Zeynep Y

Matematik

57 Profil Görüntülenmesi
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Online Ücreti: 50₺

2 senedir özel ders vermekteyim. YKS ye hazırladığım ve ara sınıfta olan öğrencilerim mevcut. Her öğrenciyle bireysel ihtiyaca yönelik bir harita cizmekteyiz. Ders alıp memnun olmayan bir öğrencim olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Her seviyeden öğrenci ile çalışıyorum. Ilgili alakali biriyim. Yalnızca ders saatiyle sınırlı kalmıyorum, sonra çözdükleri ve yapamadıkları soruları bana wp den atıyorlar, anlatıyorum. Öğrencilerle ilişkim özel ders saatleriyle sınırlı kalmıyor, her an bana her şeyi sorabiliyorlar. Yeni nesil sorulara hakimim. Elimde neredeyse her yayinin pdfi var. Kaynak sıkıntısı cekmiyoruz. Bilgisayarım dokunmatik, yazmasi-anlatmasi sıkıntı oluşturmuyor.
Yorumlar

  • zeynep yıldız

    Daha önceden çalıştığım ve çok sevdiğim bir eğitmendir kendisi. Sabırlıdır, anlayışlıdır, wp den attığım her soruya döner. Bu platformda da başarılı olacağına eminim.Yorumlar

  • zeynep yıldız

    Daha önceden çalıştığım ve çok sevdiğim bir eğitmendir kendisi. Sabırlıdır, anlayışlıdır, wp den attığım her soruya döner. Bu platformda da başarılı olacağına eminim.


Diğer Matematik Eğitmenleri