at.
Matematik
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
Erol Tuğ Matematik
Erol hocayla Matematiği kolayla
Kimya
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
Berivan Seviş
Başarı başarı başarı
İngilizce
DENİZLİ / ACIPAYAM
Hümeyra
İngiliz Dili ve edebiyatı mezunuyum. Fakat formasyonum var. Bu yüzden İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Yurtdışı tecrübem var. Erasmusa gittim. Ezbere değil
Tarih
DENİZLİ / PAMUKKALE
Alaaddin
Merhaba Tarih ve İngilizce ders vermek için buradayım. Hemen mesaj at sana özel ders programını birlikte oluşturalım.
Matematik
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
Kazım ARILIk
Matematiğin ritmini beraber yakalamaya ne dersiniz...
Kimya
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
Teksin Çakmakcı
Herkes Kimyayı sevebilir
Matematik
DENİZLİ / PAMUKKALE
Beyza Nur dincel
Pamukkale üniversitesi matematik bölümü 2. Sınıf öğrencisisiyim. Bilgilerimi başkalarına aktarmak beni hep çok mutlu eder. Matematik uygulamali bı derstir ve
Matematik
DENİZLİ / PAMUKKALE
Fulye Akkaya
Merhaba ☀️ İlköğretim Matematik Öğretmeniyim, şu an bir kolejde çalışıyorum. Özel ders konusunda 7 yıllık tecrübeye sahibim. Yenilenen müfredatlarla kendimi de
Matematik
DENİZLİ / PAMUKKALE
Burcu öğretmen
“Neden anlamıyorum, yapamıyorum?” demeden önce bu formülün nereden geldiğini gel birlikte keşfedelim. Matematik zor değildir sadece ön yargı
Matematik
DENİZLİ / ACIPAYAM
Sümeyye ERSOY
Ben Boğaziçi Üniversitesi, İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. Yaklaşık 5 yıldır matematik ve geometri için özel ders veriyorum. 5. 6. 7. 8. 9. ve 10.
İngilizce
DENİZLİ / PAMUKKALE
Sena ÇELİK
English Language Teacher for toefl ielts YDS Ydt or other language exams
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Biyoloji
DENİZLİ / PAMUKKALE
Uğur Şenel
Eğitim öğrencilere saygıyla başlar.
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
DENİZLİ / PAMUKKALE
Fatma Öğretmennn
Merhaba. Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi dersi vermek için buradayım. Bana mesaj at senin ihtiyacına özel sınava yö
Okuma-Yazma
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
eser poshor
Başarıya giden yol
Matematik
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
Zahide Alkaç Başaran
Başkent üniversitesi Uluslararası onaylı öğrenci koçluğu sertifikam mevcut koçluk hizmeti de vermekteyim
Matematik
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
Özlem Şahin
Matematik özel dersi için buradayım. Öncelik matematiği sevdirmek, motivasyonu yüksek tutup, öğrenciyi güdüleyerek derse geçmek.
Matematik
DENİZLİ / ÇİVRİL
Hacer Kaçmaz
Ege üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümü mezunuyum. 1-2-3-4. Sınıf öğrencilerine her dersten özel ders verebilirim. Okuma-yazma, Tü
Türkçe
DENİZLİ / PAMUKKALE
Şükrannn
Afyon Kocatepe üniversitesi Türkçe öğretmenliği mezunuyum. Türkçe dersini daha çok eğlenceli hâle getirmek hiç de zor değil
Türkçe
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
Zeynep PEKEL
2019 yılında Pamukkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinden Fakülte Üçüncüsü, Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Bölümünden
Matematik
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
mert öztürk
Matematik Özel Dersi . Ezberleme , öğren .
Matematik
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
yasin batuhan sener
Hayatın tüm sırrını içinde barındıran Matematik hakkında bilgi paylaşımı yapmak, anlık soruların ötesinde bakış
Coğrafya
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
SDU COĞRAFYA
Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya bölümü 2016 yılı mezunuyum özel der verdim. Tyt Ayt Kpss tarih ve coğ
Fizik
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
AyseBetülHoca
15 yıllık öğretmenim ezbere değil mantığa dayalı eğitim modelini severim
Denizli özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Denizli özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Denizli özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Denizli özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Denizli konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Denizli özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Denizli özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Denizli lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Denizli Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Denizli Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Denizli matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Denizli İngilizce Özel Ders

Denizli Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Denizli İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Denizli lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Denizli müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Sıkça Sorulan Sorular

Denizli lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 86₺’dir.
Denizli lokasyonunda özel ders vermek üzere 372 öğretmen bulunmaktadır.
Denizli'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.