Loading...
Kapat
Matkolik Hoca
100₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında
Merhaba sayın veliler sevgili çocuklar. Eğitim hayatımızda her zaman yer alacak. Bizlerse sizlere destek olmak için burdayız. Pandemi sebebiyle online derslere olan artış ortada. Hadi biraz kendimden bahsedeyim :) Mersin Anamurluyum. 26 yaşında enerjisi tam yerinde , ders çalışmayı seven anlatmayı daha çok seven bir bayan hoca. Daha üniversite okurken başladım matematik dersi vermeye tecrübeme fazlasıyla güveniyorum. Zor değil sadece biraz destek isteyen bir ders bizimkisi. Önce kendimi sonra matematiği sevdireceğime her zaman inanırım. Online veya yüzyüze matematik dersi için doğru yere geldin.Uzmanindan matematik dersi verilir. Ortaokul 5-6-7-8. İlkokul 1-2-3-4 matematik takviyesi.LGS, PYBS sinavlarina hazırlık için burdayim. Tereddüt etmeyin. Bursluluğu kazandırdığım öğrencilerim var. Fen lisesine gönderdiğim başarılarım var. Mesaj atın önce bi konuşalım :)
Ders Verdiği Alanlar
  • Matematik
    Başlangıç Orta
  • LGS
    Başlangıç - Orta - İleri
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Zeynep (Misafir)
5 14-12-2021
Buse hocayı 4 yıldır tanıyorum gerçekten çok iyi bir eğitimci
Ahmet azizoğlu (Misafir)
5 14-12-2021
Gerçekten dürüst merhametli işinde uzman biriyle karşılaştım. Emekleriniz için teşekkürler öğretmenim
özge fakılı
5 27-12-2021
Kesinlikle tavsiye ediyorum hem akademik hem çocuklara yaklaşımı olarak çok memnun kaldık ve birlikte güzel başarı sağladık teşekkür ederiz .
Esra yılmaz (Misafir)
5 28-01-2022
Pandemi eksiklerimi buse hocamla tamamladık. Neşesi ve enerjisinin yanında akademik başarısı tam kıvamında bir öğretmen..

100₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri