Loading...
Kapat
Melek Güneş
100₺ ONLİNE
160₺ YÜZ YÜZE
Eğitmen / Öğretmen Hakkında
İleri Seviye İngilizce bilgim IELTS Ve TÖMER Yabancı Dil Sınavlarım ile belgelenmiştir. Sınava Hazırlık, Sıfırdan İngilizce, Konuşma Becerileri vb. eğitimlerimin yanında dersi alan öğrencinin motivasyonu için Eğitim-Öğrenci Koçluğu yaparak kişinin hayatında güzel etkiler sağlıyorum. Bu bilgim sertifika dahilinde onaylanmıştır. Yüz yüze ve Online olmak üzere 5 yıldır sayısız özel ders tecrübem vardır. 2017 yılında Sıfırdan İngilizce eğitimine başlayarak okulöncesi ve ilkokul öğrencilerinin hayatlarına kalıcı izler bıraktığım konusunda geri dönüşler almaya devam ediyorum. Tecrübelerime ve Öğretici yeteneğime güveniyorum. Bu yeteneğimi geliştirmeye hayat boyu devam edeceğim. :)
Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
AYŞENAZ keskin
5 12-01-2022
Çok etkisini gördüm Melek ablamın. Çok güzel bir şekilde ders anlatıyor bazen arkadaş bazen öğretmen onu çok seviyorum❤️
rumeysa anılır
5 12-01-2022
Melek hocam sayesinde çok kısa bir sürede çok fazla şey öğrendim. :) Kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır. Kendisi iletişimi çok kuvvetli birisidir ve ayrıca öğrencisinin üzerinden ilgisini asla çekmiyor. Devamlı iletişim halinde kalıyor.
Eylül
5 12-01-2022
Ben ortaokul hayatım boyunca ingilizceden çok fazla zorluk çektim ama melek ablayla ders yapmadan önce.İlk başta ne kadar ders alsamda yapamam diye düşündüm. Ama melek abla o kadar iyi anlatıyor ki benim bu ön yargım kırıldı. Artıkkk ingilizce dersini çok seviyorum ve bunu melek ablama borçluyum sizde ingilizcede zorlanıyorsanız melek ablamı tavsiye ediyorummm Şimdi ingilizceyi daha çok seveceksiniz:)
Beyza Ersöz
5 12-01-2022
Melek hocam sayesinde kısa sürede çoğu şeyi yapmaya başladım çok teşekkür ederime İngilizce de zorlanıyorsanız kesinlikle tercih etmenizi tavsiye ederim

100₺ ONLİNE
160₺ YÜZ YÜZE

Diğer İngilizce Eğitmenleri