Loading...
Kapat

Eskişehir Türk Dili ve Edebiyatı Özel Ders

Türk Dili ve Edebiyatı dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 15Onaylı Öğretmen
  • 71₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Türk Dili ve Edebiyatı
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
Volkan Hoca
11 yıllık deneyime sahibim. İl çapında tanınan bir öğretmenim. Uzun yıllardır özel kurumlarda görev yaptım. Şu an da ö
Türk Dili ve Edebiyatı
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
Ebru Çiftçi
Kütahya temel lisesi ve Limit okullarında 3 yıl Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak görev yaptıktan
Türk Dili ve Edebiyatı
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI
Emine I.
Aksaray Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum yine aynı üniversitenin verdiği pedagojik formasyon sertifikasına sahibim. Sosyal bilimler lisesinde stajyer öğ
Türk Dili ve Edebiyatı
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI
EDA UZUN
www.edahocam.com Youtube/edahocam Instagram/edahocam2020 Facebook/edahocam2020
Türk Dili ve Edebiyatı
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
peliss41
İletişim ve edebiyat dersi vermek için buradayım.
Türk Dili ve Edebiyatı
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI
Saliha Adıgüzel Çetin
Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Lise edebiyatı ve üniversite derslerine hakimim. Dil öğrenmek isteyenlere de Osmanlıca, Tükç
Türk Dili ve Edebiyatı
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI
Zeynep Ardıç
Türkçe dersi zor , Türk Dili ve Edebiyatı dersi sıkıcı olmaktan çıkacak.
Türk Dili ve Edebiyatı
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
Cemile Özçelik
Merhaba! Türkçe ve edebiyat dersi vermek için buradayım. Sana uygun çalışma programıyla dil bilgisi konularının ve çözü
Türk Dili ve Edebiyatı
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI
begümyldrm_
yks sınavına ea ve sözel olarak hazırlandım şuanda üniversite öğrencisiyim ama kendime kesinlikle güveniyorum türkçe ve edebiyat
Türk Dili ve Edebiyatı
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
Duygu Doğan
Merhaba ben Türkçe_Edebiyat dersi vermek için burdayım.Sana ilkokul,ortaokul,lise düzeyinde Türkçe ve Türk Dili
Türk Dili ve Edebiyatı
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
Mustafa Eryaman
Mesleğinmde 12 yıllık tecrübem vardır. Halihazırda Eskisehir Yeni Yol Okullarında görev yapmaktayım. Ortaokul(5,6,7ve 8) TÜKÇE
Türk Dili ve Edebiyatı
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI
Büşra Küçük
Merhaba Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Üniversite hazırlık ve lise takviyede Türkçe ve edebiyat derslerinde öğrencilere yardımcı olmak istiyorum.
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Türk Dili ve Edebiyatı
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI
Murat Arda KACAR
Sahne Sanatları Dramatik Yazarlık mezunuyum.
Türk Dili ve Edebiyatı
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
Betül dilber
Merhaba, 2020 senesinde Bilecik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum, formasyon sertifikasına sahibim, 2 senedir yüz yüze Tü
Türk Dili ve Edebiyatı
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI
Serdar Gülbitti
Derslerinin eğlenceli olduğu söylenir. Amacım sıkmadan öğretmektir.
Loading...

Eskişehir Türk Dili ve Edebiyatı ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Eskişehir lokasyonunda özel ders veren 15 Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni senin için hazır. Eskişehir Türk Dili ve Edebiyatı Özel ders fiyatları ortalama 71₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Türk Dili ve Edebiyatı Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Türk Dili ve Edebiyatı Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Eskişehir şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Eskişehir Türk Dili ve Edebiyatı özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Eskişehir bölgesinde Türk Dili ve Edebiyatı özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Türk Dili ve Edebiyatı dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Eskişehir bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Eskişehir şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Eskişehir bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.