Loading...
Kapat
kaanpatlar
120₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
1 saat içerisinde geri dönüş yapıyor.
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Ben Kimim ?

İsmim kaan Patlar. Pamukkale Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Mezunuyum. Üniversite hayatımda neredeyse hiç bir pişmanlığım olmadı yaptıklarım benim ben olmamı sağladı. Bunu çok söylemezler ama sizlere samimi olmak istiyorum. Ben eğitim fakültesinde verilen derslerin nitelikli öğretmen yetiştirmeye çok uygun olduğunu düşünmüyorum. 4 yıl Kpss'ye hazırlık kursu gibi. Bende o yüzden çok fazla derslere gitmedim. Ama derslere gitmediğim zamanlarda boş durmadım. Gelin hep beraber bakalım. Beni daha iyi tanıyacağınızı düşünüyorum.

Ateş Böceği Derneği2017 yılında Ateş Böceği Derneği kuruculuğunu üstlendim. Bu dernek tamamen gençlerden oluşan doğa, çocuk ve hayvanlarla ilgili sosyal sorumluluk projeleri üreten bir dernek. Denizli'de başlayan bu oluşum 14 ile kadar yayılmış durumda. Şuan dernekte genel sekreterlik görevinde bulunuyorum.

 

Kanguroo Creative

2018 yılında 5 arkadaşımla birlikte Kanguroo Creative adında ilk şirketimizi kurduk. Firmalara Dijital anlamda hizmet veriyoruz. Sosyal Medya, web sitesi, marka danışmanlığı gibi şirketlerin 360 derece tüm çalışmalarını üstleniyoruz. Şirketimiz halen devam ediyor. Türkiye, Katar ve Amerika'da çalıştığımız firmalar bulunmakta. 

 

Kabile

2020 yılında Kabile adında 2. şirketimizi kurduk. Kabile ile aileler için çocuk kampları düzenlemekteyim. Türkiye'nin dört bir yanından ailelerimiz çocuklarıyla birlikte kamplarımıza katılıyorlar.  Belediyeler, Kurumlar ve şirketlerle çalışmalarıma devam etmekteyim.

 

Bilnet Okulları

Denizli Bilnet Okullarında tiyatro eğitmenliği yapmaktayım. 1 sene içerisinde 100 farklı öğrenciyle birlikte sahneye çıktık 1000'i geçkin seyirciye gösteri yaptık.

 

Sıktıysam özür dilerim kısaca bahsetmek istedim bunlardan. Çünkü bir öğretmenin bir çok alanda iyi olması gerekir. Bunu sadece üniversite okuyup bir kurumda çalışarak elde edemiyorsunuz.  Bir öğrenciye dokunmak istiyorsanız önce sizin farklı bakış açılarına vizyona sahip olmanız gerekiyor. Beni okuduğunuz için teşekkür ederim. Tanışmak ümidiyle......

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Hiç yorum bulunamadı

120₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
1 saat içerisinde geri dönüş yapıyor.

Diğer Matematik Eğitmenleri