Mesaj Gönder

Istanbul Özel Ders
Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.

1

Istanbul özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Istanbul özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Istanbul özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.

2

Istanbul özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Istanbul konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.

3

Istanbul özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.

4

Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.

Özel Ders Almak İsteyenler

Istanbul özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Istanbul lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Istanbul konumunda özel ders vermeye hazır 1407 öğretmenimiz sizleri bekliyor.

NURİYE DALAY | Öğretmen Tercihim
Sınav Hazırlık Özel Ders
NURİYE DALAY
İSTANBUL / TUZLA
  • Akademik eğitimimi Balıkesir Üniversitesi Kimya (Lisans) ve İstanbul Üniversitesi Kimya Öğretmenliği (Pedagojik Formasyon) bölümlerinde tamamladım . Aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesinden İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı eğitimi aldım. Eğitim sektöründe çeşitli kurumlarda Kimya öğretmeni olarak çalıştım ve şu an özel bir okulda Kimya Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. İçinde bulunduğumuz süreçte uzaktan eğitim modeli eskiden olduğundan çok daha önemli hale geldi; öğrenciler ve biz öğretmenler için dönüşüme ayak uydurmak ve eğitimleri aksatmadan sürdürebilmek oldukça önemli. Bu nedenle alternatif öğrenme yollarından biri olan uzaktan eğitimi hayatımıza dahil etmekle öğrencilerimize bilgiye ulaşmayı (öğrenmeyi) öğretmeliyiz. Sevgili öğrenciler, kimya öğrenmek oldukça kolay yeter ki öğretmen sizin dilinizden konuşsun. Bu güne kadar ders verdiğim TÜM ÖĞRENCİLER kimyayı sevmiyor ve yapamıyoruz diyerek bana geldiler; öncelikle önyargılarını kırdık, konuları öğrendikçe dersi sevmeye ve sevdikçe başarılı olmaya başladılar. Siz de kimya dersinde başarı için kendinize bir şans verin. Soruları yapamıyorum diye üzülmek yerine tüm soruları yanıtlayabilmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Lise düzeyinde her seviyede ( 9,10,11 ve 12 sınıf, TYT, AYT) ders anlatımı ve soru çözümü için bana ulaşabilirsiniz ( Üniveriste öğrencileri için soru çözümü konusunda destek verebilirim fakat konu anlatımı yapmıyorum)
Sınav Hazırlık
Online
75₺
Yüzyüze
150₺
AyşeBetül | Öğretmen Tercihim
İlköğretim Takviye Özel Ders
AyşeBetül
İSTANBUL / ÜMRANİYE
  • Özel Ders Tecrübesi :Pandemiden dolayı çocuklar çoğu ders konusunda sıkıntı yaşamakta . Bunların en başında okuma-yazma problemi geliyor . Online olarak çocukları sıkmadan bu problemi aşıyoruz . Şuana kadar tüm öğrencilerim okuma yazmaya geçmiş olup sınıfındaki öğrencilerden daha iyi performans göstermekte . Öğrencilere yalnızca okuma yazma değil aynı zamanda ders çalışma nedir ? Başarılı olmanın önemi gb değerler kazandırıyorum . Lise seviyesinde olan öğrencilerime Türk Dili ve Edebiyatı derslerinde yardımcı olabilir , Edebiyatı sevdirebilirim . Tüm öğrencilerimin başarısını temenni ediyorum . Derslerimizi online olarak Zoom uygulamasından yapmaktayım . 1 ders 45 dakika olup , haftada bir öğrenciye 3 ders yapılmaktadır . Velilerin isteklerine göre veya öğrencinin ilerleyişine göre değiştirilebilir . Bilgi almak için lütfen çekinmeyin arayın ve herkese sağlıklı günler diliyorum. :) Ders veren Bilgisi:İstanbul Gelişim Üniversitesi ,Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim . 21 yaşındayım . Fakat Lise döneminden beri özel ders veriyorum . Anlatma becerime ve çocuk sevgime güveniyorum . İstanbul/Ümraniye ikamet etmekteyim . Urdu ve İngilizce dillerini akıcı şekilde konuşmaktayım . Osmanlıca ve köktürkçe okuyabilirim . En iyi olduğum konulardan birisi Osmanlıca alfabesidir . Online sınavlara hazırlanan Türk Dili ve Edebiyat öğrencilerine yardımcı olabilirim . Yalnızca Okuma-Yazma değil , Edebiyat Dersi içinde her türlü eğitimi vermeye hazırım .
İlköğretim Takviye
Online
65₺
Yüzyüze
65₺

Istanbul Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Istanbul Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Istanbul matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Istanbul İngilizce Özel Ders

Istanbul Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Istanbul İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Istanbul lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Istanbul müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Sık Sorulan Sorular

Istanbul özel ders fiyatları ortalama kaç ₺’dir?
Istanbul lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 138.63 ₺’dir.
Istanbul lokasyonunda özel ders vermek üzere 1407 öğretmen bulunmaktadır.
Istanbul her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.