Kapat

erenden

İngilizce

350 Profil Görüntülenmesi BURSA / NİLÜFER Favorilerime Ekle
Ders Talep Et Mesaj Gönder
Online Ücreti: 69₺
Eğitmen / Öğretmen Hakkında
Dersler Hakkında *Dersler için uygun mantalite ve duruma sahipseniz artık ders almaya başlayabilirsiniz demektir. *Sıkıcı dilbilgisi kurallarındansa komünikasyon odaklı bir eğitimi benimserim. *İstikrar ve süreklilik bir dil öğreniminin kalbidir. *Derslere beyninizde yer açarak başlayın, kalan meseleleri ekstra olarak görün. *Derslerin işlenişi/hızı kişiye özel bizzat hazırladığım müfredatla belirlenir. Ders Almak İstediğinizde; *Dersimizde beraber eğitim alacak kişinin isteklerini, ihtiyaçlarını ve yaşantısını tartışıp ders planını ona göre sağlıyoruz. *Haftalık plan çalışma/okuma ve sosyal durumunuza göre esnek bir şekilde ayarlanır. Öğretmen Hakkında *Balıkesir Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Yaklaşık 3 yıldır öğrencilerimle beraber yeni bir öğrenirken aynı zamanda bunu günlük hayata geçirip edinmeyi de benimsetiyorum. Ekstralar *Ders düşme ve gelmeme durumunda ücret talebi söz konusu değildir, yapılmayan ders hafta içinde mutlaka telafi edilecek şekilde tolere edilebilinir. *Dersler "zoom" uygulaması üzerinden işlenir.
Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Sosyal Medya
Tecrübe Yılı
Yorumlar
  • Öğretmen Tercihim Misafiri

    Kendisinden 3 haftadır ders alıyorum, bu zamana kadar yapamadıklarımı sorgulattı Eren hoca. İşinde gayet başarılı disiplinli ve özgüvenli bir kişi kendisi. Herkese şiddetle tavsiye ederim.Ders Talep Et Mesaj Gönder
Online Ücreti: 69₺
Yorumlar
  • Öğretmen Tercihim Misafiri

    Kendisinden 3 haftadır ders alıyorum, bu zamana kadar yapamadıklarımı sorgulattı Eren hoca. İşinde gayet başarılı disiplinli ve özgüvenli bir kişi kendisi. Herkese şiddetle tavsiye ederim.


Diğer İngilizce Eğitmenleri

İlan Detayları