Loading...
Kapat
Mevdilek
250₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
9 saat içerisinde geri dönüş yapıyor.
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Mersinliyim,matematik anlatmayı ve öğrenci koçluğu yaparak öğrencilere yardım etmeyi seven biriyim. 4 senedir matematik öğretmeni olarak görev yapıyorum.4 sene üniversite ve 3 senedir de mezun olduktan sonra aktif olarak matematik özel dersi vermekteyim.KPSS’de alanımda Türkiye 204. süyüm.Yüksek lisans eğitmime devam etmekteyim. Aynı zamanda stratejik ve verimli çalışma nasıl olur,sınav anında ne yapılmalı,hangi sorular nasıl çözülmeli vs konularda da öğrenci koçluğu ve ödev takibi yapmaktayım.Gelelim sınavlara :)Biliyoruz ki eğitim ve sınav hayatımızın hemen hemen her yerinde.Ben de sınavlarda ve okul derslerinde başarılı olmak isteyenler için buradayım. İlgi,sabır ve disiplin isteyen bir ders matematik. Pandemi sebebiyle online ya da imkan varsa yüz yüze LGS,KPSS,YKS sınavlarına hazırlananlar ve geç kaldık diyenler için bu platformdayım.Ciddi bir emekle çok güzel yerlere gelebiliriz,hala vaktimiz var.Ortaokul 5-6-7-8. İlkokul 1-2-3-4 matematik ,9-10-11-12 matamatik dersleri ve KPSS,AYT, TYT,LGS,DGS,PYBS gibi sınavlara hazırlık için burdayım.Bursluluğu kazandırdığım,Fen lisesine ve mühendislik fakültesine öğrenci göndermişliğim var.Bir tanışalım ama tabi önce iletişime geçmemiz lazım :)Matematiğe karşı ön yargılarını kırıp ben bu derste başarılı olmak isteyenlerle tanışmak isterim : )

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Emine D.
5 13-03-2022
Akademik başarısı yüksek,matematik derslerinin eğlenceli ve verimli geçmesinin yanında her konuda sorularımı rahatlıkla sorabileceğim harika bir öğretmen.
Rukiye Balcı
5 13-03-2022
Yaklaşık 6 aydır 5. sınıfa giden oğluma matematik dersi aldırıyorum.Oğlumun ön yargılarını kırıp matematiği sevdirdi.Çok ilgili ve sürekli ulaşabileceğimiz bir öğretmenimiz olması çok büyük avantaj bizim için tavsiye ediyorum herkese.
Merve
5 21-03-2022
İlk defa özel ders alıyorum.Matematik dersine karşı çok önyargılıydım.Önyargılarımı kırdı matematiği sevdirdi bana.Artık keyifle matematik çözebiliyorum
Hülya A.
5 13-04-2022
Mevdilek hocama çok teşekkür ederim.Tyt matematiğe olan önyargılarımı kırdı,derslerimiz çok güzel gidiyor . Yapamadığım sorularn cevaplarını en kısa sürede alıp, kendim çözebiliyorum.Çok yardımcı oluyor :)

250₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
9 saat içerisinde geri dönüş yapıyor.

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...