Loading...
Kapat
sedaakyllu
180₺ ONLİNE
İlk ders ücretsiz
1 saat içerisinde geri dönüş yapıyor.
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

İstanbul Üniversitesi matematik öğretmenliği bölümü mezunuyum.Üniversite 1.sınıftan itibaren ortaokul öğrencileri ağırlıkta olmak üzere farklı seviyelerden ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders veriyorum.Öğrenci eksikliklerinin tespit edilmesi,uygun plan ve program geliştirilmesi ve takip edilmesi üzerine çalışıyorum.Öğretmeyi sevdiği kadar öğrenmeyi  sevdiren, eğitimde öğretmenin rolünü bilen aynı zamanda ders bilgi birikimi dışında genel kültür sanat spor gibi hayata anlam katan niteliklerin ve bunların kazanımının öneminin farkında olan biriyim. Her çocuğun öğrenme şeklinin farklı olduğunu unutmayarak interaktif eğitim-öğretim biçimlerini uygulamaya özen gösteririm.Derslerimize öğrencimin seviyesini tespit etmekle başlıyoruz ve gerekli ders programını oluşturuyoruz.Gereli olan kazanımları verdikten sonra yeni nesil sorular üzerine ağırlaşıyoruz.Düzenli aralıklarla değerlendirme sınavları yapıyoruz.Öğrencilerime kazanımları verirken ilk önceliğim ezber bilgi değil,bilginin nereden geldiği ve mantığı öğretmektir.Böylelikle daha kalıcı bir öğrenme sağlamış oluyoruz.Derslerimde öğrencilerime gerekli kazanımları vermenin yanı sıra onlara istekleri,hobileri ve  hedefleri doğrultusunda rehberlik etmeye çalışıyorum.
4 senedir düzenli bir şekilde tiyatro ve yaratıcı dramayla uğraşıyorum.Bu sebeple öğrencilerimin seviyesine daha kolay inip onlarla çok güzel iletişimler kuruyorum.
Özel ders verdiğim çoğu öğrencimle görüşmeye devam ediyorum. Onlara hayatlarının devamında da rehberlik etmeye özen göteriyorum.

Ders Verdiği Alanlar
  • Matematik
    Başlangıç Orta
  • LGS
    Başlangıç - Orta - İleri
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Hiç yorum bulunamadı

180₺ ONLİNE
İlk ders ücretsiz
1 saat içerisinde geri dönüş yapıyor.

Diğer Matematik Eğitmenleri