Loading...
Kapat
Selin Atmaca
110₺ ONLİNE
140₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
5 ders tamamladı
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Merhabalar; ben Selin ATMACA. İlk üniversitem olan Anadolu Üniversitesinde İşletme bitirdim. Ordu Üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü  iki yıl okuduktan sonra yüzdelik dilime girip Ondokuz Mayıs Üniversitesi'ne yatay geçiş yaptım ve 2018 yılında bitirdim.  Ayrıca Marmara Üni. Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans mezunuyum. 

İşletme bitirdikten sonra bir süre Muhasebecilik yaptım. 2 üniversite bitirmem ve öğretmen olmam sebebiyle eğitim sistemine son derece vakıfım. Şuan Halk Eğitim bünyesinde  Okuma-Yazma, Diksiyon ve Yabancılara Türkçe eğitimi veriyorum. Okula ve sınavlara yardımcı Türkçe ve Matematik özel dersleri veriyorum. Teorik ve pratik bilgi birikimimle, siz değerli öğrencilerimin yanındayım. Teşekkürler.

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Zeynep Eren
5 19-09-2020
Hayatini öğretmenliğe adamis, insanlara yardımcı olmak icin elinden geleni yapan idealist bir eğitimcidir.Öğrencileri disiplinli, bilgili ve eglenceli öğretmenleri oldugu için cok şanslı olacaktır. »
Elif nisa
5 01-08-2022
Yaptığımız bütün dersler çok verimli bir şekilde geçiyor . Osmanlıca konusunda gerçekten kısa sürede çok iyi ilerlediğimi düşünüyorum selin hocam sayesinde herkese tavsiye ediyorum pişman olmıcaksınız❣️

110₺ ONLİNE
140₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
5 ders tamamladı

Diğer Okuma-Yazma Eğitmenleri