Kapat

Sık Sorulan Sorular

En çok merak ettiğin soruları senin için cevapladık. Kafana takılan her türlü soru ve görüşlerin için bize yazmayı unutma!

Öğrenciler İçin

Sevgili öğrencimiz, Öğretmen Tercihim’de özel ders alabilmeniz için öncelikle öğrenci olarak sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.
Öğretmen Tercihim’de özel ders veren binlerce öğretmenden ders alabilirsiniz. Özel ders almak istediğiniz öğretmeni seçmek için, öncelikle bütçenizi belirlemelisiniz. Daha sonra diğer öğrencilerimizin öğretmenlerimize yaptığı yorumları göz önünde bulundurarak öğretmeninizi seçebilirsiniz.
Öğretmen Tercihim’de dilerseniz Matematik özel ders ve İngilizce özel ders gibi branşlarda ders alabilirsiniz. Piyano’dan Tenis’e, Yazılım’dan Bale’ye birçok branşta özel ders veren özel öğretmen bulunan sitemizde aradığınız her branştan ders alabilirsiniz.
Özel ders almak istediğiniz branşta şartlarınıza uygun öğretmen bulamadıysanız öğrenci ilanı oluşturabilirsiniz. Saatlik ders ücretini ve ders şeklini öğrencinin belirlediği özelliğimiz ile oluşturduğunuz ilana başvuran öğretmenlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.
Özel ders almak istediğiniz öğretmenin profilini detaylı inceleyebilir, ya da anlık mesajlaşma özelliğimiz sayesinde öğretmene sorularınızı iletebilirsiniz.

Öğretmenler İçin

Kıymetli Öğretmenimiz, Öğretmen Tercihim’de özel ders verebilmek için öğretmen olarak sitemize kayıt olmanız gerekmektedir. Başarılı bir şekilde sitemize kayıt olduktan sonra bütçenize uygun paketi satın alıp özel ders dünyasında yerinizi alabilirsiniz.
Özel ders fiyatları, branşa göre ve siz değerli öğretmenlerimizin özel ders verdiğiniz branştaki uzmanlığınıza göre farklılık göstermektedir. Saatlik özel ders ücretlerini belirlerken zorluk yaşıyorsanız, kayıtlı öğrenmelerimizin profillerini inceleyebilirsiniz.
Öğretmen Tercihim’de öğrenci olsanız dahi özel ders verebilirsiniz. Özel ders vermek istediğiniz branşta ders verebileceğinize inanmanız bizim için yeterlidir.
Değerli Öğretmenimiz, öğrencilerimizden özel ders talebi alabilmeniz için öğrencilere kendinizi daha iyi tanıtmanızı öneririz. Profilinizden tanıtım videosu yükleyebilir, hakkınızda bölümünde kariyerinizden, yeteneklerinizden ve hobilerinizden bahsedebilirsiniz.
Öğretmen Tercihim’e her gün yeni branşlar eklenmektedir. Özel ders verdiğiniz branş Öğretmen Tercihim’de yoksa bizimle iletişime geçerek ilgili branşın eklenmesini talep edebilirsiniz.

Özel Ders

Online özel ders verebilmek için profilinizden “online” ders seçeneğini aktif etmeniz gerekmektedir. Online özel ders vermek için ek bir uygulama kullanmanıza gerek yoktur. Sitemize entegre edilen canlı sınıf özelliği sayesinde derslerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Canlı sınıf özelliği için ek ücret ödemeniz gerekmez.
Öğrenciden yüz yüze özel ders talebi aldığınızda öğrenciyle ders detaylarını belirlemeniz gerekmektedir. Özel ders öğrencinin evinde, öğretmenini evinde ya da dış mekanda gerçekleşebilir.