Loading...
Kapat
ZÜLKÜF NOYAN
90₺ ONLİNE
120₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında
5 YILDIR PROFESYONEL OLARAK LİSE ÖĞRENCİLERİNE,ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE VE ÇALIŞAN KİŞİLERE KENDİ GELİŞTİRDİĞİM "MANTIKSAL ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ" İLE DERS VERİYORUM. DETAYLI KONU ANLATIMI, YOĞUN PRATİK VE SİSTEMATİK CÜMLE KURMA TEKNİĞİ İLE​ İNGİLİZCE EĞİTİMDE YENİ BİR BAKIŞ AÇISI SUNUYORUM VE YOĞUN ÖĞRENME HİSSİ İLE ÖĞRENCİLERİMİN ÖZGÜVENLERİNİ YÜKSELTİYORUM.İLK DERSTEN İTİBAREN FARKLI EĞİTİM YAKLAŞIMIM İLE ÖĞRENCİLERİMİN BU DEFA BAŞARABİLİRİM İNANCINI EN YÜKSEK NOKTAYA ÇIKARTIYORUM.SİSTEMATİK CÜMLE KURMA TEKNİĞİ İLE ÖĞRENCİLERİM KISA SÜREDE CÜMLE KURMA MANTIĞINI KAVRAYARAK TÜRKÇE CÜMLELERİ İNGİLİZCEYE ÇEVİRMEDE, İNGİLİZCE KONUŞMA VE YAZMADA CİDDİ BAŞARILAR ELDE ETTİLER. ÖĞRENCİLERİM "WORK AND TRAVEL" GİBİ FARKLI EĞİTİM PROGRAMLARI İLE YURTDIŞINA GİTTİLER,ÇALIŞAN ÖĞRENCİLERİM İSE BULUNDUKLARI POZİSYONLARDA DAHA İLERİ DÜZEYE ÇIKTILAR. YDS VE YÖKDİL SINAVLARINDA YÜKSEK PUANLAR ALDIM;80.00,85.00,88.75,91.25. HEM YDS HEMDE YÖKDİL SINAVLARINDA ÖĞRENCİLERİM ÖNEMLİ BAŞARILAR ELDE ETTİLER. ÖĞRENCİLERİM ÜNİVERSİTELERİN HAZIRLIK SINAVLARINI BAŞARI İLE GEÇTİLER. 2014 YILINDA DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜNÜ 1.LİKLE BİTİRDİM. KENDİ GELİŞTİRDİĞİM "MANTIKSAL ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ"Nİ MERAK EDİYORSANIZ ÜCRETSİZ VERDİĞİM DEMO DERS İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. YÜZ YÜZE EĞİTİM VE ONLINE EĞİTİM VERİYORUM. ONLINE OLARAK ZOOM UYGULAMASINI KULLANIYORUM VE TÜM BÖLÜMLERE(KONUŞMA-YAZMA-OKUMA-DİNLEME-KELİME) DEĞİNİYORUM, YÜZ YÜZE EĞİTİMDE OFİS, EV VEYA UYGUN HERHANGİ BİR YERDE DERS VEREBİLİRİM. İSTANBUL İÇİNDE YÜZ YÜZE DERS VEREBİLİRİM. TÜM MATERYALLERİNİZİ BEN SAĞLIYORUM. #GENEL İNGİLİZCE (*A1/A2/B1/B2/C1/C2*) #YDS #YÖKDİL #HAZIRLIK SINAVLARI *MESAJLARINIZA HEMEN CEVAP VERİYORUM*
Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Merve Yavuz
2 08-02-2022
Zülküf hocamdan genel ingilizce ve yökdil için özel ders almıştım. Hocam öncelikle ingilizceye olan fobimi yıkmama büyük oranda yardımcı oldu ve akademik anlamda istediğim noktaya ulaşmamda büyük katkı sağladı. Kendine özgü anlatım tekniğiyle konuları daha basit ve anlaşılır şekilde anlamamı sağladı. Tekniği kesinlikle kendine özgü ve sıradışı. Kısa sürede konuşmaya ve yazmaya başlıyorsunuz. İngilizceye dair tüm önyargıları yıktıran bir hoca diyebilirim. Şiddetle tavsiye ediyorum...:)
MENEKŞE KAPAN
5 22-02-2022
Ingilizce öğrenmek ve akıcı bir şekilde konuşmak hep istediğim birşeydi. Ya gramer biliyor konuşamıyor yada bir kaç kalıpla günü kurtarmaya çalışıyordum çünkü her öğretmen ayrı bir teknik ayrı bir karmaşaydı. Hep birşeyler eksikti. Zulkuf hoca ile tanıştığımda hepsinin bir arada nasıl sistemli ilerlediğini görmüş oldum. Biri sizin hangi alanda eksik olduğunuzu anlayıp o bölümü destekliyor. Ingilizceden türkçeye, türkçeden ingilizceye çeviri yaptırıp, konuşma ve dinleme aktiviteleri hazırlıyor. Günlük hayat için oyunlar üzerinden hangi kalıp nerde doğru kullanılır onu öğretiyor. Tanımanızı ve dil nasıl öğrenilir görmenizi isterim. Teşekkür ederim hocam iyi ki tanımışım sizi.

90₺ ONLİNE
120₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer İngilizce Eğitmenleri

Loading...