Loading...
Kapat

İstanbul Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
  • 4227Onaylı Öğretmen
  • 130₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Öne Çıkan
Fen ve Teknoloji
İSTANBUL / ÇEKMEKÖY
Fatma aydın
Emek varsa kazanç her zaman vardır.
Öne Çıkan
Matematik
İSTANBUL / BAKIRKÖY
Yeşim ÖZGEN
Merhabalar ben Yeşim. Burslu Kadir Has Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisiyim. Yalnız şu an bölümüm %100 İngilizce olduğundan ötü
Öne Çıkan
Kimya
İSTANBUL / BEYKOZ
İbrahim Atakuru
Kimya bizim işimiz!
Öne Çıkan
Matematik
İSTANBUL / BEYKOZ
Gürkan kara
Merhaba; ilköğretim matematik ve fenbilgisi için özel ders veriyorum.
Matematik
İSTANBUL / EYÜPSULTAN
Mehmet Kırış
Süper taktiklerle, seviyene uygun sorularla hazırlanmış sana özel dokümanları çözerek ilerlediğim çok eğlenceli derslerimize sen de katıl!
Arapça
İSTANBUL / KARTAL
AmineYılmaz
Hanımlara ve ortaöğretim/lise imam hatipte okuyan kız öğrencilerin arapça derslerine yardımcı olmak için öğrencinin seviyesine uygun arapça
AYT
İSTANBUL / KADIKÖY
samethoca
2008 yılında Marmara Üniversitesi Matematik öğretmenliğini kazanarak üniversiteye başladım. 2009 yılında üniversite 2. sınıfta özel ders vermeye başladı
Fen ve Teknoloji
İSTANBUL / SANCAKTEPE
UZMAN ÖĞRETMEN: EĞİTİM KOÇU- FEN(FEN-FİZ-KİM-BİY-TYT-AYT-LGS) VE MATEMATİK(TYT-LGS) ALANINDA UZMAN ÖĞRETMEN - MARMARA Ü.-YÜKSEK LİSANSLI-LGS-TYT-AYT-OKAN OCAK(KALİTELİ EĞİTİM)
Uzman öğretmen- kaliteli -profesyonel yaklaşımla- öğrenci koçluğu ile verimli ve eğlenceli dersler...Kaliteli eğitim alacağınızdan şüpheniz olmasın..
Türkçe
İSTANBUL / ÜSKÜDAR
Cerenbaş
Merhaba, Türkçe ve edebiyat dersleri vermek için buradayım. Mesaj atın hemen programınızı oluşturalım.
Kur'an Eğitimi
İSTANBUL / MALTEPE
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT MEZUNU ELİFNUR ŞENEL
Hafızlık başta olmak üzere tüm dini bilgileri 7 sene devam ettiğim medresede öğrendim. Ortaöğretim arapça ve imam hatip lisesi
Matematik
İSTANBUL / PENDİK
Ömür Hoca
Matematiği problem olmaktan birlikte çıkaralım.
Matematik
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
Ayşe Ş. hoca
Merhabalar ben Matematik Öğretmeniyim. Aynı zamanda robotik kodlama, STEM , akıl ve zeka eğitici eğitmeniyim. Derslerimde öğrencinin anlayacağı dilden anlatmayı tercih ederek ilk
İstanbul özel ders veren eğitmenler artık sana bir tık uzağında Alanında uzman olan İstanbul özel ders veren eğitmenlerin profillerini incele sana ve bütçene uygun olan özel ders eğitmenini belirle. Özel ders veren eğitmenlerimize ders ile ilgili yorum atan öğrencilerin yorumlarını oku. İstanbul özel ders veren eğitmenlerin saatlik özel ders ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi ol.
İstanbul özel ders veren eğitmenlerimiz ile anlık mesajlaşma özelliği ila anında iletişime geç. Özel ders vermek isteyen eğitmenlerimiz ile ders içeriği ve randevu günü hakkında konuşabilirsiniz. İstanbul konumundaki özel ders veren eğitmenlerden özel ders alan ilk sen ol.
İstanbul özel ders veren eğitmen bulamadın mı? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren eğitmenler arasında arama yapabilirsin. Türkiye’nin dört bir yanında sizlere özel ders vermek isteyen on binlerce eğitmen arasından istediğini seç.
İstanbul özel ders veren eğitmenler arasında sana uygun olan bulamadın mı? Hemen istediğin branş ve fiyat aralığında öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Öğrenci ilanı oluşturarak özel ders almak istediğini eğitmenlere belirtebilirsin. İstanbul özel ders veren eğitmenler ise oluşturduğun öğrenci ilanına başvuruda bulunurlar. Sana uygun olan eğitmeni seçerek özel ders almaya başlayabilirsin.

 

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

İstanbul özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla. İstanbul lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

 

İstanbul Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan İstanbul Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini İstanbul matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

 

İstanbul İngilizce Özel Ders

İstanbul Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun İstanbul İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. İstanbul lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla. İstanbul müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

 

İstanbul Özel Ders İle Sınavlara En İyi Şekilde Hazırlanın

Sürekli değişen sınav sistemi, pek çok öğrencinin uyum sürecini zor bir hale getirmektedir. Özellikle YKS gibi zorlu sınavlarda sistemi anlamayarak başarı elde etmek oldukça zor. İşte tam da bunun önüne geçmek için İstanbul özel ders seçenekleri sizi bekliyor. Sizinle iyi iletişim kurarak tecrübelerini aktarmak için can atan kadromuz ile mutlaka tanışın! Uzaktan eğitim veya yüz yüze eğitim seçenekleri sayesinde istediğiniz ortamda özel ders alma şansını yakalayın. Öğretmeninizle belirlediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yerde eksiklerinizi kapatabilirsiniz. Ayrıca sınav sistemini birebir uzmanından öğrenerek bir plan dahilinde ilerleyin.

 

İstanbul’da Özel Ders Almak

Özel ders almaya karar verdikten sonra yapmanız gereken sadece birkaç adım var. İlk olarak Öğretmen Tercihim‘ e kaydolarak kendiniz için bir profil oluşturun. Ardından ders almayı istediğiniz şehri seçerek hangi alanda eğitim alacaksanız onu işaretleyin. Son olarak sizin için listelediğimiz yüzlerce farklı öğretmen ile iletişim kurmanız yeterli. Eğitmenlerimiz en kısa zamanda size geri dönüş yaparak ders planı oluşturabileceksiniz. Eğer aradığınız kritere uygun bir öğretmen bulamadıysanız yapmanız gereken şey, özel ders ilanı oluşturmak. İlan oluştururken aradığınız kriterlere uygun öğretmeni tanımlamanız gerekmektedir. İlanı vererek özel ders öğretmeninin seni bulmasını beklemen yeterli olacaktır. İngilizce özel ders, İstanbul matematik özel ders, Türkçe özel ders… Bunlar gibi tüm branşlarda uzaktan veya yüz yüze eğitim veren hocalarımız mevcuttur.

 

Ebeveynlere Öneriler

“Çocuğuma neden özel ders aldırmalıyım?” diye soruyor olabilirsiniz. Size bunu, özel ders aldırmanın faydaları hakkında bahsederek açıklayalım.

 

  • Çoğu zaman okul, dershane gibi kurumların kalabalık sınıfları çocuğunuzun dersleri anlamasını engelleyebilir.
  • Çocuğunuz, sınıfın kalabalık ortamında anlamadığı konuları veya yapamadığı soruları sormaya çekiniyor olabilir.
  • Öğretmenler, yetiştirmeye çalıştıkları için dersleri hızlı bir şekilde anlatıyor olabilirler.
  • Çocuğunuz çok çalışsa da çoğu zaman derslerin zorluğundan anlamadığı konular olabilir.
  • İşte bu gibi durumlar, çocuğunuzun ders başarısını düşürerek hedeflerine ulaşmasını engellemektedir. Bu gibi olumsuzlukların önüne geçmek için online veya yüz yüze özel ders eğitim seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 

İstanbul’da Özel Ders İle Nasıl Bir Yol İzlenir

Özel ders alırken eğitmenlerimiz ilk olarak seviyenizi belirlerler. Ardından size uygun bir çalışma planı ile istediğiniz zaman ve günden özel ders talebinde bulunmanız beklenir. Tamamen sizin seviyenize göre anlatılan konular ve soru çözümleri ile kısa zamanda netlerinizin artması amaçlanır. Hadi siz de özel ders alarak hem okul başarınızı hem de AYT, TYT, YDT, YDS KPSS, LGS ve daha nice sınavda başarınızı artırın!

 

İstanbul’da Özel Ders Vermek

Matematik, Türkçe, Biyoloji, Fizik, Kimya, İngilizce… Hangi branş öğretmeni olursanız olun İstanbul özel ders verenler arasına katılın! Bu sayede hem ek gelir sağlayın hem de öğrencilere branşınızı sevdirin. İstanbul özel ders vermeye karar verdiniz. Peki bundan sonra ne yapmalısınız? Yapmanız gereken ilk şey, Öğretmen Tercihim’ e kaydolmak. Daha sonra kendinize güçlü bir öğretmen profili oluşturmalısınız. Bu sayede öğrencileriniz sizi seçerken aradıkları kritere uygun olup olmadığınızı görebilirler. Her şey tamamsa yapmanız gereken öğrencilerinizin sizi bulmasını beklemek. Eğer beklemek istemiyorsanız “Öğrenci İlanları” kısmına göz atabilirsiniz. Bu sayede kriterlerini sağladığınız öğrenci ile iletişime geçebilirsiniz.

 

İstanbul’da Bulunan Üniversiteler 

Türkiye’nin en çok öğrenci barından şehri İstanbul’dur. Öğrenciler sadece Türkiye’de bulunan öğrencilerden oluşmamaktadır. Dünya’nın dört bir yanından gelerek gözde eğitmenler tarafından eğitim almaktadırlar.

İstanbul’da bulunan eğitmenler dünya çapında en gözde eğitmenlerden oluşmaktadır. Sizler de özel ders almak veya özel ders vermek istiyorsanız yapmanız gerekenlerden biri Öğretmen Tercihim ailesine katılmanız olacaktır.

İstanbul konumunda birçok gözde üniversite bulunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıda verilmiştir;

• Koç Üniversitesi

• Boğaziçi Üniversitesi

• Acıbadem Üniversitesi

• Yeditepe Üniversitesi

• İstanbul Teknik Üniversitesi

• Marmara Üniversitesi

• Sabancı Üniversitesi

• Bahçeşehir Üniversitesi

• Yıldız Teknik Üniversitesi

• İstanbul Medeniyet Üniversitesi

Sizlerde yukarıda verilen gözde üniversiteler arasında birinde eğitim almak istersen yapmak gereken kendini bilgi birikimi alanında geliştirmen olacaktır. Bunun için İstanbul özel ders veren eğitmenlere başvuruda bulunabilirsin. İster online özel ders ister yüz yüze özel ders alabilirsin.

İstanbul’da Bulunan En iyi Liseler

İstanbul konumunda bulunan Dünya ve Türkiye genelinde eğitimi ve ismiyle ün yaymış liseler bulunmaktadır. Eğitim ve öğrencilere verilen imkanlarla İstanbul lise öğrencisi olmak her öğrencini hayalidir. Sende liseye hazırlık döneminde hangi lisede eğitim alacağını belirleyerek hazırlığını ona göre yapman gerekmektedir. Bunun için yapman gereken alanında uzman ve eğitim alanında tecrübesi olan öğretmenlerden özel ders almak olacaktır. İstanbul konumunda en iyi eğitim veren liselerden bazıları yer almaktadır;

• Çapa Fen Liseli

• Kadıköy Anadolu Lisesi

• Galatasaray Lisesi

• Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi

• Cağaloğlu Anadolu Lisesi

• İstanbul Erkek Lisesi

• Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi

• Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

• Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi

• İstanbul Atatürk Fen Lisesi

Hayalin olan lisesi kazanmak senin elinde yapman gereken ise düzenli ve programlı bir çalışma rutini oluşturmaktır. Çalıştığın konuları her zaman bir hafta arayla düzenli bir şekilde tekrar etmek olacaktır. Siz değerli öğrenciler için bu süreci takip edecek öğrenci koçluğu yapabilen binlerce özel ders eğitmenimiz bulunmaktadır. Sizlerde Öğretmen Tercihim adresine giderek istediğiniz branşa uygun olan eğitmeni seçerek özel ders almaya başlayabilirsiniz.

İstanbul Konumun da Bulunan Kütüphaneler;

Ders çalışma konusun da sizler için kütüphane önerisin de bulanabiliriz. Bunlar arasında İstanbul konum da en gözde kütüphaneler aşağı da maddeler şeklide verilmiştir. Sessiz bir ortam da daha verimli bir şekilde ders çalışmak birçok öğrenci açısından önemlidir. Odaklanma konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

• Orhan Kemal İl Halk Kütüphanesi

• Atıf Efendi Kütüphanesi

• Boğaziçi Üniversitesi Kütüphanesi

• Hacı Selimağa Yazma Eser Kütüphanesi

• Şemsipaşa İlçe Halk Kütüphanesi

• Atatürk Kitaplığı

• Süleymaniye Yazma Eser Kütüphanesi

• Beyazıt Devlet Kütüphanesi

• Vitali Hakko Kreatif Endüstriler Kütüphanesi

Ve birçok kütüphane bulunmaktadır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 130₺’dir.
İstanbul lokasyonunda özel ders vermek üzere 4227 öğretmen bulunmaktadır.
İstanbul'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.