Loading...
Kapat
Gözde Kenar
100₺ ONLİNE
100₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
1 saat içerisinde geri dönüş yapıyor.
Eğitmen / Öğretmen Hakkında
Merhaba, ben Gözde. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. 5 yıldır İngilizce öğretmenliği yapıyorum. 2019 yılı Ağustos-Aralık ayları arasında İspanya-Valencia'da özel bir kursta da İngilizce öğretmenliği yapmıştım. Özellikle son 2 yıldır online ders konusunda çeşitli yaş gruplarında öğrencilerim oldu. Öğrencinin alt yapısına, ihtiyaçlarına ve isteklerine göre ÜCRETSİZ ilk dersimizde plan hazırlarım. Kelime,dinleme, gramer, konuşma, yazma şeklinde ağırlığı özellikle konuşmaya vererek "Anlıyorum ama konuşamıyorum." problemini çözmeye odaklanırım. Teknolojiden yararlanarak farklı yöntem ve tekniklerle öğrencinin hızına ve çabasına göre ilerlerim.Hava yolu mülakatlarına hazırlık konusunda da tecrübem bulunmaktadır. Sınavlarına hazırladığım Corendon, Türk Hava Yolları, Pegasus kurumlarında çalışan öğrencilerim var. Siz de İngilizce öğrenmek ve konuşmak istiyorsanız gelin ve ücretsiz deneme dersinden sonra kararınızı verin. :)
Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Kubilay Yaktu (Misafir)
5 30-03-2022
Gerçekten çok çok güzel öğretici bir eğitmen gözde hanım kendisiyle 5-6 aylık bir ders sürecimiz oldu ben daha cümle bile kuramazken şimdi uluslararası müşterilerim var onlarla çok rahat speaking yapabiliyorum artık izlediğim dizi filmleri bile ingilizce izleyip anlayabiliyorum kendisinin öğretme methodu çok etkili öğrencisini önce deniyor sonra nasıl öğrendiğini anlayıp ona göre ders ödev yapıyor gerçekten çok teşekkür ederim nereden nereye geldim onun sayesinde çok emeği var teşekkür ederim.
Suzan Tabanlı
5 31-03-2022
Ben ingilizce konusunda kendimi yeterli görmüyordum ve okuduğum bölüm gereği dil öğrenmem gerekiyordu. Sonra gözde ile tanıştık ve uzun bir süre kendisiyle bir sürü özel ders yaptık, farklı konularda (speaking-listening-writing) gelişmeme çok yardımcı oldu, öğrencisini tanıyan ve ona göre programda ilerleyen başarılı bir eğitmen ve şuan özel bir havayolu firmasında çalışmaktayım, hayallerime kavuştum. Beraber ilerlediğimiz bu yolda bana çok katkısı oldu kendisine minnettarım :) :)
Mustafa (Misafir)
5 18-04-2022
Öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum eğer aklınızda havayolu firmalarında çalışmak varsa ve mülakatlara hazırlanıyorsanız tam aradığınız öğretmen burada çünkü kendisinin çalışmakta olan öğrencileri var ve bu konuda deneyimli hangi tarz ve ne tür sorular sorulacağına yönelik çalışma ve speaking yaptırıyor benimde aldığım dersler sayesinde mülakatı geçmemi sağladı Gözde hocama teşekkür ederim .

100₺ ONLİNE
100₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
1 saat içerisinde geri dönüş yapıyor.

Diğer İngilizce Eğitmenleri