Loading...
Kapat

İstanbul Türkçe Özel Ders

Türkçe dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 701Onaylı Öğretmen
  • 100₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Türkçe
İSTANBUL / ÜSKÜDAR
Cerenbaş
Merhaba, Türkçe ve edebiyat dersleri vermek için buradayım. Mesaj atın hemen programınızı oluşturalım.
Türkçe
İSTANBUL / SARIYER
Zeynep İsaoğlu
İstanbul Beykent Üniversitesi Psikoloji mezunuyum. Aynı zamanda Çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmeniyim. Çocuklarla iç içeyim onlarla beraber eğlenerek öğrenmek amacımdı
Türkçe
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
MELİKE HOCA
UZUN YILLARDIR ORTA OKUL ÖĞRENCİLERİNE LGS (TÜRKÇE) LİSE ÖĞRENCİLERİNE TYT VE AYT (TÜRKÇE- EDEBİYAT) YABANCILARA
Türkçe
İSTANBUL / BEYOĞLU
Samiye Nur Ağaç
Merhaba Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeniyim. Artık Nur Öğretmenle dersler daha kolay ve eğlenceli
Türkçe
İSTANBUL / KADIKÖY
Zümrüt Melek
İ.B.B. İSMEK Eğitim Kurumlarında Kurs Müdürü olarak görev yaptım. 12. Yıldır İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine Matematik , Tü
Türkçe
İSTANBUL / MALTEPE
Nisa Gönültaş
Özel ders alanında tecrübeli bir matematik bölümü öğrencisinden saati 80 TL ye Türkçe ve matematik dersleri için ulaşabilirsiniz.
Türkçe
İSTANBUL / ŞİŞLİ
Rabia Taştan
Üsküdar üniversitesi Çocuk gelişimi lisans mezunuyum. Marmara üniversitesinden formasyon eğitimi aldım. Uzman öğretici olarak Rehabilitasyon ve Özel eğitim merkezinde hizmet
Türkçe
İSTANBUL / BEYOĞLU
Ayşe Yumuşak
YTÜ eğitim fakültesi Türkçe eğitimi bölümü mezunu bir öğretmenim. Daha yeni mezun olduğum için bilgilerimin taze
Türkçe
İSTANBUL / FATİH
Selma Neval Bıyık
Matematik ve Türkçe de yeni nesil sorular ve tarzlarla yanınızda olmak ve tecrübelerimi sizlerle paylaşmak güzel olacak.
Türkçe
İSTANBUL / PENDİK
Vildan Ögretmen
Afyon Kocatepe Üniversitesi Türkçe öğretmenligi mezunuyum. Daha önce ücretli ögretmenlik yaptım ve farklı seviyelerdeki öğrencilere özel ders verdim. Alanımda yetkin bir öğ
Türkçe
İSTANBUL / KAĞITHANE
Sedaa Öğretmen
Parlak bir gelecek için iyi bir eğitim gerek.
Türkçe
İSTANBUL / TUZLA
Rabia Çürük
Başarının anlamaya anlatmaya dayalı olduğu bu dönemde Türkçe derslerinizde size yardımcı olmak icin burdayim. Başarıya
Loading...

İstanbul Türkçe ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için İstanbul lokasyonunda özel ders veren 701 Türkçe öğretmeni senin için hazır. İstanbul Türkçe Özel ders fiyatları ortalama 100₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Türkçe Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Türkçe Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim İstanbul şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. İstanbul Türkçe özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp İstanbul bölgesinde Türkçe özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Türkçe dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. İstanbul bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. İstanbul şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. İstanbul bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.