Loading...
Kapat
Fardin KARAMI
100₺ ONLİNE
130₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında
Herkese merhaba. Benim adım Fardin. 2015'ten beri İngilizce öğretiyorum ve Aralık 2018'den beri Türkiye'de İngilizce öğretmeye başladım.Oxford üniversitesinden TESOL/ TEFL İngilizce öğretmenliği sertifikam var. Ayrıca Sheffield Üniversitesi'nden BaTT Sertifikam da var, ve aynı zamanda Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde İngilizce Öğretmenliği okuyorum.Ankara'da Çankaya Belediyesi, Türk Amerikan Derneği, TAC ve Dört Beceri yabancı dil kurslarında İngilizce öğretmenliği yaptım. Her zaman her öğrencinin ihtiyacına göre farklı programlar tasarlarım ve asla herkes için sabit ve değişmez bir program kullanmam. Derslerimde oyun ve farklı eğlenceli aktiviteler kullanmayı ve öğrencilerime rahat bir ortam oluşturmayı tercih ederim.tek bir beceriye bile odaklanabiliyoruz, Türkiye'de birçok insan iyi bir gramer bilgisine sahip ama akıcı konuşamıyorlar ve hatta sadece Konuşma becerisine de odaklanabiliyoruz.
Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Enes
5 30-12-2021
Fardin hocadan devamlı olarak ders alıyorum. Kendisi gerçekten her konuda yardımcı oluyor ve İngilizcemi geliştirmemde yardımcı oluyor. Herkese tavsiye ederim.
Narmin
5 02-01-2022
Herkese merhaba.ben yurtdisindan fardin hocanin online derslerine katiliyorum.ozellikle speaking alaninda bana çok yardimci oldu.burdan herkese kendilerini tavsiye etmek istedim.

100₺ ONLİNE
130₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer İngilizce Eğitmenleri

Loading...